PDA

View Full Version : RQ: Червени пъпчици след бръснене



Пупка
05-30-2006, 21:05
Здравейте, значи когато се бръсна ми излизат малки червени пъпчици и са много.Вижте на снимката за какво говоря.Моля ви кажете ми как да ги избегна.
Благодаря предварително !!!
http://img265.imageshack.us/my.php?image=0522161959x4ng.jpg

05-30-2006, 21:21
i na men mi izlizat a sa mi kazvali 4e ako se brysne6 nadoly v posok ana kosama neizlizat a sy6to tak ai ako si po kosmqsal i se izbrysne6 pak neizlizat mnogo ama spored men brysneneto v posoka na kosama ne e vob6te glatko kosmqsai pove4e sled tfa sa izbrysni s nova samobrasna4ka i 6a vii6 4e nema da ima6 tolkoz pypki pone pri men e taka de.....

Black_Witch
05-31-2006, 13:19
Ми като за начало,надявам се използваш само една самобръсначка за интимните си части...
Това получава ли ти се с нова ? Слагай си някакво хидратиращо и омекотяващо кремче и предполагам няма да има проблем. :-s

05-31-2006, 14:54
Ахахха ужас може ли да сложиш снимка ужас плаша се.

Та въпросът е ,че ти е чувствителна кожата направо пробвай сбяна за бръснене или хубав сапун и да не е напреки на косъма естествено и после кво бельо си слагаш да не е от пералнята с прахът на пране на мама мухахахаха.

Пупка
05-31-2006, 19:48
Само една бръсначка използвам за там, с нова също става така.Значи казвате да си слагам нещо за омекотяване на кожата ?

batkodoki
06-01-2006, 22:16
1/ ползвайте добри "ножчета" и то за макс 2 бръснения/ако са тип "самобръсначка"/

2/ "по" или "срещу" косъма не е толкова важно, колкото качеството на режещата повърхност

3/ ако косъма и кожата са добре овлажнени ,"омекнали" и добре "смазани" може безпроблемно и с шкурка да се бръснете :) основния проблем е точно в тук! затова покиснете във ваната преди процедурата, ползвайте гелове и пяни за бръснене. след процедурата задължително ползвайте някакво неутрално недразнещо кожата антибактериално средство. завършете с някакъв омекотяващ крем - желателно НЕ подхранващ бактерийте, а създаващ защитен филм върху кожата.

p.s лично Ти - пази невуса на сгъвката на дясното бедро! не е желателно бръснача да минава върху нея!

ако вс е спазено не би трябвало да има проблеми :)