PDA

View Full Version : Любовта е толкова жестока...



любовта е свята
05-29-2006, 21:04
Преди около 2 месеца си имах гадже,тя е по красива от най красивите ви предтсави,но нещеш ли ме заряза оттогава живея остатъка от живота си,замислил съм да се напия с високо градусна ракия и да получа алкохолно натравяне,просто сърцето ми се къса при мисълта за нея,боже господи толкова боли,сърцето ми се къса,душата ми изстънява,станал съм злобен като куче,сякъш съм болен,толоз ми е отмаляло че вече дори не ям,за 2 месеца съм отслабнал с 20 кг,роднините ми се плашат вече както и аз,обаждах се на момичето но тя каза че не съм достатъ1но добър и не съм от нейната класа,но бога ми сърцето ме боли жестоко,дори космите сякаш ми изтръпват,не знам какво да правя вече най лошото е че съм голям на 29 съм и вече съм стар ерген това беше любовта в жживота ми сега остава просто да умра,исках просто да си излея душата пред вас пък дано ме разберете просто вече не знам що да сторя ...

EnJoY
05-29-2006, 21:12
Бьрзо намери някоя другга не се затваряй споделяй с приятели ЗАБРАВИ Я... ТИ си знаеш дали да е мразиш или не ...

П.С. ДОЛНО ПЛЕМЕ СТЕ ВИЕ МОМИЧЕНЦА ЖИВОТА НИ СТРОВИХТЕ

П.С. 2 НО БЕЗ ВАС НЕ МОЖЕ И НЯМА ДА ЕИНТЕРЕСНО :smt007

bluby
05-29-2006, 21:13
Преди около 2 месеца си имах гадже,тя е по красива от най красивите ви предтсави,но нещеш ли ме заряза оттогава живея остатъка от живота си,замислил съм да се напия с високо градусна ракия и да получа алкохолно натравяне,просто сърцето ми се къса при мисълта за нея,боже господи толкова боли,сърцето ми се къса,душата ми изстънява,станал съм злобен като куче,сякъш съм болен,толоз ми е отмаляло че вече дори не ям,за 2 месеца съм отслабнал с 20 кг,роднините ми се плашат вече както и аз,обаждах се на момичето но тя каза че не съм достатъ1но добър и не съм от нейната класа,но бога ми сърцето ме боли жестоко,дори космите сякаш ми изтръпват,не знам какво да правя вече най лошото е че съм голям на 29 съм и вече съм стар ерген това беше любовта в жживота ми сега остава просто да умра,исках просто да си излея душата пред вас пък дано ме разберете просто вече не знам що да сторя ...
:cry: :cry: :cry: mn sajalqvam no vse pak mislq che zad nezemnata i krasota ne se e kriela dushata koqto zaslujavash ti si 1 ot malkoto hora koito pishat takiva temi koito da te karat da pravish malko prozreniice zatova ti kazvam shte namerish nqkoiq koiqto da te obicha kakto ti tova f

priti_kiti
05-29-2006, 23:43
не се отчайвай.. не грешка ти вече си се отчаял [-X
хм.. неземна красота?само това ли намираш в нея?само това ли те кара да изтръпваш и да те боли толкова много-това че си изгубил "красотата" и? ако е така..замисли се за това каква е тя от вътре и дали наистина те заслужава.. не си струва да си пропиляваш времето / мани ти че си на 29 не си толко дърт още/ с момиче което не иска да е с теб.. намери някоя с която да споделиш живота си щото вече май е време за нещо по сериозно.. не мислиш ли? а и помисли си за всичките си роднини и приятели,които жестоко ще нараниш ако напраиш някоя глупост... с една дума - продължи напред!

belluci
05-30-2006, 04:17
Ei,4ovek trqbva da se nau4i da se bori i da preudolqva trudnostite i bolkite,osobeno ot takova estestvo.Edna zagubena liubov ne zna4i kraq,jivota e pred teb i te 4akat tolkova mnogo emocii i hubavi momenti.Znam 4e sega,dokato si pod vliqnie na 4uvstvata e trudno da povqrva6 v tova,no opitai...Vzemi se v ruce i zapo4ni da jivee6,vsi4ko e pred teb,ne go propuskai,otvori o4ite i surceto si,naloji si...no predi tova sam trqbva da osuznae6 i da povqrva6 v tova koeto ti kazah.

xOtkiSsSs
05-30-2006, 08:53
Е недей така животът продължава, след една любов идва др. Решението не е да се нашиеш и да умреш и тн . Стегни се ще си намериш момиче , с което да си истински щастлив, а относно възрастта не се безпокои за всеки влак си има пътници. Айде успех :-)

