PDA

View Full Version : mn mn stranen problem



primadonna
05-30-2006, 14:01
Ei,hora mn vi molq da mi pomognete za 1 mn stranen problem(nai-ve4e se obru6tam kum mom4etata).Hodq s edno mom4e ot blizo 1/2 godina i vse o6te ne sme pravili sex,tui kato toi ne iska vupreki neskritoto mi jelanie.Toi znae 4e sym devstvena(a ve4e mi e vreme).pri takova plojenie 4e 'nikoi drug ne me e dokosval predi'(kakto sam tvurdi) ne znam kakvo go spira.a sum ubedena 4e me obi4a mn,dokazval mi go e mn puti,durji se adski milo, s dr dumi problema ne e v 4uvstvata.Smelo tvurdq 4e me haresva fizi4eski,za6toto go e kazval mn puti.Obqsnete mi,za6to e taka,da ne bi da se strahuva ot ne6to ili...az sama ne moga da si obqsnq.pls help me

05-30-2006, 14:14
moje da si misli 4e si s nego samo zaradi sex-a i 4e posle 6te go zareje6

Pak i ne vijdam kakav e problema da sednete i da go opsadite

05-30-2006, 14:24
govorete be hora!! a i ne e izklu4eno toi da e devstven :D

аз сам
05-30-2006, 14:31
4естно да ти кажа и аз съм мислил по този вапрос.Ако някое моми4е ми предложи да пражим секс и тя да е девствена ще откажа.Това се помни после цял живот, и от мом4ето и от моми4ето.Не бих я развалил, така да се каже!!

naia
05-30-2006, 14:33
може би го е страх да не те нарани когато преспите просто трябва да поговорите

05-30-2006, 14:39
Moже да няма физическата възможност ..................
(макар че се самнявам) :-#

primadonna
05-30-2006, 14:55
znam 4e ne e devstven,a kolkoto do fizi4eskata vuzmojnost...stavalo mu e stotici puti no prosto se sdurja i az nz za6to

05-30-2006, 15:04
Може да е станал гей

bulgarche
05-30-2006, 15:07
Имал съм само две момичета приятелки който да са били по-малки. С тях беше същото. Аз не исках, защото не бях сигурен дали трябва. Те искаха, но не сметнах за правилно и не веднъж съм им казвал, че незнаят какво правят и после може и да съжеляват. И в крайна сметка...и с двете съм приключил връзките ни и не сме имали сексуални контакти

Martichka
05-30-2006, 15:20
Moje prosto da se strahuva ot fakta 4e 6te ti e purviq,4e 6te ti pri4ini bolka...Li4no moq priqtel su6to se boe6e ot tova 4e 6te mi e pruv i go be6e strah.A ako tvoq priqtel dosega ne e `otvarql` momi4e tova e opravdatelna pri4ina

PleasureSeeker
05-30-2006, 15:40
Имал съм само две момичета приятелки който да са били по-малки. С тях беше същото. Аз не исках, защото не бях сигурен дали трябва. Те искаха, но не сметнах за правилно и не веднъж съм им казвал, че незнаят какво правят и после може и да съжеляват. И в крайна сметка...и с двете съм приключил връзките ни и не сме имали сексуални контакти и при мен беше така...само че само с едно момиче...

Roxy
05-30-2006, 15:57
Moже да няма физическата възможност ..................
(макар че се самнявам) :-#

едва ли
или е девствен и се притеснява
или има някакъв проблем,от който се срамува-да мисли че му е прекалено малък,венерическа болест,странно окосмяване или де да знам


Имал съм само две момичета приятелки който да са били по-малки. С тях беше същото. Аз не исках, защото не бях сигурен дали трябва. Те искаха, но не сметнах за правилно и не веднъж съм им казвал, че незнаят какво правят и после може и да съжеляват. И в крайна сметка...и с двете съм приключил връзките ни и не сме имали сексуални контакти

не всички са толкова съвестни като теб :-D

Deicide
05-30-2006, 16:10
Ei,hora mn vi molq da mi pomognete za 1 mn stranen problem(nai-ve4e se obru6tam kum mom4etata).Hodq s edno mom4e ot blizo 1/2 godina i vse o6te ne sme pravili sex,tui kato toi ne iska vupreki neskritoto mi jelanie.Toi znae 4e sym devstvena(a ve4e mi e vreme).pri takova plojenie 4e 'nikoi drug ne me e dokosval predi'(kakto sam tvurdi) ne znam kakvo go spira.a sum ubedena 4e me obi4a mn,dokazval mi go e mn puti,durji se adski milo, s dr dumi problema ne e v 4uvstvata.Smelo tvurdq 4e me haresva fizi4eski,za6toto go e kazval mn puti.Obqsnete mi,za6to e taka,da ne bi da se strahuva ot ne6to ili...az sama ne moga da si obqsnq.pls help me
да ти е минавало през главата че можи би той не е готов ..?

