PDA

View Full Version : По какво преценявате и подбирате момчетата?



WILD__BOY
05-30-2006, 07:46
По какво преценявате и избирате момчетата до вас?
=========въпроса е към момичетата===========

Първият поглед - от какво си създавате първото впечатление?
Първият разговор - какво е важно за вас в едно момче?

miloto_girl_4e
05-30-2006, 07:48
първият поглед :arrow: правя цялостно оглеждане на вида му :mrgreen: не знам защо, но като видя едно момче погледа ми се стрелва по посака краката му, т.е с какво е обут.. не знам защо така...навик :mrgreen:
какво е важно при разговора с него :arrow: де не е притеснителен, да не се срамува и да е некъв весел :mrgreen:

FikyScHetOo
05-30-2006, 07:52
Ми първо за да го забележа - първия поглед. Но гледам да опозная човека преди да пусна чувствата на свобода. Разговора е по-важен за мен, защото е важно как се чувствам с човека, а не как изглежда (това е малко значимо)

TheMaggie
05-30-2006, 08:01
По какво предценявате и избирате момчетата до вас?
=========въпроса е към момичетата===========

Първият поглед - от какво си създавате първото впечатление?
Първият разговор - какво е важно за вас в едно момче?
Първият поглед?Ами първото ми впечатление е външния вид и държанието,а в последно време и походката.В днешно време много момчета,ходейки се поклащат като горили,мислейки се за готини (не се обиждайте!).За първият разговор мисля,че момчето трябва да се държи естествено,да не говори само за себе си (да разказва лични преживаявания,като бивше гадже) и да не се държи като простак.В смисъл да не започне да псува и да говори на диалект,например.Не говоря за "тийнейджърския диалект".Общо взето е тва акто за първи път.
:arrow: Тамата е яка =D>

Ekita
05-30-2006, 08:06
първо реших,че е грешка на клавиатурата...
после го видях пак,само,че Уголемено и поДчертано и направо ми се скоФти...и отщя да пиша.
първо гледам да е понаучил това,онова,правопис,правог вор:)

WILD__BOY
05-30-2006, 08:14
първо реших,че е грешка на клавиатурата...
после го видях пак,само,че Уголемено и поДчертано и направо ми се скоФти...и отщя да пиша.
първо гледам да е понаучил това,онова,правопис,правог вор:)

съжалявам за грешката, трябваше да се наспя, не да кисна до 3

Ekita
05-30-2006, 08:21
Не беше въобще с лош умисъл,на всеки му се случва:)
Та,да отговоря на темата-на пръв поглед гледам...миризмата:)И това не е шега,просто имам някаква такава мания да използвам носа си повече от обичайното.И нямам впредвид да се е полял с парфюм или задължително да е марков-говоря по-скоро за телесната миризма.Близките си хора мога да ги познавам само по нея,а тази на приятеля ми ме побърква.
А на първи разговор следя погледа.Няма нищо по-подсказващо какво точно искат от теб и какви чувства имат от начина,по който те гледат.Независимо какви простотии ти ръси,за да те впечатли,очите издават всичко.

priti_kiti
05-30-2006, 08:31
По какво преценявате и избирате момчетата до вас?
=========въпроса е към момичетата===========

Първият поглед - от какво си създавате първото впечатление?
Първият разговор - какво е важно за вас в едно момче? Първият поглед - ми гледам външния вид естествено...прави ми впечатление как се облича,какъв му е стила..очите също са много важни за мен..
Първият разговор - какви са интересите му, по възможност да е забавен.. и не някой сдухан щото такива най не ги понасям.. да не се притеснява много от мен и да може да се говори спокойно с него :)

xOtkiSsSs
05-30-2006, 08:38
Ми първо за да го забележа - първия поглед. Но гледам да опозная човека преди да пусна чувствата на свобода. Разговора е по-важен за мен, защото е важно как се чувствам с човека, а не как изглежда (това е малко значимо)
Все едно аз съм го писала :)

FikyScHetOo
05-30-2006, 09:41
Ми първо за да го забележа - първия поглед. Но гледам да опозная човека преди да пусна чувствата на свобода. Разговора е по-важен за мен, защото е важно как се чувствам с човека, а не как изглежда (това е малко значимо)
Все едно аз съм го писала :)
Радвам се че някоой мисли като мен...това ме навежда на мисълта, че мнението ми не е грешно

rali4ka91
05-30-2006, 11:33
Purvo vpe4atlenie mi pravi vynshniq vid!Nai nai vajnoto e da e visok!!! O:) A ina4e da e inteligenten(ne zubar ama ne i nqkakyv deto ne moje da otkysne ni6to)i da ima chuvstvo za humor! O:)

djigi
05-30-2006, 12:45
По 50% и за двете. "Първия поглед" е важен от страна на това да не се държи като простак (тук, влиза и по-горе казаното ако ходи като "горила", защото си мисли, че така е готин), да е естесвен. В "Първия поглед" влиза и външен вид, но това не ми прави Чак такова голямо впечатление...имаше една тема относно дали момичета се отвръщават от пъпки -> аз - да (и от косми подоващи се под тениска също), така че и външния вид си има значение, но дори да е като икона, ако не е забавен, ако не е човек, който обича да танцува и понякога дори да се лигави - отпада му кандидатурата, хех. Пък това дали е "веселяк" и дали не е "простак" се допълва от "Първия разговор"

