PDA

View Full Version : da go ostaq li?



LP_15^F
05-30-2006, 20:49
Здрасти...зна4и,харесвам едно мом4е от около...по4ти 2 ГОДИНИ!!! :smt007 Тей...от известно време си 4атим...аз тогава знаех 4е има гадже...но си казах 4е все не6то може да се слу4и(не им го пожелавам де) и може да се усмихне и на мене късметът...Нооо...ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ.Той все ми говори разни работи за нея...кога 6те се виждат,кво 6те праят и т.н.Или пък веднъж в един канал 2 4аса само си говореха колко се оби4ат...целувки си пра6таха.... :cry: Имах 4увството 4е го праят наро4но,да ме дразнят.Мислех си 4е 6те остискам...но май няма да стане.Та въпросът ми е:да продължа ли да си карам живота или да 4акам о6те...За6тото 2 години изоб6то не е малко време да харесва6 някого...но пък мъ4ението на което съм подложена и то не е малко....

n0mak
05-30-2006, 20:53
da tvurdo :) davay napred ima mnogo riba v moreto :D

krisi_love
05-30-2006, 20:53
da nqma smisul da si trovish jivota s nego qvno toi mn si lofe dr momiche

Alex4enceto
05-30-2006, 20:55
2 godini sa prekaleno dylyg period ot vreme. Ot pisaneto ti sydq che si na vyzrast v koqto trqbva da se jivee, smenqt se gadjeta edin posle drug, ne e nujno 2 godini da se sysipvash zaradi nakakvo momche koeto moje i nikoga da ne e tvoe.Ne znam pomisli si, izboryt si e tvoi, no si mislq che trqbva da go zabravish i da si hvanesh momche s koeto da se zabavlqvash, da te pravi shtastliva, ne misli che toi e edinstven i samo toi moje da ti dade tova ot koeto se nujdaesh, ima mnogo drugi koito samo ochakvat momenta v koito da gi pojelaesh. aide kysmet ot men :P

NeNo_pz
05-30-2006, 20:56
2 godini sa prekaleno dylyg period ot vreme. Ot pisaneto ti sydq che si na vyzrast v koqto trqbva da se jivee, smenqt se gadjeta edin posle drug, ne e nujno 2 godini da se sysipvash zaradi nakakvo momche koeto moje i nikoga da ne e tvoe.Ne znam pomisli si, izboryt si e tvoi, no si mislq che trqbva da go zabravish i da si hvanesh momche s koeto da se zabavlqvash, da te pravi shtastliva, ne misli che toi e edinstven i samo toi moje da ti dade tova ot koeto se nujdaesh, ima mnogo drugi koito samo ochakvat momenta v koito da gi pojelaesh. aide kysmet ot men :P
Ти го каза \:D/

sometimes_
05-30-2006, 20:59
da tvurdo :) davay napred ima mnogo riba v moreto :D
Мда, съгласна съм. Виждаш, че се обичат, така че по-добре продължи напред и се опитай да го забравиш.

rali4ka91
05-30-2006, 21:07
Ами след като 2 години не ти е обърнал внимание мисля че е редно да го оставиш! =; Не за друго,а защото по този начин измъчваш само себе си!А и до колкото разбирам те двамата са вече 2 год. и повече заедно!Мислиш ли че ще можеш да ги разделиш??? :wink:

He3HauKa
05-30-2006, 21:15
Gledai si jivota ,nameri si nqkoi koito da obichash i toi teb! Nqma smisal da si propilqvash vremeto ,2 godini ne sa malko vreme i shto za tova vreme ne se e poluchilo nishto mejdo vas ne se izmachvai s naprazni nadejdi .. Uspeh :wink:

strawberry1988
05-30-2006, 22:29
abe 2 godini ne sa malko,no ne sa i mnogo,taka 4e produljavai napred i ne mu obru6tai vnimaniq na toq :D

LP_15^
05-31-2006, 17:12
Ами след като 2 години не ти е обърнал внимание мисля че е редно да го оставиш! =; Не за друго,а защото по този начин измъчваш само себе си!А и до колкото разбирам те двамата са вече 2 год. и повече заедно!Мислиш ли че ще можеш да ги разделиш??? :wink:
1)Мне,не са били гаджета 2 години...до колкото знам от около 1 седмица-не пове4е.
2)както казах ве4е АЗ НЕ ИСКАМ ДА ГИ РАЗДЕЛЯ.Ако той е 6тастлив-брао на него,пожелавам му го!
3)една от при4ините толкова да го харесвам е 4е тои се държи АДСКИ мило с мене...винаги...мн мило ми се усмихва като ме види,ако някой не6то ме засегне ме за6титава....

МЕРСИ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО :)))

LP_15^F
05-31-2006, 17:17
И като толкова ми препоръ4вате да го забравя-кажете как!?Мислите ли 4е за 2 години не съм пробвала вси4ко...Макар 4е за това време съм изпускала доста добри възможности за яки мом4ета...съ6то така бях толкова потънала в мъка 4е не излизах мн мн...и така..

LP_girl_14
05-31-2006, 17:21
И според мен трябва да започнеш всично отначало.не може да пропилееш целия си живот,чакайки човек който си има гадже,щастлив е с нея и не може да ти предложи нищо.Няма смисъл да даваш любов,а да гледаш как тази той се отдава изцяло на друго момиче.Остави ги да са щастливи.Това се опитай да направиш и ти,но без да го включваш в живота си.поне на този етап :wink:За да го забравиш...трябва ти време,трябва да се отървеш от всички неща,които ти напомнят за него,трябват ти истински приятели,трябва д ане се затваряш в себе си,да излизаш повече и да общуваш с нови хора.ааа и недей да тръгваш с нов човек преди да си уверена че си забравила предишния

priti_kiti
05-31-2006, 17:21
da tvurdo :) davay napred ima mnogo riba v moreto :D дам пропиляла си достатъчно време в очевидно напразни надежди..

Lord Vader
05-31-2006, 17:27
За теб други няма ли? Явно този не държи на теб, или не те харесва...давай на пред, момчета има много... :-D

POLA^_^
05-31-2006, 20:35
въпроса,който задаваш е риторичен!Разбира се,че е редно да си гледаш живота ::: не е добре да си губиш времето в страдания за един :wink: огледай се малко!(това е моят съвет) и УСПЕХ!

skorfi
05-31-2006, 20:44
Не разбрах той наясно ли е с това, че ти го харесваш? Може и той да те харесва, но да не знае, че имаш чувства към него. Щом е с това момиче от толкова скоро, а с теб и преди това се е държал много мило, може просто да не сте се разбрали.

05-31-2006, 20:44
Ostavqi go :!: