PDA

View Full Version : Тъпата казарма!



rali4ka91
05-30-2006, 12:17
Здравейте,имам един много гаден проблем!Момчето с което съм в момента е в казарма!От 3 месеца съм с него а той от 2 е там!Обичам го адски много и тои мен също,но когато не е в града направо не издържам! :smt010 Преди време(може би година) в един вестник четох статия за момиче което имаше същия проблем,но тогава хвърлих вестника и си казах че това не може да ми се случи на мен!А ето че сега съм в същото положение!
Често го пускат да си идва,но когато си тръгне се чувствам адски самотна!Чудя се само как да избутам още 7 месеца по този начин(още 7 месеца ще бъде в казарма)Моля ви помогнете ми!Кажете ми какво да направя за да не се чувствам толкова зле! :( От сега казвам че в никакъв случай няма да го зарежа!!!

djigi
05-30-2006, 12:27
Е, то това би била и най-Глупавата причина, заради която да го зарежеш - не вярвам някой да те посъветва това. И не мисля, че някой ще успее да ти каже какво да направиш, за да не се чувстваш така. Излизай повече с приятели, прави нещо, което да ти отвлича вниманието и да не мислиш за него.

sladkoto_neli
05-30-2006, 13:31
моят съвет е да си спомняш моментите в който сте заедно и така няма да ти е толкова тежко мисли си за моментите в които ще сте заедно и наистина излизай повече и се разсейвай по някакав начин но за раздяла и дума да не става.не се отчайвай ще видиш колко барзо ще минат тези 7 месеца.

LP_girl_14
05-30-2006, 14:43
Разбирам че никак не ти е лесно,ама...няма какво да се направи.просто трябва да минете през този период.Ако любовта ви е истинска,ако наистина се обичате и искате и занапред да сте заендо това няма да ви раздели и няма да охладни чувствата между вас.Напротив!Да наистина,той няма да е до теб през тези месеци,но по-важното е че той ще продължи да е близо до сърцето ти :smt023

ludamacka
05-30-2006, 14:46
razbiram te napulno.ama da ti kaja moito polojenie e mnogo po kofti,6toto moq priqtel e mnogo dale4e ot pln i se vijdame 1 v meseca i se poburkvam ot muka. ](*,) no kato se sdyham si spomnqm vsi4kite hybavi momenti,koito sme prejiveli i taka se durja

saninka91
05-30-2006, 17:08
Това наистина ще е много тъпо ако го зарежеш заради казармата ,защото той няма вина че трябва да ходи .А и според мен за това време ще се сближите още повече и ще се привържете още повече един към друг . Знам че звучи малко страшно 7 месеца още да не е при теб , но мисля че ще го преодолееш . Например ,когато го няма и ти е мъчно за него вместо да плачеш и да тъжиш може да си мислиш какво ще правите когато се върне и ще се почувстваш много по-добре

kobrichka
05-30-2006, 17:35
мила само не го изоставяй,моето гадже също е в казармата от 2 месеца моя савет е да излизаш с приятели и да се забавляваш и да не го забравяш,защото сега там му е много кофти,но не е отишал по свое желание.Чакай го и си мисли за това каде ще ходите и каде ще се забавлявате когато излезе след 7 месеце.УСПЕХ!!!!!!!!!!1 :smt023

vqrvam_v_liubovta
05-30-2006, 19:20
Горните постове са много точни-излизай повече,разсейвай се,но и не го забравяй.Ако любовта ви е силна времето ще мине,той ще излезе и ще сте щастливи.Бащата на един приятел на баща ми е трябвало да отиде в Полша по време на втората световна.Е да,обаче любимата му остава тук.И-забележи-пишели си 7 години,когато накрая той си идва тук и се оженват,в сравнение с това какво са 7 месеца :wink:

RoSsY88
05-30-2006, 19:36
Много гадно ама за тея 7 месцеа сигорно се виждате.Що не се разделите временно...на тва не му се вика връзка...Моят е за 7 месеца в друга стана на майната си...Аз за тея месеци няма да го видя нито той мен само по един шибан чат си подържаме връзка за тва решихме да сме разделение и всеки с който си иска...ако ни е писано да сме заедно ще сме като се върне ако ли не оставаме си добри приятели :D Що и ти така не направиш...имаш още 7 месеца и ще си сама и дори да се обичате,и аз се обичкам прекалено силно с моят и знам како е любов се пак съм на 18 а той на 21...Както гледам тис и на 14 караш 15...Съвета ми е тва временна раздяла...