Crazy_teen4e`f
05-30-2006, 13:12
Отначало ми прави впечатление външния вид- да е с красиво лице,за пъпките-не ме бърка,защото тва е временно пък и е от пубертета,да не се държи като простак,също и походката е много важна.След това как се държи-да не е някакъв срамежлив и задръстен-да не може да каже 2 думи на кръст,да има хубав глас и да не се притеснява,също тка да е забавен.

AnN_G
05-30-2006, 13:30
Ми първо гледам очите,а ако е с гръъъъъб ......... :D му гледам дупето :-$ всички момичета гледаме физиката!Но аз най-много обичам да се взирам в очите,всеки има различни очи...харесват ми кафявите,големи очи,на мен лично.
При първия разговор се заслушвам в гласа,не че има много значение но все пак,и следя движенията му,по тях може да се разбере дали е притеснителен,спокоен...

Nadelina
05-30-2006, 13:58
Po nishto..nqmam tip..ei taka ako nqkoi mi haresa .. hvashtam go za shiata i e moi...na drugia den..prosto poznat :)

ludamacka
05-30-2006, 14:51
ami purvoto koeto gledam v 1 mom4e pri polojenie 4e ne go poznavam de e vun6nostta i durjanieto my(dali e nqkuv liglio,koito obi4a samo sebe si i se podigrava s horata,dali e zabaven)no za men nai vajnoto e otno6enieto my kum men,drygoto e otnositelno

white_chik
05-30-2006, 17:30
първият поглед :arrow: правя цялостно оглеждане на вида му :mrgreen: не знам защо, но като видя едно момче погледа ми се стрелва по посака краката му, т.е с какво е обут.. не знам защо така...навик :mrgreen:
какво е важно при разговора с него :arrow: де не е притеснителен, да не се срамува и да е некъв весел :mrgreen:
Е мислех,че аз съм нещо сбъркана :-D И аз първото нещо,което гледам (откъм външен вид)е с кво е обуто момчето,а иначе при разговор е важно да има чувство за хумор,да не е некъв сдухан и все пак да намерим некъв общ език

Labelle
05-30-2006, 17:40
Дълго време се вглеждам в очите и чертите на лицето, един бърз поглед "от глава до пети" за да преценя цялостната визия . Първия разговор - ами ако не се усетя кога са минали 1-2 часа и не искам да свършва значи ми е направил впечатление.

RoSsY88
05-30-2006, 17:50
Ммм първо гледам външноста...с ко е облечен от горе до долу....лицето, очите....косата, след тва колко му е интелектуалното равнище...Абе май съм доста голяма материалистка ](*,)

MiRaCuLiXbb
05-30-2006, 17:53
първият поглед :arrow: правя цялостно оглеждане на вида му :mrgreen: не знам защо, но като видя едно момче погледа ми се стрелва по посака краката му, т.е с какво е обут.. не знам защо така...навик :mrgreen:

Всички сте такива, няма смисъл от подобни теми!!

RoSsY88
05-30-2006, 18:00
о и междо другото май очите ме превличат ако са злезени....ммм ще го изнасиля ако е някой як пич....не мога да се контролирам пред мъже с такива очи...влудяват ме...Ммм и гласът за мен е мн важен...

Slave4You
05-31-2006, 17:55
Като се запозная с едно мом4е първо гледам при4еската,лицето(не се смейте де!)Нз 6то...тогава гледам отно6ението му към другите моми4ета-трябва да се държи мило с тях,а не някъв грубянин които само да се пер4и и да се праи на интересен...и ве4е като си полафим... характера.Т.е. 4увство за хумор-готинко ми е да ме разсмива...да разбера ква музика слу6а....а да,за мене е вайно и как се обли4а-не харесвам мн мн тез изсулените...е сега,всеки си има свои вкус :)

The Goodbye Girl...
05-31-2006, 18:18
Винаги гледам първо изражението на лицето, а после и походката, За мен походката до голяма степен говори за характера (което всъщност си е супер нормално де, ама аз да си кажа). А в един разговор обръщам внимание на това дали говори клишета и използва изтъркани фрази или все пак мисли по темата.