PDA

View Full Version : Бихте ли си имали гадже които няма кола?



Не е важно
05-30-2006, 14:25
Едно от предимствата на този форум е анонимността. В този пост искам да скрия това какъв пол съм и на колко години съм. Едната версия е, че съм момиче и много съм си харесала един тип, който е много интелигентен, забавлява ме, но уви няма кола, заплатата му не е висока и не може да ме води на много места и да ме поглезва от време на време. Другата версия е, че съм момче, клиент на градския транспорт, което не кара кола, парите едвам му стигат и в следствие на това, а може би и на други работи момичетата постоянно му казват: „Сори пич, но аз уважавам себе си и никога не бих излязла с човек като тебе, които поне една трошка на старо не може да си позволи да поддържа и трябва да вися с тебе по спирките.”, „Имам си приятел, които поне кола има, чувствам се много добре и мисля, че е излишно и неуместно да се виждам с тебе” и т.н. Смятам, че това кои от двамата съм в този пост е най-добре да го скрия, но предположете ако искате, може да има много познали. И така въпросите ми са:
Бихте ли си имали гадже които няма кола?
Смятате ли, че ако едно момче не кара кола е голям недостатък?
Ако гаджетата на всичките ви приятелки си имат коли, а само вашия няма би ли ви подтиснало това и бихте ли се срамували?
Ако се колебаете между две момчета, които еднакво ви харесват, обаче единя има кола, а другия няма, би ли могло това да наклони везната за окончателното ви решение?
Моля ви отговаряйте искенно!
Благодаря ви!

LP_girl_14
05-30-2006, 14:36
Колата е нещото,което най-малко гледам в избора си на приятел.Не ме интересува колко пари има,не ме интересува ква му е къщата,колко кредитни карти има ...Достатъчно ми е момчето да има достатъчно пари за да живее прилично и да води нормален начин на живот.Една кола по никакъв начин не би могла да ми промени отношението към даден човек и ако харесваш едно момче то ще е заради това какъв е като характер и затова как ме кара да се чувствам докато съм с него.Никога не съм се срамувала и няма да се срамувам от нито едно от гаджетата които съм имала или ще имам.А отностно дали това да нямаш кола е недостатък...не мисля!Недостатъците могат да бъдат най-вече във вътрешния свят на един човек.Едни имат пари-могат да си позволят да имат кола,други нямат.Е и?Те не са с нищо по-различни от останалите.Това което се крие в душата на един човек струва много повече от топка кредитни карти и ключове за скъпа кола :!:

Казвам го това напълно честнозащото наистина така го мисля,а не за да се правя на моралистка [-X

ludamacka
05-30-2006, 14:44
ami da ti kaja i moq priqtel nqma kola,no ne 4e ne6to ama nqma vreme da si vzeme knijka i taka natatuk.no tova ne mi pre4i za6toto ne e vajna kolata ili skupite ne6ta koito mi podarqva,vajno e dali me yvajava i durji na men.mislq 4e da zareje6 nqkogo samo za6toto nqma kola e mnogo posredstveno i povurhnostno.a puk pove4eto mom4eta,koito estestveno vzimat na tate bmw-to i se pravqt na guzari mnogo me vbesqvat,6toto si mislqt 4e kolata pravi 4oveka,no ne e tak.vseki moje da si pozvoli skupi dre6ki i kola i taka natatuk,no ne zna4i 4e tova go pravi pove4e 4ovek ot ostanalite.puk i mnogo tupo nqkuv takuv da te nalazi i da ti se fyka s ne6to,koeto ima6 i vinagi moje6 da si go pozvoli6

djigi
05-30-2006, 14:49
Бихте ли си имали гадже които няма кола? Ако вместо това има самолет...
Смятате ли, че ако едно момче не кара кола е голям недостатък? тЪ, по-голям недостатък има ли
Ако гаджетата на всичките ви приятелки си имат коли, а само вашия няма би ли ви подтиснало това и бихте ли се срамували? Как мислиш
Ако се колебаете между две момчета, които еднакво ви харесват, обаче единя има кола, а другия няма, би ли могло това да наклони везната за окончателното ви решение? Няма начин да ми харесва момче без кола

Сега сериозно. Този "критерии" е възможно.... ах, нямам толкова богат речник. Честно са си кажа, веднъж, като бях 7ми клас и вървяхме с една приятелка към дискотеката (детска, разбира се) си говорехме колко много и двете искаме гаджета с коли. Но по д**олите, тогава съм била на 13! Не искам да казвам последното, че не се знае кой каква тема ще измисли по-късно, но едно от последните неща, по които бих "преценила" човек е дали има кола или не!!!