SuN4o_F
05-30-2006, 16:44
spored men go e strah 4e 6te ti pri4ini bolka... pogovorete po vaprosa

Black_Witch
05-30-2006, 17:34
Може да си има любовница :lol:

SweetBunny
05-30-2006, 17:43
Moje da ima nqkakvi kompleksi...Naprimer da mu e maluk i mnogo da se pritesnqva, mili4koty :? Ne znam...no tova e purvata ideq, koqto mi doide, kato ti 4uh problema...
Moje6 naprimer nqkoi put kato se zagovorite i da podhvane6 nqkoq sexualna tema...i ei taka ot ni6toto da vmetne6 "4e si 4uvala, 4e e po-hubavo da se pravi sex s po-maluk 4len, za6toto taka ne boli"...
Tova sum go 4uvala...ne znam :-D no si mislq, 4e moje tova da e problema i ot tova da se pritesnqva :-k

PleasureSeeker
05-30-2006, 17:44
Moже да няма физическата възможност ..................
(макар че се самнявам) :-#

едва ли
или е девствен и се притеснява
или има някакъв проблем,от който се срамува-да мисли че му е прекалено малък,венерическа болест,странно окосмяване или де да знам


Имал съм само две момичета приятелки който да са били по-малки. С тях беше същото. Аз не исках, защото не бях сигурен дали трябва. Те искаха, но не сметнах за правилно и не веднъж съм им казвал, че незнаят какво правят и после може и да съжеляват. И в крайна сметка...и с двете съм приключил връзките ни и не сме имали сексуални контакти

не всички са толкова съвестни като теб :-D значи и аз трябва да сам свестен :D

bmw_fenka
05-30-2006, 18:35
svesten si be pi4 :lol: :lol: :lol:

BraIN_over
05-30-2006, 18:42
миии значи наистина си късметлийка щото много момчета биха могли да се възползват, за да задоволят гнусните си желаниица...просто поговорете по въпроса и няма начин мъжкото в него да не си каже думата :)

Roxy
05-30-2006, 19:03
миии значи наистина си късметлийка щото много момчета биха могли да се възползват, за да задоволят гнусните си желаниица...просто поговорете по въпроса и няма начин мъжкото в него да не си каже думата :)

не си разбрала темата.тя иска да правят секс,тя иска да си задоволи "гнусните желаниица"


Може да си има любовница :lol:

кво като.тва не му пречи да прави секс и с двете

babi_girl
05-30-2006, 19:19
Ei,hora mn vi molq da mi pomognete za 1 mn stranen problem(nai-ve4e se obru6tam kum mom4etata).Hodq s edno mom4e ot blizo 1/2 godina i vse o6te ne sme pravili sex,tui kato toi ne iska vupreki neskritoto mi jelanie.Toi znae 4e sym devstvena(a ve4e mi e vreme).pri takova plojenie 4e 'nikoi drug ne me e dokosval predi'(kakto sam tvurdi) ne znam kakvo go spira.a sum ubedena 4e me obi4a mn,dokazval mi go e mn puti,durji se adski milo, s dr dumi problema ne e v 4uvstvata.Smelo tvurdq 4e me haresva fizi4eski,za6toto go e kazval mn puti.Obqsnete mi,za6to e taka,da ne bi da se strahuva ot ne6to ili...az sama ne moga da si obqsnq.pls help me
да ти е минавало през главата че можи би той не е готов ..? да и аз мисля, че той още не е готов за секс. не само момичетата трябва да се почувстват готови за това.

strawberry1988
05-30-2006, 23:01
nai-veroqtno go e strah

Ferril
05-31-2006, 07:44
Момчето сигурно е девствено. :oops: Дай го насам.Много ги обичам такива.
:mrgreen: :smt007

Luciferian
05-31-2006, 07:46
Момчето сигурно е девствено. :oops: Дай го насам.Много ги обичам такива.
:mrgreen: :smt007
И аз съм девствен!!! :-D :-D :-D :-D :-D

05-31-2006, 11:27
Изнасили го! :evil:

alex_7777
06-01-2006, 18:45
emi o4evidno se pritesnqva....no ne si obqsnqvam ot kakvo.. a toi devstven li e?