WILD__BOY
05-30-2006, 09:03
споко човече - живота продължава - тя е загубиала като те е сотавила ... ще намериш друга

NeNo_pz
05-30-2006, 09:13
Пич и аз мислех така, не че все още не мисля да умирам ама като се позамисля не си заслужава, защото има много хора които държат на мен. Опитай се да я забравиш, може да ти се струва тъпо и банално но се опитай да превъзмогнеш болката :cry:

ludamacka
05-30-2006, 15:08
davai napred i q zabravi.6tom ne te e ocenila,zna4i naprazno si si zagybil vremeto [-X

ht_7j
05-30-2006, 15:30
Golqm si, taka che nqma da ti spestqvam nishto ot tova, koeto iskam da kaja.
Ok, zarqzala te e. Edva li e bila pyrvata i edva li shte byde poslednata. Ti syshto sigurno si zarqzval. Sluchva se. Tova e jivota. Vsqko chudo za 3 dni. No taka e po-dobre. Dori i da ostanesh s neq, nqma da e syshtoto i taka i dvamata shte se mychite. Da ne bi da predpochitash da e s teb ot syjalenie da ne se napiesh i natrovish ili zashtoto e sviknala s teb??? Symnqvam se. Moje i naistina da ne ste edin za drug. V takyv sluchai trqbva da izchkash da mine izvestno vreme. Kolkoto i klishe da ti se struva, tova e polojenieto. Samo vremeto lekuva.
Moga li da te popitam kakvo e iskala da kaje s tova, che ne si ot neinata klasa? Ako e imala predvid materialno: kakvo se uchudvash? V dneshno vreme koi ne gleda koi kolko ima v djoba si? Ot takiva samo moje da bqgash, a ti iskash da ostanesh pri tqh. Ako e imala previd drugo, izvinqvam se, che q obidih.
Vzemi se v rytze, spri da si gubish vremeto, oplakvaiki se za neshto, za koeto ne si vinoven, i pochni da se hranish. Stani pak kayvto beshe, takyv, kogato privleche momicheto i provlechi druga. Vsichki sa neobiknoveni i sami po sebe si. Ne se vglybqvai samo v neq. Znam, che e trudno. Minala sym po tozi pyt i zatova ti govorq taka. Sys syjalenie, milost i systradanie, nqma da izlezesh ot dupkata. Losho nqma, che si se ozlobil malko. Kakvoto ne te ubie, te pravi po-silen.

rali4ka91
05-30-2006, 15:35
Има една мисъл....Когато съм отчаяна ми стига да я прочета и да се замисля какво всъщност означава тя!
"Когато сълзи пълнят твоите очи и мъка тегне в твоята душа,вдигни глава и погледни напред-там бъдещето чака само теб!!!"
Разбирам те че ти е гадно всеки се е чувствал по подобен начин!Но се замисли,че ако те е заслужавала е нямало да постъпи по този начин!Повярваи ми има толкова много други момичета и сред тях ще намериш тази която ще те оцени!Сега се опитай да забравиш въпросното момиче!Недеи да съсипваш целия си живот заради нея!!!Просто недей защото няма смисъл!!!

Nadelina
05-30-2006, 15:38
Ot lubov ne se umira !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ako ei tfa uspeesh da si nabiesh v glavata she si geroi...

teenkopele
05-30-2006, 15:39
споко човече - живота продължава - тя е загубиала като те е сотавила ... ще намериш друга

Аз съм на същото мнение.
Тя вече е минало, не се занимавай с нея, не я търси повече, колкото и трудно да звучи- опитай се да я забравиш, иначе ще страдаш още повече.
Момичета има много. Може и да отнеме време да намериш подходящото, но това ще стане, бъди сигурен. :)
Успех. :wink:

gosta
05-30-2006, 19:57
ain6tain e kazal - vsi4ki jeni sa kurvi bez maika mi, no i tq e jena... 4a6kata e edinstveniq priqtel :P reji se s kef

krisi_love
05-30-2006, 20:02
shtom e kazala vsichko tova znachi ne si zaslujava po dobre ne hodi sled neq ami si nameri druga :P

belluci
05-31-2006, 06:12
Tova za vsi4ki jeni sa k*rvi s izkliu4enie na maika mi,no da ne zabravqme 4e i tq e jena,go e kazal NAPOLEON i go e kazal po edin dosta konkreten slu4ai,pone kato se kazva ne6to,trqbva da znae6 za kakvo stava vupros i nai-malkoto koi go e kazal....