ht_7j
05-30-2006, 15:43
Vsichkite mi gadjeta dosega sa nqmali kola. E i??? Pak se vijdahm, izlizahme i bqhme shtastlivi. Ne tova beshe prichinata da se razdelim. [-X

eleto_ludo_dete
05-30-2006, 15:44
Hodeneto pe6 e polezno!!!!!!!!!!!!!!Ne mi puka za kolata

Ekita
05-30-2006, 15:45
Намираш се във форум,посещаван на тийнчета на 12-18год. възраст.И като изключим няколко вече отракани,мислещи се за големи,ала аз ходя само с батковци момичетата,за всички останали няма как да има значение,защото просто би било нарушение на закона.Така че не питаш на правилното място.
Лично за мен значението е никакво.Той живее при техните,те му плащат,те го гледат,те му купуват дрехите и т.н.,което е напълно нормално.И една кола не би била признак на самоиздръжка или пък стабилност или каквото и да е било.Защото практически няма да е негова.

Nadelina
05-30-2006, 15:45
Ne mi puka dali ima kola...do sega sam imala samo edno gadje s kola...e beshe gotino che imashe kola verno predimstvo si e .. ama ne e reshavashto.. v nikakav sluchai ne bih tragnala s nqkoi zaradi kolata mu..ili pak bih otblasnata nqkoi zashtoto nqma kola...tia materialni gluposti hich ne gi haresvam!

bulgarche
05-30-2006, 15:49
Ае луди ли сте бе. К'во значениепък може да има това. К'вото такова. Бахти..ся заради една кола толкова колебания и глупости...

sheherezada
05-30-2006, 16:13
Въобще не ми се яваява проблем,че гаджето ми няма кола - все ми е тая.Даже понякога е мн по приятно да се разходим като се прибираме,отколкото да ме мете в колата и аре у нас.
Няма никакво значение :smt008

saninka91
05-30-2006, 16:26
Да ти имам темата ! Колите и парите не са най-важното нещо на света! Кой е казал ,че някой може да е щастлив само заради някаква кола и много джобни ? За какво са ти те ако няма с кого да ги споделиш? А и аз не виждам нищо лошо в градския транспорт , даже е забавно :D , а и пеша не е лошо да се върви :P .А това че на всичките ти приятелки гаджетата имат коли , а само твоето няма -не е важно изобщо . Или пък ако си момче и всички имат коли само ти не ,а много искаш ,може да пестиш по -малко и след 1-2 години ще можеш да си купиш или когато му дойде времето .Затова спокойно не е важно колко пари имаш , каква кола , важно е какво имаш вътре :D

rali4ka91
05-30-2006, 16:29
Аз лично смятам че няма значение дали приятеля ми има кола или не!Сегашния ми има и наистина ми е по-добре...има и пари!Но чесно да ви кажа може и да не ми повярвате често се караме именно заради това!Неудобно ми е като секи ден ми плаща сметките по заведенията или непрекъснато ме глези!Позволявам си го отвреме на време и ми е добре!Но ако трябва да бъда чесна парите ни са общи!Не знам как го разбирате това! O:) А относно колата често пъти съм го карала да излизаме без нея!Вярно че и града е малък,но понякога ми се разхожда та дори и на по-дълги разстояния!
Абе не мога да се изразя баш много точно!ДА предпочитам да има кола и пари!Но не е чак от такова значение! O:) O:) O:)

CVETELLINA
05-30-2006, 16:42
хах е sorry,ама тва е много тъпо честно.Кво значение има дали има кола или няма.... :shock: :shock: Поне за мен няма никакво значение,а тези,за които има са някакви комплексарки,които не гледат човека,а гледат парите му....за мен поне тези хора са ограничени!