black_dimond
05-30-2006, 19:37
tochno poradi tazi prichina se razdelih s edinstvenoto momche koeto sum obichala zaradi tazi ujasna kazarma az mnogo trudno go prejivqh no mai nai dobre e da zapochnesh da se zaglejdash po drugi momcheta znam kolko naludnichevo ti zvuchi sega tova no povqrai mi taka shte ti e po lesno

kobrichka
05-30-2006, 20:15
tochno poradi tazi prichina se razdelih s edinstvenoto momche koeto sum obichala zaradi tazi ujasna kazarma az mnogo trudno go prejivqh no mai nai dobre e da zapochnesh da se zaglejdash po drugi momcheta znam kolko naludnichevo ti zvuchi sega tova no povqrai mi taka shte ti e po lesno

не съм сагласна защото ако тя найстина държи на него трябва да го исчака,защото в крайна сметка това не са 7 години а 7 месеца,помисли какви са чувствата ти кам момчето.Но мисля че ще е много глупаво да го зарежеш докато е в казармата,но решението си е твое.Дано вземеш правилното [-o<

cvety_i_bebeto
05-30-2006, 20:39
zdr..i az sam v sa6toto polojenie...pobarkvam se napravo..samo deto nie sme zaedno ot 1i n6toto kogto toi vleze v kazarmata..a ve4e e 5 meseca..mi nameri si hobi...ne6to deto da pravi6..obajdai mu se po-4esto..ne moje da ti stane super leko..no pone malko..super gadno e 4uvstvoto kogato si tragva ot otpuska..imam 4uvstvoto 4e iskam da ubiq nqkoi"VOENNITE"4e pak mi go vzimat..hoda mu na svijade..i taka...
NO V NIKAKAV SLU4AI NE GO ZARQZVAI..6TE GO ZDUHA6 SUPER MNOGO..A I AKO GO OBI4A6..6TE Q PREJIVEE6 TAQ KAZRAM..MISLI SI ZA TVA KOLKO 6TE E GOTINO KATO IZLEZE..6TE STE SI SAMO DVAMA NIKOI NQMA DA VI RAZDELI..

iskam da te pitam kade sluji..

cvety_i_bebeto
05-30-2006, 20:43
tochno poradi tazi prichina se razdelih s edinstvenoto momche koeto sum obichala zaradi tazi ujasna kazarma az mnogo trudno go prejivqh no mai nai dobre e da zapochnesh da se zaglejdash po drugi momcheta znam kolko naludnichevo ti zvuchi sega tova no povqrai mi taka shte ti e po lesno

TOLKOVA SI GO I OBICHALA 6TOM SI ste se razdelili..ako go obi4a6 mnogo..6te go 4aka6..i 9 godini ako trqbva..none si go obi4ala..ne si vinovna..i moje bi to4no za tva 4e si po4nala da se zaglejda6 ne si go iz4akala..

rali4ka91
05-30-2006, 20:55
Ами сега е в Горна Баня!Само чакам да се преместя в началото на Юли в София за да мога поне на свиждане да му ходя! :|

He3HauKa
05-30-2006, 21:21
Zamisli se che i na nego mu e dosta kofti zashtoto toi e zatvoren v sgrada samo s momcheta ,ne znae kade e priqtelkata mu ,s koi e,misli li si za nego... kogato ste zaedno mu davai vsi4kata lubov ,nejnost na koqti si sposobna za da kompensirate vremeto kogato ne ste zaedno ... Apak vie ste zaedno ,qvno se obichate.... prosto trqbva da preminete prez malko izpitanie ,zamisli se che ima dvoiki pri koito ediniq chovek e v druga darjava .. Vie e se obichate a tova e nai vajnoto :wink:

ATAKABG
06-06-2006, 01:07
от друга страна така ше ви е по-сладко като се виждате,защото ще сте зажадняли един за друг :wink:

rali4ka91
10-23-2006, 13:44
Sorry че връщам толкова стара тема назад и то само за да ви се похваля че още съм с него и че остават около 2 месеца само.Изпползвах почти всичко което ми казахте...звъня му често,излизам почесто и се разсейвам но нито за миг не съм го забравяла.Някак си свикнах със всичко това..времето мина адски бързо...кога беше март месец,сега е октомври.Оставащите 2 месеца ми се струват като 2 седмици.Истински съм виблагодарна че ме посъветвахте преди 5 месеца,когато бях толкова отчаяна!!! :D

PerfectStrang3r
10-23-2006, 16:53
моят съвет е да си спомняш моментите в който сте заедно и така няма да ти е толкова тежко мисли си за моментите в които ще сте заедно и наистина излизай повече и се разсейвай по някакав начин но за раздяла и дума да не става.не се отчайвай ще видиш колко барзо ще минат тези 7 месеца.

