PDA

View Full Version : Книгите за Еминем?Хелп



05-29-2006, 21:09
хей хорица,нека ако някой знае линк или има книгата на компютъра си,нека да ми я прати!моля ви!!!дайте линк! :smt089

Г0ст
05-29-2006, 21:28
Незнам обаче аз преди време е така случайно си взех една книшцица казва се "Тъмната страна на историяна на EMINEM" или нещо такова........вобще доста ме заинтересова живота на този човек.Вобще следкато прочетеш малко от историята на живота му си пусни да гледаш пак 8 Mile и ще видиш с колко разично очи ще гледаш този филм.

blizalka
05-30-2006, 00:32
Тц-тц-тц ..толкова ли не може да си я купиш :-k Книгата се казва "Тъмната история на Еминем"..не съм я чела,но отзивите които бях чула за книгата не бяха много добри[колко е вярно - не знам].
Г0ст -> "Осмата миля" не е биографичен филм [-( !Тогава как книгата ще му/й повлияе някак докато го гледа?

Г0ст
05-30-2006, 17:56
Бе незнам дали е само една книга разказваща живота на Маршал , но тази която аз имам се казва "Тъмната страна на ЕMINEM" от Ник Хейстед (пише за The Independent , The Guardian , Uncut magazine...) и е на цена 10лв. от преди 3 години.
Иначе несъм казал , че е биографичен филма , но има много детайли , които се забелязват много повече след като си чел биографията му.Както и някой неща ....... примерно не вярвам хората , които са писали субтитрите да са чели и биографията му и на моменти правят доста несвързани преводи......абе как да ти обясна бе човек.Има разлика.

05-30-2006, 19:19
abe hora
az iskam da q 4eta online!kolkoto i typo da zvu4i!iskam q online!aide,ako nqkoi znae kyde da q namerq da pi6e!umolqvam vi
naistina mnogo haresvam eminem i zatova iskam da pro4eta i "tymnata istoriq na eminem" i "eminem.otkroveniq".help pls :smt009

blizalka
05-30-2006, 21:30
Абе ти не разбра ли,че никъде я няма,та да я четеш онлайн [-( Аз поне никъде не я намерих...Като си толкова голям фен на Еминем защо не се поизтърсиш малко и не си я купиш?Или пък се рови в google,защото едва ли някой ще се навие да ти я търси :-s Все пак ето ти един сайт -> http://www.eminembg.com/ ,ама ме съмнява да я има.Някой беше казал,че ще я сканира и ще я качи там,но не знам какво е станало ..