PDA

View Full Version : плажно масло



missito_
05-30-2006, 14:40
Здражейте,искам да ви помоля да ми кажете някакво плажно масло или нещо друго за предпазване от изгаряне но същевременно и да привлича слънчевите лъчи и да почернявам.нз дали се изразих правилно.:)[/b]

midnight...
05-30-2006, 16:10
серията на виши е разнообразна

a_curious_girl
05-30-2006, 16:33
Nivea -скъпички са обаче са много добри

;]
05-30-2006, 18:18
Nivea -скъпички са обаче са много добри

yessss
гласувам с 2 ръце

Roxy
05-30-2006, 20:15
ами то всички плажни масла са с на принцип.освен ако не вземеш най-високият фактор (мисля че 30 беше) който си е направо sunblock.но си вземи 2 масла едно с по-нисък и едно с по-висок фактор,за да може отначало като се печеш по-добре да се предпазиш,а по нататъка вече няма да ти е нужен толкова висок фактор и ползвай по-нисък

Sapphir
05-30-2006, 20:32
ами то всички плажни масла са с на принцип.освен ако не вземеш най-високият фактор (мисля че 30 беше) който си е направо sunblock.но си вземи 2 масла едно с по-нисък и едно с по-висок фактор,за да може отначало като се печеш по-добре да се предпазиш,а по нататъка вече няма да ти е нужен толкова висок фактор и ползвай по-нисък

Хмм аз съм с плажно масло на Нивея, точно 30-ти фактор. Много съм бяла, но все пак си почернявам дори и с това масло, то си зависи и от кожата де. Гледах онзи ден реклама на някакъв лосион на Джонсънс , който омекотявал и естествено потъмнявал кожата (долко ще е естествено незнам).

Roxy
05-30-2006, 20:34
не съм сигурна за фактора.ами да зависи от кожата някои,които са много бели не хващат тен ами изгарят.аз също съм сравнително бяла ама си почернявам

dan dan dan
05-30-2006, 21:19
То наистина зависи от кожата,ама на мене ми действат добре и плажните масла на Елеа и Клио,а има едни испански масла на S`Nonas,който са мноого добри.Обаче на пазара сега има сякакви щуротий,така че имаш много голям избор.Ако отидеш в някой магазин,където има плажни масла не мисля,че продавачката ще има нещо против да ти обясни.Успех!!:)

Angel_Girl
06-02-2006, 10:25
Saglasna sam s drugite momi4eta NIVEA :-D

krisi_sl
06-02-2006, 12:21
Хмм аз съм с плажно масло на Нивея, точно 30-ти фактор. Много съм бяла, но все пак си почернявам дори и с това масло, то си зависи и от кожата де. Гледах онзи ден реклама на някакъв лосион на Джонсънс , който омекотявал и естествено потъмнявал кожата (долко ще е естествено незнам).[/quot]

аз си взех на Джонсънс това за което говориш ами да има малка промяна...аз го ползвам от 3 дни то пише че тогава започва да се наблюдава промяна...мн съм доволна :D