PDA

View Full Version : Пак за бившите!



rali4ka91
05-29-2006, 22:42
Здравейте!Имам един проблем!Не мога да понасям бившите на моя приятел!Въпреки че знам,че са минало и вече нямат нищо общо с него не мога да ги понасям и не знам на какво се дължи това!Дори с тези с които се разбирах преди,сега не мога да понасям! :| Кажете ми как да преодолея това гадно чувство!Само аз се чувствам зле от това! :cry:

kupondjiikata
05-29-2006, 23:41
Moje bi prekaleno mn go revnuva6 ot tqh i te e strah da ne te zareje,zaradi nqkoq ot tqh.Imai samo4uvstvie i ako smqta6,4e toi te obi4a-imai mu doverie,za6toto iny4e 6te se stiga do mn lo6i skandali i nai-nakraq do razdeli.Aide uspeh :smt006 :smt006

priti_kiti
05-29-2006, 23:49
не се оставай на някакви глупави твои внушения и паранои относно бившите му да ви провалят връзката...просто недей!

bluby
05-30-2006, 05:45
shtom ne se chuvstvash zastrashena ot tqh nqma zashto da se pritesnqvash ot prisastvieto im kogato se zasichate ne mislq che sa chak tolkova zle che da te otvrashtavat s povedenieeto si taka taiche malko smirenie

miloto_girl_4e
05-30-2006, 07:53
хах, кой се чувства несигурен :mrgreen:
не можеш да ги понасяш, защото те е страх от тях, защото са потенциална заплаха за теб(веднъж щом са били с него, защо това да не стане отново :arrow: бас държа, че си мислиш нещо такова :!: ), защото се чувстваш несигурна в себе си :!:
как да преодолееш това?
еми.. самочувствие,мила,самочувс твие :)
казваш си,че той сега е с теб,че те обича и че те са недостойна конкуренция :)
УспеХ :!: :)

WILD__BOY
05-30-2006, 07:56
Ревнивка! Ревнивка! Ревнивка! Ревнивка! Ревнивка! хааха
са сериозно - тва си е проблем, трябва да го преодолееш - те са му бивши и сигирно не ги интересува сега тъй че ...

xOtkiSsSs
05-30-2006, 08:44
Тцтцтц какво ли не прави ревността ами мила просто не мисли за тях не си внушавай разни неща, защото иначе само ще се измъчваш. Пък и при положение, че той е с теб те не го интересуват. Радвай се на това, кото имаш без излишна паника :)

rali4ka91
05-30-2006, 10:53
Ей златни сте!Мерси много за мненията!Наистин се чувствам по сигурна! :D МЕРСИ!!!

krisi_love
05-30-2006, 20:22
Тцтцтц какво ли не прави ревността ами мила просто не мисли за тях не си внушавай разни неща, защото иначе само ще се измъчваш. Пък и при положение, че той е с теб те не го интересуват. Радвай се на това, кото имаш без излишна паника :)
то4но така

cvety_i_bebeto
05-30-2006, 20:33
i men mnogo me e strah..ot biv6ite mu makar 4e toi mi kazva 4e mu dreme na ... za tqx..ama nemoga imam 4uvstvoto 4e sa bili po-dobri ot men..prosto si kaji 4e sega si ti..4e 6tom e s teb..ti si po dobra..ot tqh...i da ne ti puka..