Labelle
05-30-2006, 16:43
Относно пола ти - мисля , че си момче.
Много се двоумя за отговор на така поставения въпрос - от една страна всичките ми гаджета досега са имали коли, от друга много пъти съм обикаляла половин София с градския транспорт за да отида на среща и никога не съм молила никой да ме кара на някъде. Не съм сигурна дали при избора на гадже подсъзнателно не взимам предвид материалното му положение, но мога да кажа , че държа да е амбициозен и умен (такива хора особено когато са над 20) държат на материалната си осигуреност или поне я имат като бъдещ план. на приятелки, които се хвалят с колите на гаджетата си съм казвала : "И какво като седнете в някое заведение с колата ли си общуваш или с мъжа?"

rali4ka91
05-30-2006, 16:48
хах е sorry,ама тва е много тъпо честно.Кво значение има дали има кола или няма.... :shock: :shock: Поне за мен няма никакво значение,а тези,за които има са някакви комплексарки,които не гледат човека,а гледат парите му....за мен поне тези хора са ограничени!
Защо пък да са комплексарки?!Има и такива момичета които се интересуват от това дали този до тях има пари!За тях е важно някои да ги глези!Лично аз познавам едно момиче което ходи с приятеля си от 3 години и го обича истински но за нея има значение дали има пари и кола!

Roxy
05-30-2006, 16:51
има и друго решението,когато човек няма кола овсен градския транспорт-такси.тва е мойто любимо превозно средство:)
а иначе никога не съм избирала гаджетата си по материалното им състояние и не смятам да го правя в бъдеще въпреки че от собствен опит се убедих че парите имат значение.е не говоря да е някъв чичко паричко,ама да не е някъв мизерник-гол и бос

CVETELLINA
05-30-2006, 17:00
хах е sorry,ама тва е много тъпо честно.Кво значение има дали има кола или няма.... :shock: :shock: Поне за мен няма никакво значение,а тези,за които има са някакви комплексарки,които не гледат човека,а гледат парите му....за мен поне тези хора са ограничени!
Защо пък да са комплексарки?!Има и такива момичета които се интересуват от това дали този до тях има пари!За тях е важно някои да ги глези!Лично аз познавам едно момиче което ходи с приятеля си от 3 години и го обича истински но за нея има значение дали има пари и кола!ами аз така мисля.Според теб ако това момче не е имало кола и пари,твоята приятелка нямаше ли да го обича?? Парите са нещо преходно,може да има истниски чувства и без тооолкова много пари.А това за глезенето,естествено е всеки човек обича да бъде глезен,но по-важно е човека да те обича,а не в каква кола ще те вози,нали?!

The Interceptor
05-30-2006, 17:16
Ми ако ми кажат че ме зарязват заради това че нямам кола или кинти, тегля им една мазна майна и си гледам живота. То за мен лично има време докато се стигне до книжка и работа, но по принцип така разсъждавам. НО, погледнато в един по далечен план... когато дойде време дадено момиче да вземе съдбоносно решение, нормално е да си даде сметка дали може да разчита на мъжа до себе си. И това го разбирам до някаква степен, такаче в света на грубата реалност ... нещата за жалост наистина са такива :-k

IdontGiveaFuck
05-30-2006, 17:36
Хм...досега не съм имала приятел с кола и честно казано това не ме интересува.Чудо голямо дали има или няма .
Аз не говоря с колата,нямам чувства към колата,не излизам с колата.Това изобщо не е някакъв важен критерий.

white_chik
05-30-2006, 17:39
Ако някой си избира "партнъора в живота" според тва дали кара кола,това трябва да е некъв супер ограничен човек,за който парите са много важни.Но,за да отговоря на въпроса ти-да,бих била с момче,което няма кола

Amorfofalus
05-30-2006, 18:22
Toq vapros moje da go zadade6 na momi4encata koito hodqt s priqtelite si samo zaradi pari , koli i podaraci...ako haresva6 nqkogo bi trqbvalo da darji6 na nego nezavisimo kolko pari ima i kara li kola

fti4ka
05-30-2006, 18:32
трее да има кола и да е БМВ иначе не става сори... :lol:

honey_7o
05-30-2006, 18:36
Da bix kategori4no.Za6toto spored men ne kolata pravi 4oveka :)

Roxy
05-30-2006, 18:44
парите са необходимост

SisTeR`oN`MaXa
05-30-2006, 18:50
hi4 ne mi puka ima li kola.... i bez kola obi4ame li se tova e nai vajnoto... a ako ima kola tolkova po dobre :)

miloto_girl_4e
05-30-2006, 19:11
хах е sorry,ама тва е много тъпо честно.Кво значение има дали има кола или няма.... :shock: :shock: Поне за мен няма никакво значение,а тези,за които има са някакви комплексарки,които не гледат човека,а гледат парите му....за мен поне тези хора са ограничени!
Защо пък да са комплексарки?!Има и такива момичета които се интересуват от това дали този до тях има пари!За тях е важно някои да ги глези!Лично аз познавам едно момиче което ходи с приятеля си от 3 години и го обича истински но за нея има значение дали има пари и кола!