Съгласен :) Доста връзки минават през този етап. и те ще го преживеят :)

koalka
10-23-2006, 18:02
Sorry че връщам толкова стара тема назад и то само за да ви се похваля че още съм с него и че остават около 2 месеца само.Изпползвах почти всичко което ми казахте...звъня му често,излизам почесто и се разсейвам но нито за миг не съм го забравяла.Някак си свикнах със всичко това..времето мина адски бързо...кога беше март месец,сега е октомври.Оставащите 2 месеца ми се струват като 2 седмици.Истински съм виблагодарна че ме посъветвахте преди 5 месеца,когато бях толкова отчаяна!!! :DВиждаш ли?Когато си влюбен времето минава адски бързо,много.Радвам се,че сте заедно и ще сте си заедно.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 18:42
Ako go obichash dostaty4no shte uspeesh da izdarjish bydi siurna

Sazi
10-23-2006, 19:59
Ohhh i moq 6e hodi v kazarma ama dr god 4ak....I men me 4aka su6toto taka 4e napalno ti vlizam v polojenieto.Trqbva nqkak si da se darji6 i da si 6tastliva 4e toi te obi4a.Misli za vremto sled kazarmata kogato ve4e 6te badete zaedno i 6te badete mn 6tastlivi.Uspeh

prosto edin
10-24-2006, 00:03
kazarmata......kakvo da kaza za neia?Razbi mi i mi za4erni zavinagi semeistvoto i zhivota?Ili pyk da kaza,4e bez kazarma i voinici Bulgaria ne bi oceliala,4e vseki myz ima dylg i triabva da go izpylni?Kazhete vie,koe e po-pravoto,za6toto az 4estno kazano ne znaia.Zagubih priatelkata si,izliazah septemvri mezdudrugoto,no niama zna4enie,iavno 6tom ne mozhem da prezhiveem 1 kazarma ne mozhem da prezhiveem ni6to trudno zaedno.Sega sym na 19,otsluzil i sym mnogo obyrkan otnosno kazarmata,ot 1 strana e patrioti4no da sluzhi6 na rodinata si(az pone za tova imah sluzhbata si ot 9 meseca),ot druga e dosta stra6no i 4uite edna tyzhna istoria,moiata i na edin 4ovek,4ieto ime ne se pomni ot razni voenni,no tova ime sy6to niakoga sluzhe6e v kazarma.Predi mnoooogo godini(ve4e celi 11 godini stavat) izpra6tah edin drug 4ovek v kazarmata.Bqh na 8 godinki i izpra6tahme batko mi,celi 12 godini po-goliam ot mene,zna4i napravo kato ba6ta go imah,za6toto az ne poznavah ba6ta ni,napusnal ni kato sym bil malyk,zariazal mama s bebe v ryce(mene) i s o6te ednin sin makar i po-goliam.....brat mi be6e vsi4ko za mene - ba6ta,brat....celia sviat,nima6e po-hubav mladezh,po-silen fizi4eski,po-istinski i dobyr 4ovek ot nego.Taino ot maika mi oti6yl i poiskal povikvatelna,te mu otkazali tam,za6toto bil glava na semeistvo,toi nastoial fal6ificiral podpisa na maika mi pod niakakvo uverenie i v kraina smetka go vzeli.Ne se stresnahme v nas,4e koi moze6e da mu napravi ne6to - da go nabiat,4e triabvaha pone 5 4oveka za tova,da go nakazat - nikoga v ni6to ne se e provalial...Kaza na zaminavane,4e za vseki myz e vazhno da sluzi voinik,4e i az edin den 6te sluza doblestno,a toi 6te me izpra6ta,az ne iskah da go puskam,no niama6e kak - zamina,be6e voinik kato po pory4ka,ogromen ispolin(193 wisok) i yak kato bik be6e brat mi,pomnia go s voennite drehi i baretata na glavata,kak s leka usmivka izliza ot nas,otvyn go 4akaha o6te dvama voinici ot kvartala i poeha kym niakakvi 6ibani selski podelenia v koito disciplinata i reda bili zhelezni,taka kaza toi.Pove4e ne se zavyrna vky6ti,polu4ihme samo systradatelno potupvane po ramoto i slednoto izre4enie kym maika mi "ni6to be,po-malkia ako iska niama da sluzi voinik sled kato brat mu e zaginal tam"Dvama voenni go kazaha tova,da hvane6 edinia,ta da udari6 drugia.Nikoi ne obiasni kakvo to4no se e obyrkalo,kakvo to4no se e slu4ilo....Na naborna komisia izlygah i ne popylnih grafata bratia(sestri),nito pyk deklarirah,4e imam zaginal rodnina pri izpylnenie na sluzhba,sy6to taino ot maika mi stanaha ne6tata.Pi6e se pismo do ministyra,4e taka i taka,az sym negov brat,ne iskam da sluzha i krai.Maika napisa pismoto,kopie ot smyrten akt i me prati s nego na nabornata komisia,az go skrih,po-to4no ne go dadah i ia izlygah.... 4ak kato biah s uniforma razbra kakvo sym napravil i edva ne umria,otka4i napravo.... otidah,za6toto znam,4e brat mi me gleda otgore i odobriava tova koeto napravih,napravih go nai-ve4e zaradi nego.Dano vis4ki koito izpra6tate hora tam da gi posre6tnete zhivi i zdravi,sega ne e kato edno vreme,dano imat moiata sluzhba - v podelenie s dobri mom4eta i normalni komandiri,koito paziat voinicite i imat syvest.

