PDA

View Full Version : Moderated: Имам голям проблем с ревността - тя ме убива



tupac_fenka
05-29-2006, 21:25
imam golqm problem s revnostta tq me ubiva no loshoto e 4e ne mu4i samo men a i priqtelqt mi.toi kazva 4e e sviknal no znam 4e s tova 4uvstvo ne se svikva.koito moje da mi pomogne neka mi pishe na tupac_fenka@mail.bg!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

LP_girl_14
05-29-2006, 21:50
Това е нещо,което зависи от теб и никой няма да може да ти помогне,ако сама не го направиш.Всичко е на психическа основа.просто си помисли че благодарение на тази ревност може да загубиш любимия човек и се опитай да я сведеш до минимум,вярвай на човека до себе си(доверието е едно от най-важните неща в една връзка),прекарвайте повече време заедно и непрекъснато си доказвайте един на друг колко много се обичате.Вместо да се изпълвате със съмнения отностно другия,опитайте се да заздравите връзката си.И пак повтарям-всичко зависи изцяло от вас :smt023

05-29-2006, 22:35
i az sam taka vinagi si revnuvam priqtelkata,predi 2 godini pokazvah revnivostta si mnoogo i na kraq mackata mi me zarqza 6oto sam bil mn revniv.Prosto ne go pokazvai mnogo tova e moq savet ;)

Krem4eto
05-31-2006, 20:05
imam golqm problem s revnostta tq me ubiva no loshoto e 4e ne mu4i samo men a i priqtelqt mi.toi kazva 4e e sviknal no znam 4e s tova 4uvstvo ne se svikva.koito moje da mi pomogne neka mi pishe na tupac_fenka@mail.bg!

Ем сори!И аз съм голяма , да не кажа огромна ревнивка и се опитвам да премълчавам , но отвътре ми кипи!!!Така че с това не се свиква...СОРИ!

ninsy
05-31-2006, 21:06
Това е нещо,което зависи от теб и никой няма да може да ти помогне,ако сама не го направиш.Всичко е на психическа основа.просто си помисли че благодарение на тази ревност може да загубиш любимия човек и се опитай да я сведеш до минимум,вярвай на човека до себе си(доверието е едно от най-важните неща в една връзка),прекарвайте повече време заедно и непрекъснато си доказвайте един на друг колко много се обичате.Вместо да се изпълвате със съмнения отностно другия,опитайте се да заздравите връзката си.И пак повтарям-всичко зависи изцяло от вас :smt023

taka e i az bqh taka no vsichko zavisi samo ot teb,prosto pomisli kak se chustva toi dori i da tvyrdi che e sviknal..

black_dimond
05-31-2006, 21:32
o revnosta e mn losho neshto hubavo e chesi usuznala che imash problem i trqbva da zapochnesh da rabotish po vuprosa az lichno ne revnuvam mn do normalnata granica i ne moga da t kaja tochno kak da go preudlesh za koeto sujalqvam nadqvam se da uspesh da se spravish s tova chuvstvo

Ani_girl
06-02-2006, 08:57
REVNOSTA E SUPER OTVARTITELNO NE6TO REVNOSTA UBIVA 4USTAVATA V EDIN 4OVEK .4OVEK REVNUVA NE ZA6TOTO OBI4A A ZA6TOTO ISKA DA E OBI4AN . REVNUVAI GO TVA E NORMALNO NO GO REVNUVAI V RAMKITE NA NORLMALNOTO ZNAM 4E NE TI E LESNO NO SE PROBVAI DA NE MU POKAZVASH 4E GO REVNUVASH TYOLKOVA MNOGO 4E 4AK 4A DOSAJDASH I PREDIZVIKVASH SKANDALI :)

ludamacka
06-02-2006, 16:48
ami tq revnosta e kato zaraza,ot koqto ne moje6 da se oturve6.no e i dokazatelstvo,4e obi4a6 istinski nqkogo i te estrah da ne go zagybi6.ako iska6 pone malko da q zagurbi6 imai my doverie

Pussycatbitch
06-02-2006, 22:48
revnostta e ne6to savsem normalno i kogato 4oveka kogoto obi4a6 ti dade povod da revnyva6 stava6 savsem dr po4vat da ti se vartqt kakvi li ne misli v glavata,v pove4eto sly4ai te sa plod na vuobrajenie za tva ne im se poddavai ztoto mom4etata mn mrazqt gajetata im da revnyvat dori ot ni6toto za tova nai malkoto ne go pokazvai ztoto tova moje da razvali vruzkata vi i posle da sujalqva6 4e ot edna glypost koqto nqma veroqtnost 4e e istina,da si sasipala vsi4ko

tupac_fenka
06-07-2006, 15:11
tupoto e 4e nie sme zaedno ot sutrin do ve4er 4e toi nikoga ne mi e daval povod za revnost.i nai tupoto ot 10 meseca hodim poznavam go mn dobre toi e kakto kazah s men ot 7 i 30 sutrin s men do kusno ve4er ponqkoga i prez noshta sme zaedno govorim si spodelqme si vsi4ko e 6.az my imam doverie revnostta mi ne opira na doverieto az my vqrvam i znam 4e ne bi napravil neshto kato znae 4e shte me zagubi zashtoto tova koeto az 4uvstvam kum nego toi sushto go izpitva tova e 4e toi me e revnuval nqkolko puti toi ne e revniv ...no az nemoga da preodoleq tova useshtane a kogato go revnuvam az se prevrushtam v zvqr.a sled tova se 4uvstvam slaba i super neshtastna....revnostta si za pruv put sum pokazala na 2 godinki i ot togava na sam sum takava....obi4am go strashno mnogo i ne mislq 4e jivotut mi bi imal smisal ako toi ne e domen toi mi dava sili da posreshtna utreshniq den s pulni sili....strah me e strah me e da ne go zagubq zashtoto ako si otide s nego shte si otide i surceto mi!!