ако го обича истински дали ще е с него, ако той случайно стане беден и не може да си позволи кола и да я глези?
мисля,че знаеш отговора...
но за Бога от кога човек си избира гаджето по това дали има кола?
ама вие хора ли сте,бе?
хах,предпочитам да вися с любимият човек по спирките, отколкото да се вричам на момче/мъж , който не обичам толкоз или хич даже...

black_dimond
05-30-2006, 19:54
poslednoto neshto koeto gledam v edno momche e dali ima kola kvo me interesuva dali ima kola ili ne az da ne sum izleznala s kolata mu az sum izleznala schovek a ne s predmet i dori da ima nai hubavata kola ako ne mi haresva ne moje da me specheli s koata si a ako trqbva da zbiram mejdu momche koeto ima kola i momche koeto nqma kola bih izbrala tova koeto e v surceto mi a po tova dali ima kola ili nqma

RoSsY88
05-30-2006, 20:12
Ей момиче/момче...Парите ли са най-важното нещо за теб?!Знам,че Земята се върти около парите!Знам какво е да нямаш пари и да имаш,но знам какво е любовта.Аз обичах едно момче,нямаше пари мн,не можеше да си позволи кой знае какви неща,нямаше кола...но аз го обичах истински и все още го обичам не заради тва което има или няма а заради тва което е!!!Ако някой те обича няма да гледа ко иамш и ко нямаш...Аз съм момче,което е имало супер мн връзки даже не им помня бройката вече ама може би минава 60-70(тва не са момчета дет съм спала :x,а гаджета за ден-два-семидца),но тва не е важно нито един от тях нямаше кола...Само последната ми авантюра имаше.Не ми пука дали стоя дет съм има или няма кола...Важното е да го обичам,да искам да съм с него!Само тва имам да казвам...

LoVe_RuSlAn
05-30-2006, 20:15
повече от очевидно ако си с един човек само заради неговотот материално състояние да ама ас не мисля че това е най важното и ако си търсила богат човек нямало е да себ хванеш с него

POLA^_^
05-30-2006, 20:19
хах е sorry,ама тва е много тъпо честно.Кво значение има дали има кола или няма.... :shock: :shock: Поне за мен няма никакво значение,а тези,за които има са някакви комплексарки,които не гледат човека,а гледат парите му....за мен поне тези хора са ограничени!
Imenno! :wink:

cvety_i_bebeto
05-30-2006, 20:23
ako si momi4e...i ako gleda6 dali edno mem4e ima kola...zan4i gleda6 parite mu..i si golqm bokluk...za6toto edno mem4e bez kola moje da ti dade mnogo pove4e ot mom4e s kola..a ako si mom4e i nqma6 kola..kakvo ot tova...moqt priqtel li4no nqma kola..no ne mi puka..i da ima i da nqma vse sa6tq si e..nqmam ni6to protiv "da visq po spirkite "nali sam s nego...

Бихте ли си имали гадже които няма кола? DA
Смятате ли, че ако едно момче не кара кола е голям недостатък?V NIKAKAV SLU4AI..
Ако гаджетата на всичките ви приятелки си имат коли, а само вашия няма би ли ви подтиснало това и бихте ли се срамували? NE..kakvo kato drugite imat..toi e razli4en..toi moje da mi dava mnogo drugi ne6ta..koito drugite nemogat..
Ако се колебаете между две момчета, които еднакво ви харесват, обаче единя има кола, а другия няма, би ли могло това да наклони везната за окончателното ви решение? ne..6te sam s tozi..
s koito mi e po-dobre..s tozi s koito se 4uvstvam dobre..

hora i MOMI4ETA-osaznaite se..parite ne sa vsi4ko..horata koito ne pritejavat mnogo..obi4at mnogo pove4e..i mogat da vi dadat pove4e..parite ne te pravqt 6tastliv..te te pravqt..al4en..i tap..
a vie MOM4ETA ne si mislete 4e kato imate kola se koi znae kvo..tva 4e ima glupavi momi4eta koito gledat parite ne zna4i 4e te sa s vas..zardi samite vas..nz kakvo haresvate gadjeto vi da e vlubena ne vav vas a v parite vi..

rali4ka91
05-30-2006, 21:24
ako si momi4e...i ako gleda6 dali edno mem4e ima kola...zan4i gleda6 parite mu..i si golqm bokluk...za6toto edno mem4e bez kola moje da ti dade mnogo pove4e ot mom4e s kola..a ako si mom4e i nqma6 kola..kakvo ot tova...moqt priqtel li4no nqma kola..no ne mi puka..i da ima i da nqma vse sa6tq si e..nqmam ni6to protiv "da visq po spirkite "nali sam s nego...

