PDA

View Full Version : Windows Media Player 10



kaloqn_pe6o
05-29-2006, 20:32
значи проблема е следният.имам mp3 player само че компа ми не иска да го отчете защото трябва да си инсталирам Windows Media Player 10 само че тази версия е само за Windows XP а аз съм с Windows 2000 някой има ли идея какво да направя за да го отчете

PleasureSeeker
05-30-2006, 16:08
и азз имам мп3 плеар...ама скиф...на мен не ми иска никф медиа плеар...виж там в диска дето ти дадоха с него..кво има...

kaloqn_pe6o
05-30-2006, 16:13
и азз имам мп3 плеар...ама скиф...на мен не ми иска никф медиа плеар...виж там в диска дето ти дадоха с него..кво има...

ами всъщност се указа че може и без тая медия плеър да работи но ми иска някви драйвъри а аз ги нямам.та някой има ли представа от каде мога да зема драйвъри за mp3 player iriver t30

blizalka
05-30-2006, 18:00
Купил си си mp3 player и нямаш драйвери за него?? :smt005 В комплекта на всеки mp3 player има диск с драйвери,USB кабел,зарядно(предишния ми имаше) и инструкций.Ти явно не знаеш как да работиш с него ..първо ти трябвало Windows Media Player 10,а тя изобщо не е нужна [-X
Окей,виж тук -> http://www.iriver.com/html/support/download/sudw_list.asp?searchproductidx=73 ..Не знам дали ще ти помогне,но поне се надявам.