PDA

View Full Version : GAdem Pubertet...



Juliano
05-30-2006, 00:23
Istoriqta e slednata ot blizo nqkude 3-4 godini me gonqt qko hormonite li neznam na kakvo se dulji papkii napravo ujas...po liceto gurba kude li se otka4ih seriozno vi govorq...oba4e taka s te4enie na vremeto malko se opraviha ne6tata osobeno na liceto,no na gurba produljavat i sega ot skoro i na liceto takiva ne povurhnosti mi vutre6ni i mn boli...pomognete pls kajete nqkakuv metod za otstranqvaneto im i spiraneto na tezi hormoni? shte vi buda mn blagodaren naistina....

aaaaaaaaa
05-30-2006, 09:45
Пробва ли в бирена мая? Ами със скинорен?

05-30-2006, 23:31
ami da s birena maq sum probval skinorena kakvo predstavlqva to4no kolko struva?

05-31-2006, 08:03
pomogna li ti birenata maq?

05-31-2006, 22:53
ne osobeno da ti kaja 4estno moje bi vremenno iz4isti malko organizma,no kato sprqh da q piq se zapo4na otnovo...kak pak da ne q piq ve4no?

06-01-2006, 16:09
Най-добре отиди на дерматолог!!!Някои продукти помагат на някой,други на друг,при всеки е различно,а дерматолога ще прецени кое е най-добре да използваш

batkodoki
06-01-2006, 21:53
указвайте пол&възраст, плс!

да това са ефекти на физиологичния хормонален дисбаланс на пубертета. обикновенно не се налага спец лечение - с времето нещата си идват по местата. за тежки случай има средства с цени вариращи м/у 5 и 105 лв. кое точно ще се окаже ефикасно е добре да прецени спец.

бирената мая наистина помага, поради високото съдържание на витамини от Б-групата, но е неизгодна икономически за дълго приложение при млади хора. можеш да я редуваш с еквивалентни дози вит Б-комплекс.

съвет: не се подвеждай да харчиш за т.н "медицинска" козметика, ефекта обикновено е далеч от рекламирания и не си струва парите.
прости антибактериални средства, често са много по ефикасни.