PDA

View Full Version : Бухналост на косата .



David_Beckham
05-30-2006, 21:08
Значи момче съм и имам дълга коса , е в смисъл не дълга до кръста 4-5 пръста под ушото е покрива вратлето де , ама значи като се изкъпя ии бухва като се едно съм бръкнал в трастиката и диадемата не стои хубаво , трябва да я мокря като излизам и после като изсъхне пак става ...
Значи въпроса ми е с какво да я мия да ми стане като на вас момичета , ем изглежда като мазничка леко , ем не е . Една таква хубавка , неща бухнала [-X :mrgreen: :) .
Мия се с някакъв измислен шампоан уж против пърхот , тоест това му е главното предназначение , ама точно с него ми става тая гадна бухналост :) . Дайте някаква схема :) или кажете с какво да я мия , с къв шампион :) и така де , вие разбирате , а ме е срам да питам познатите ми жени :oops: :)

05-30-2006, 21:19
m s ni6to nemoje da se opravi byhnalata kosa de da moje6e i az sled banq kato mi isyhne mi e kato se edno ma e frasnal toka i q izpravqm s presa i stava dvoino po malka po rpincip spored men 6amplani i nekvi maski za kosi i4 nedeistvat to siyrno takyv ti e samiq kosam

Nask0`
05-30-2006, 21:29
Аве какви са тея тъпи теми ве.На всеки му бухва косата като се изкЪпе и я избърше с кърпа или я изсуши. :evil:

David_Beckham
05-30-2006, 21:37
Аве какви са тея тъпи теми ве.На всеки му бухва косата като се изкЪпе и я избърше с кърпа или я изсуши. :evil:
Ей шефче , я отскочи в спалнята при мама да сучеш ;) :smt012
Айде да не почвам са , че ше стане ... Като не ти изнася кво пишеш бе ?

Значи проблема е следния айде като се изкъпя и после някакси докато е мокра стои добре , ама на другата сутрин е :-&

David_Beckham
05-30-2006, 21:40
Аве какви са тея тъпи теми ве.На всеки му бухва косата като се изкЪпе и я избърше с кърпа или я изсуши. :evil:
Ей шефче , я отскочи в спалнята при мама да сучеш ;) :smt012
Айде да не почвам са , че ше стане ... Като не ти изнася кво пишеш бе ?

Значи проблема е следния айде като се изкъпя и после някакси докато е мокра стои добре , ама на другата сутрин е :-& .
Абе вернои косъма ми е супер чуплив , ама все пак незнам ... , само моля индивиди като Наско [-o< да не пишат и такива които си нямат друга работа а само да си запълват мнениицата . Ако няма кой да помогне ще плуи темата 2-3 дни и модовте ще я делна , квооо толкова стана ...

Nask0`
05-30-2006, 21:43
Аве какви са тея тъпи теми ве.На всеки му бухва косата като се изкЪпе и я избърше с кърпа или я изсуши. :evil:
Ей шефче , я отскочи в спалнята при мама да сучеш ;) :smt012
Айде да не почвам са , че ше стане ... Като не ти изнася кво пишеш бе ?

Значи проблема е следния айде като се изкъпя и после някакси докато е мокра стои добре , ама на другата сутрин е :-& .
Абе вернои косъма ми е супер чуплив , ама все пак незнам ... , само моля индивиди като Наско [-o< да не пишат и такива които си нямат друга работа а само да си запълват мнениицата . Ако няма кой да помогне ще плуи темата 2-3 дни и модовте ще я делна , квооо толкова стана ...
В темата ти няма смисъл.Бухнала коса... Еми сутрин като ставаш нормално като ти е по-дълга да ти е рошава.Мокриш я и толкова от къф зор чак и тема пусна?Ако като изсъхне пак бухне слагаш гел или лак.

TSecret
05-30-2006, 21:51
smeni 6ampoana na niakav za prava kosa... kato si q izmie6 i dokato e mokra i sloji pqna za kosa i kato izsahne i sloji malko gel otgore no mnogo malko!

David_Beckham
05-30-2006, 21:57
smeni 6ampoana na niakav za prava kosa... kato si q izmie6 i dokato e mokra i sloji pqna za kosa i kato izsahne i sloji malko gel otgore no mnogo malko!
Еми това такива мнения очаквам =D> , бравос , а не некви тъпи като да не казвам на кой [-X . Била ми тъпа темата , пич ходи си прави мненията другаде , та то нали модовете са за тая работа , ако е тъпа темата , те ще я делнат =; :smt012
=D> Taina{}

Labelle
05-30-2006, 22:12
И моята коса е като гръмнал бойлер. Задължително слагам балсам, сресвам я добре като е мокра и не я суша със сешоар. Може да се напръска с малко лак за коса (от голямо растояние за да не седи като слепена) докато е мокра още. Съшо така 4-5 капки бадемово или кокосово масло помагат - придават блясък и "анти-обем"

In4iTu_
05-31-2006, 19:25
Еми виж ся..аз съм с къдрева коса и като се изкъпя бухва много, обаче отскоро използвам балсам на AVON за чуплива коса и съм много доволна защото определено не бухва като преди...Но за теб няма ли да е по-добре да се подстрижеш....щом си и момче...няма никакъв проблем май... 8-[ Защото когато косата е супер къса няма как да бухне :mrgreen:

David_Beckham
05-31-2006, 22:10
Ами какво да ти кажа , писна ми 19 години се с къса коса [-X :-D . Та реших малко да видя как ще съм с дълга и така .
Мерси на всички за съветите ;)

ProstoAz
06-02-2006, 13:57
И мойта бухва, защото е къдрава, но и слагам малко пяна...на суха коса...и всичко се оправя. :D