rali4ka91
10-24-2006, 14:22
kazarmata......kakvo da kaza za neia?Razbi mi i mi za4erni zavinagi semeistvoto i zhivota?Ili pyk da kaza,4e bez kazarma i voinici Bulgaria ne bi oceliala,4e vseki myz ima dylg i triabva da go izpylni?Kazhete vie,koe e po-pravoto,za6toto az 4estno kazano ne znaia.Zagubih priatelkata si,izliazah septemvri mezdudrugoto,no niama zna4enie,iavno 6tom ne mozhem da prezhiveem 1 kazarma ne mozhem da prezhiveem ni6to trudno zaedno.Sega sym na 19,otsluzil i sym mnogo obyrkan otnosno kazarmata,ot 1 strana e patrioti4no da sluzhi6 na rodinata si(az pone za tova imah sluzhbata si ot 9 meseca),ot druga e dosta stra6no i 4uite edna tyzhna istoria,moiata i na edin 4ovek,4ieto ime ne se pomni ot razni voenni,no tova ime sy6to niakoga sluzhe6e v kazarma.Predi mnoooogo godini(ve4e celi 11 godini stavat) izpra6tah edin drug 4ovek v kazarmata.Bqh na 8 godinki i izpra6tahme batko mi,celi 12 godini po-goliam ot mene,zna4i napravo kato ba6ta go imah,za6toto az ne poznavah ba6ta ni,napusnal ni kato sym bil malyk,zariazal mama s bebe v ryce(mene) i s o6te ednin sin makar i po-goliam.....brat mi be6e vsi4ko za mene - ba6ta,brat....celia sviat,nima6e po-hubav mladezh,po-silen fizi4eski,po-istinski i dobyr 4ovek ot nego.Taino ot maika mi oti6yl i poiskal povikvatelna,te mu otkazali tam,za6toto bil glava na semeistvo,toi nastoial fal6ificiral podpisa na maika mi pod niakakvo uverenie i v kraina smetka go vzeli.Ne se stresnahme v nas,4e koi moze6e da mu napravi ne6to - da go nabiat,4e triabvaha pone 5 4oveka za tova,da go nakazat - nikoga v ni6to ne se e provalial...Kaza na zaminavane,4e za vseki myz e vazhno da sluzi voinik,4e i az edin den 6te sluza doblestno,a toi 6te me izpra6ta,az ne iskah da go puskam,no niama6e kak - zamina,be6e voinik kato po pory4ka,ogromen ispolin(193 wisok) i yak kato bik be6e brat mi,pomnia go s voennite drehi i baretata na glavata,kak s leka usmivka izliza ot nas,otvyn go 4akaha o6te dvama voinici ot kvartala i poeha kym niakakvi 6ibani selski podelenia v koito disciplinata i reda bili zhelezni,taka kaza toi.Pove4e ne se zavyrna vky6ti,polu4ihme samo systradatelno potupvane po ramoto i slednoto izre4enie kym maika mi "ni6to be,po-malkia ako iska niama da sluzi voinik sled kato brat mu e zaginal tam"Dvama voenni go kazaha tova,da hvane6 edinia,ta da udari6 drugia.Nikoi ne obiasni kakvo to4no se e obyrkalo,kakvo to4no se e slu4ilo....Na naborna komisia izlygah i ne popylnih grafata bratia(sestri),nito pyk deklarirah,4e imam zaginal rodnina pri izpylnenie na sluzhba,sy6to taino ot maika mi stanaha ne6tata.Pi6e se pismo do ministyra,4e taka i taka,az sym negov brat,ne iskam da sluzha i krai.Maika napisa pismoto,kopie ot smyrten akt i me prati s nego na nabornata komisia,az go skrih,po-to4no ne go dadah i ia izlygah.... 4ak kato biah s uniforma razbra kakvo sym napravil i edva ne umria,otka4i napravo.... otidah,za6toto znam,4e brat mi me gleda otgore i odobriava tova koeto napravih,napravih go nai-ve4e zaradi nego.Dano vis4ki koito izpra6tate hora tam da gi posre6tnete zhivi i zdravi,sega ne e kato edno vreme,dano imat moiata sluzhba - v podelenie s dobri mom4eta i normalni komandiri,koito paziat voinicite i imat syvest.
:smt010 :smt010 :smt010 Тази история просто ме съкруши...нямам думи...нямам какво да кажа... :cry: