PDA

View Full Version : скука :(



05-30-2006, 16:59
баси гадното... няма гадже... няма компания по цял ден се чуда с кви глупости да се занимавам за да не мисла за това... просто не ми върви с горните 2 неща и аз самия незнам защо... незнам ама е кофти чувството по цял ден в това яко време да няма с кои да излезеш на разходка някъде ](*,)

The Interceptor
05-30-2006, 17:20
Ами поработи по въпроса с намирането на компания и гадже. Ако чакаш сами да дойдат при теб, скоро няма да се оправиш

saninka91
05-30-2006, 17:23
Еми ако продължаваш така ,нищо няма да се промени в бъдещел Не ми се вярва да не познаваш никой л Хващаш някой независимо дали ти е много добър приятел и скоро ще имаш компания и гадже.

Amorfofalus
05-30-2006, 18:25
Lelel kakav problem ima6 :) o6te po-dobre nqma6 gaje-> nqma koi da ti har4i parite xaxaxa sega seriozno i az po cql den se 4udeh kakvo da pravq i non stop pred pc-to i nakraq po4nah rabota i ne tapee6 i si izkarva6 pari

ht_7j
05-30-2006, 18:47
Ne vsichko e gadjeta i kompaniq. Ima mnogo polzotvorni nachini za prekarvane na vreme vkyshti (no ne pred tv). Napravi prouchvane za neshto, za koeto vinagi si iskal da znaesh naprimer.

Krem4eto
05-31-2006, 20:47
баси гадното... няма гадже... няма компания по цял ден се чуда с кви глупости да се занимавам за да не мисла за това... просто не ми върви с горните 2 неща и аз самия незнам защо... незнам ама е кофти чувството по цял ден в това яко време да няма с кои да излезеш на разходка някъде ](*,)
SPOKO НЕ СИ единствен и аз понякога така се чувствам!!!

skorfi
05-31-2006, 20:50
Вдигни си малко самочувствието и ще си намериш лесно приятели. Има една реклама на Спрайт сега виж я и ще разбереш за какво ти говоря. просто на отчаяно търсещите компания им пише на лицето и никой не ги търси за нищо.