PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията



Guest88
05-30-2006, 15:46
Здравеите,

На 17 съм и съм девствен. Имам приятелка от известно време, която много харесвам и много ме възбужда.
Но преди няколко дни вкъщи уж щяхме да правим секс, но на мен нещо не ми ставаше :oops:
Естествено по този повод малко се попритесних...

Никога не съм имал такива проблеми и исках да чуя и други мнения по въпроса.
Дали е от преумора? Какви мерки трябва да взема?

Мерси предварително.

Black_Witch
05-30-2006, 16:05
Не съм много компетентна...ама съм чувала,че се получава примерно когато си притеснен от нещо,или си мислиш за нещо друго...или под въздействие на някакви опиати-алкохол...тревица...хапченца разни.

eLroZo
05-30-2006, 16:07
xexe spoko be 4ove4e ti si se paniral i za tva...to imi ne ti stava ili ne moje da ti spadne kato si paniran...spox..a 6to ne i kaza da ti pomogne malko...da ti be6e poduhala ili pone 4ekiika???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eLroZo
05-30-2006, 16:10
a taka bleck_withe i az tva mu kazvam....brei ama si kompetentna leeeeeleeeee mani mani ;-) :-D :D :)

^^_MaLkoTo_InChi_^^
05-30-2006, 16:19
Здравеите,

На 17 съм и съм девствен. Имам приятелка от известно време, която много харесвам и много ме възбужда.
Но преди няколко дни вкъщи уж щяхме да правим секс, но на мен нещо не ми ставаше :oops:
Естествено по този повод малко се попритесних...

Никога не съм имал такива проблеми и исках да чуя и други мнения по въпроса.
Дали е от преумора? Какви мерки трябва да взема?

Мерси предварително.

аз мисля че си се попритеснил или си бил напрегнат и затова така се е получило . отпусни се и действай :)

Guest88
05-30-2006, 16:20
Не, не бях нито притеснен, нито под влияние на опиати и прочие...
Просто не се получи :)

...и помощта от нейна страна не помогна :roll:

elti
05-30-2006, 18:13
Egati , to ako na 17 ne ti stava , na 20-30 ve4e nqma da moje6 vuob6te da q vdiga6 . Basi , pi4 da ne se bazika6 ne6to?

Guest88
05-30-2006, 21:09
Де да се базиках.

Уф не знам какво да правя - никога не съм имал проблеми с потентността.

Към какъв лекар трябва да се обърна евентуално?

Black_Witch
05-31-2006, 13:36
Хахахах...не се панирай бе младежо...ти кво искаш?Постоянно да ти стърчи ли?Тогава пък ше мънкаш,че не може да спадне.Нищо ти няма,спокойно!!! :---) Пробвайте пак с твойта булка и ше видиш,че няма проблем. :smt008

05-31-2006, 14:56
Е не се притеснявай толкова след известно време просто ще свикнеш с нея и ще се чувставш освободен тогава едва ли ще имаш проблем.

batkodoki
06-01-2006, 22:40
аа, не не е от никаква преумора. нищо ти няма! :)

това е "синдрома на очакването", няма полово активен мъж на земята на който да не му се случи някога в живота. :) случва се при първи или нов партньор. чисто психогенно си е и нито е болест, нито е увреждане - просто явно си чувствително Момче.
Не се замисляй изобщо върху това, не се замисляй и върху "технологията" на акта, когато дойде момента просто се остави на инстинктите си - те са ти заложени и това, че нямаш опит изобщо няма да ги спре да сработят.
следващия път просто се наслаждавай от общуването, докосването и контакта с човека който харесваш - не мисли, инстинкта ще си свърши работата \:D/

Fire
06-18-2006, 14:57
Pi4 ti verno si se oshashavil nqma strashno normalni sa teq raboti drugiq put 6te stane ma ne misli samo za tva kak nqma da ti stane kara6 pa kvot stane sus jena ne e kat s ruka

анонимен можеби :)
06-23-2006, 18:32
Пробвайте с погалване по крака ти, примерно тя да те побутва по "макарите" :-D и да ти говори мръсотии \:D/ Има доста начини, ти си знаеш от какво най-добре и най-бързо го вдигаш, направете сценка.
Ако ти харесва да надничаш тайно под полички :) готово бре, преоблича се и се почвате.