PDA

View Full Version : Moderated:Имам нещо като бяло течение,а съм девствена...



azz....
05-29-2006, 21:00
zna4i ...iskam da vi pomolq za malko info i pomo6t ot va6a strana
imam ne6to kato bqlo te4enie no ne sum imala do sega polov kontakt i imam striktna higiena! . a znam 4e po princip to se polu4ava pri polov kontakt .kakvo da napravq da se posavetvam li s ginekolog?ili vuob6te daite nqkakvi idei naistina kakvo da pravq :cry:
blagodarq predvaritelno


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

SeXyAdrenaLinka
05-29-2006, 21:12
bqloto te4enie ne se sre6ta samo pri momi4eta koito imat polovi kontakti, az go imah o6te predi da zapo4na polov jivot i vse o6te go imam, po golqmata 4ast ot momi4etata si go imat, ne za6toto imat lo6a higiena
nai dobre se posavetvai s ginekolog, toi 6te ti kaje nai to4no na kakvo se dalji i 6te ti predpi6e le4enie

Ekita
05-29-2006, 21:55
Бялото течение не се лекува.Всяка жена на земята си го има.Служи за овлажняване и почистване на интимните ни части.Има обаче някои белези,които подсказват,че нещата не вървят на добре като прекаленото му количество,промяната на цвета,миризмата и консистенцията.Ако забелязваш такива-посети гинеколога си.Ако ли не,ползвай ежедневни превръзки,поддържай добра лична хигиена и всичко ще е ок.

SuN4o_F
05-30-2006, 17:07
da saglasna sam s gornite mneniq ... ginekolog ...

saninka91
05-30-2006, 17:16
Да така си е няма от какво да се притесняваш не си повредена :D

05-30-2006, 17:22
Бялото течение не се лекува.Всяка жена на земята си го има.Служи за овлажняване и почистване на интимните ни части.Има обаче някои белези,които подсказват,че нещата не вървят на добре като прекаленото му количество,промяната на цвета,миризмата и консистенцията.Ако забелязваш такива-посети гинеколога си.Ако ли не,ползвай ежедневни превръзки,поддържай добра лична хигиена и всичко ще е ок.

Napalno vqrno!

Black_Witch
05-30-2006, 17:27
Абе всеки казва различно мнение за тва течение деба :? Едни казват,че не е нормално и е белег за инфекция..други казват,че е напълно нормално всяка жена да го има. :-k
А иначе инфекция може да се хване от всичко.Дори като си на море и влезеш да се изкъпеш във водата.Така че най-добре отиди да ти вземат проба и да се разбере дали се дължи на някаква инфекция.

PleasureSeeker
05-30-2006, 17:45
точно така...посъветвай се с гинеколог...да ти е леко на главата :roll:

sometimes_
05-30-2006, 19:19
точно така...посъветвай се с гинеколог...да ти е леко на главата :roll:
Мда, това е най-доброто решение :wink: .

Roxy
05-30-2006, 19:46
Бялото течение не се лекува.Всяка жена на земята си го има.Служи за овлажняване и почистване на интимните ни части.Има обаче някои белези,които подсказват,че нещата не вървят на добре като прекаленото му количество,промяната на цвета,миризмата и консистенцията.Ако забелязваш такива-посети гинеколога си.Ако ли не,ползвай ежедневни превръзки,поддържай добра лична хигиена и всичко ще е ок.
точно така напълно нормално е.ако не се е появил някой от тези белези няма нужда да ходиш на гинеколог.но ако толкова се притесняваш просто отиди за един профилактичен преглед

Alex4enceto
05-30-2006, 20:47
xhahxa ako vsichki koito imat bqlo techenie hodeha na genekolog opashkite pred kabineta shtqha da sa kilometrichni i da ne ni idva reda s dni be hora,aide osyznaite se malko i ne plashete momicheto kato i nqma nishto. Po nagore si go kazaha, ako ima nakakuv po stranen cvqt ili miriz togava se hodi na genekolog ;-)

batkodoki
06-01-2006, 23:10
аман от момичешки фолклор и бабини деветини!!!

това което наричате "бяло течение" ВИНАГИ е израз на нарушен по една или друга причина баланс в населеността на микроорганизмите обитаващи влагалището!

твърдението, че е нормално вс жена да го има и че не се лекува - е чиста проба невежество, резултиращо в скръбния факт, че в БГ имаме 400 000 двойки страдащи от безплодие!

Alex4enceto
06-02-2006, 09:28
Offf boje pak trqbva da pisha romani. Taq godina ni iznasqha lekciq tochno za tova, KOMPETENTNIQ!!!!! Syvsem normalno e da imash bqlo techenie! Daje ni kazaha che dori da e v malko po golqmo kolichestvo pak ne e beleg za nqkakva infekciq. Vaginalnoto techenie e normalno kogato predstavlqva bistra ili beleznikava sekretaciq bez nepriqtna mirizma! Vseki sekret koito mirishe nepriqtno, e prekaleno gyst, e jyltenikav ili po tymen, prichinqva syrbej ili parene moje da se okaje znak za infekciq! Kogato sekretat ne pritejava tezi belezi - nqma i infekciq!!! Vaginalniq sekret vsyshnost predpazva vlagalishteto ot izsushavane i go pazi ot infekcii! Zemete si nqkvi knigi i prochetete. Ako si bila v 9ti klas sys sigurnost sa ti dali knigi, v koito ima mn obesneniq za promenite koito shte nastypqt v tqloto ti prez puberteta. A mnogoznaikovcite s pishki det haber si nqmat za kvo govorat po dobre da ne syzdavat izlishno naprejenie i bez tova ejednevieto ni na vsichki e prekaleno natovareno!

`Death`Whore`
06-02-2006, 09:46
znam 4e po princip to se polu4ava pri polov kontakt
По-голяма глупост не бях чувала. Бялото течение да се получава при полов контакт...господи! А идеята, че 1-2 години преди да дойде първата менструация момичето обикновено има такова течение как се връзва?

Pr. Vuchkov
06-03-2006, 14:09
ahahahahah Sha pripadna abe vie izobshto pravite li razlika mejdo bqlo techenie i beltuk v orinata.Dano sled tazi lekciq koqto iznese AlexCheto vi stane po qsno.Napravo shte padna ot stola nqkoi put kato cheta toq forum kvi li gi nqma .. :smt005

a_curious_girl
06-03-2006, 16:58
Бялото течение е нещо НОРМАЛНО бе хорааааа!Трябвало да се отиде на лекар дрън дрън!Чувате ли си бееее!!!!!!!?????????Само ако си промени цвета(стане жълтеникаво),мирише гадничко или се сгъсти -това вече е признак на инфекция,но не винаги.Ще ме убиете-било инфекция-ХАХАХ.Тогава както казаха и другите кой знае какви опашки ще станат пред лекрските кабинети!!!Пффф......

strawberry1988
06-03-2006, 22:26
ne e zaduljitelno da si imala polov kontakt za da ima6 bqlo te4enie.Moje da e ot nastinka ili ot vuzpalenie

Black_Witch
06-05-2006, 14:36
znam 4e po princip to se polu4ava pri polov kontakt
По-голяма глупост не бях чувала. Бялото течение да се получава при полов контакт...господи! А идеята, че 1-2 години преди да дойде първата менструация момичето обикновено има такова течение как се връзва?


Някои се ш*бат преди да им дойде цикъла :? Лично познавам една такава мастия глупава.