Бихте ли си имали гадже които няма кола? DA
Смятате ли, че ако едно момче не кара кола е голям недостатък?V NIKAKAV SLU4AI..
Ако гаджетата на всичките ви приятелки си имат коли, а само вашия няма би ли ви подтиснало това и бихте ли се срамували? NE..kakvo kato drugite imat..toi e razli4en..toi moje da mi dava mnogo drugi ne6ta..koito drugite nemogat..
Ако се колебаете между две момчета, които еднакво ви харесват, обаче единя има кола, а другия няма, би ли могло това да наклони везната за окончателното ви решение? ne..6te sam s tozi..
s koito mi e po-dobre..s tozi s koito se 4uvstvam dobre..

hora i MOMI4ETA-osaznaite se..parite ne sa vsi4ko..horata koito ne pritejavat mnogo..obi4at mnogo pove4e..i mogat da vi dadat pove4e..parite ne te pravqt 6tastliv..te te pravqt..al4en..i tap..
a vie MOM4ETA ne si mislete 4e kato imate kola se koi znae kvo..tva 4e ima glupavi momi4eta koito gledat parite ne zna4i 4e te sa s vas..zardi samite vas..nz kakvo haresvate gadjeto vi da e vlubena ne vav vas a v parite vi..
БРАВО!!!

WILD__BOY
05-30-2006, 21:27
Момичетата да не лъжат - при тях е инстинктивно да искат по-добатия. Само истинската любов преборва инстинкта.

He3HauKa
05-30-2006, 21:37
Nezavisimo dali si momche ili momiche bih kazala che si mnogo ogranichen/a!
Ako si momiche ,moga da ti kaja skypa do nikade nqma da stignesh sled kato tova sa kriteriite ti za podhodqshta partiq...I dokato se oglejdash za bogat chichko s laskava kolichka ili za naduto bogatashche deto mama i tati sa mu kupili novata S-klasa shte propusnesh tozi koito naistina mu puka za teb i shte si ostanesh s pryst v usta,shte te izpolzvat i tolkoz :mrgreen:
Ako si momche znachi si golqm kompleksar ,shtom si mislish che mojesh da spechelish ili da vprechatlish edno momiche samo ako imash kola :twisted:
Po temata -> ne me interesuva dali choveka koito haresvam ima kola,moje da kara ili che priqtelkite mi si razvqvat zadnicite s bogatashchesta
I mnogo jalko za tezi koito rasajdavat kato avtora na temata :mrgreen:

Nask0`
05-30-2006, 21:56
Бихте ли си имали гадже които няма кола?
Ами гадже коИто няма кола бих си взел да .
Ти ,ако им гледаш колите само много жалко...

djigi
05-30-2006, 21:58
Момичетата да не лъжат - при тях е инстинктивно да искат по-добатия. Само истинската любов преборва инстинкта.

Ама е инстинктивно, на подсъзнателна осново, дори, да кажем, че ние заложено в гените - не го правим нарочно O:)

А м/у другото, защото гледах, че в доста постове се споменава от какъв пол в Авторът - мъжки, според мен.

Atula
05-30-2006, 22:09
Na moqta vuzrast tova vse oshte ne e problem, no sled 20-godishna vuzrast iznikva i tova. No muj s polojenie, e muj s pari. Lipsata na pari nosi komplexi, nqma li kola=> komplex. Oristo trqbva da davat maximalnoto ot sebe si, za da sa dovolni ne samo te, no i priqtelkite im. Taka vsichki sa shtastlivi, a ne e li tova celta?

strawberry1988
05-30-2006, 22:20
mnogo qsno 4e ne e zaduljitelno da ima kola-kolata ne pravi gadjeto

Sex_master
05-30-2006, 22:23
Ne moga da razbera za6to na6eto pokolenie se interesuvatolkova ot MATERQLNITE ne6ta!! Moje li 1 kola da razdelq horata?????