PDA

View Full Version : celuva se stranno



05-30-2006, 22:38
dosega sum se celuvala s 6-7 mom4eta, no sus sega6niq mi priqtel e malko po-razli4no.adski vuzbujda6to e, no nz kak da mu otvurna.dvijeniqta na ezika mu sa malko po-vurlelivi nqkak si kato centrofuga ako me razbirate :lol: da kakvo da pravq 6toto taka se 4uvstvam neudobno>mn me kefi i iskam i az da se nau4a da se celuvam taka;)da oblizvam negoviq ezik 6te stane li?znam 4e zvu4i glupavo no nz kak da se durja

hforce
05-30-2006, 22:47
mi ela az 6e te nau4a :D huu de kak misli6 4e 6te ti pomogneme? ako iska6 nekoq druga tehnika popro4eti v site-a tam ima6e nekade, a da se nau4i6 da se celuva6 kato nego kato peralnq stava s praktika, ako iska6 oba4e i ti da go iznenada6 pro4eti nekoq tehnika ili mu zasmu4i ezika :) ako moje6 de, spoko purvite nqkolko puti ako ne uspee6 ne se otkazvai, posle 6te svikne6, i se pak ako iska6 moga da te nau4a na nekoi ne6ta :D

klj
05-30-2006, 23:55
az iskaam,ama sum ot plovdiv :-s

Luciferian
05-31-2006, 01:23
dosega sum se celuvala s 6-7 mom4eta, no sus sega6niq mi priqtel e malko po-razli4no.adski vuzbujda6to e, no nz kak da mu otvurna.dvijeniqta na ezika mu sa malko po-vurlelivi nqkak si kato centrofuga ako me razbirate :lol: da kakvo da pravq 6toto taka se 4uvstvam neudobno>mn me kefi i iskam i az da se nau4a da se celuvam taka;)da oblizvam negoviq ezik 6te stane li?znam 4e zvu4i glupavo no nz kak da se durja
Лапни един врял картоф и много бързо ще се научиш! :-D

НиНкиН
05-31-2006, 07:38
С времето ще се нагодите един към друг. Стига с тия простотии... техники, ала бала!

Alex4enceto
05-31-2006, 08:17
Nie kolkoto i da ti pishem kak trqbva da go napravish nqma kak da te nauchim da se celuvash. Vsichko stava s trenirovki :)

Luciferian
05-31-2006, 08:28
Nie kolkoto i da ti pishem kak trqbva da go napravish nqma kak da te nauchim da se celuvash. Vsichko stava s trenirovki :)
Така е. ;)
И все пак,един полезен съвет: Като си вкараш езика в устата му, пробвай с него да изпишеш азбуката. Има ефект!

skate_warrior
05-31-2006, 08:46
дам... ако искаш и текста на любима песничка или стихотворение изпиши :-({|=

SuN4o_F
05-31-2006, 08:49
С времето ще се нагодите един към друг. Стига с тия простотии... техники, ала бала!
:smt023

j0r0_fear
05-31-2006, 08:50
o boje ot texniki 4ak na trenirovki...ABE XORA TVA DA NE VI E NQKAV SPORT WE...vie mislite li...emi kvo da ti kaja pitai go toi da te nau4i...a pak ako ne6te zna4i e palen bokluk

Luciferian
05-31-2006, 08:52
o boje ot texniki 4ak na trenirovki...ABE XORA TVA DA NE VI E NQKAV SPORT WE...vie mislite li...emi kvo da ti kaja pitai go toi da te nau4i...a pak ako ne6te zna4i e palen bokluk
Аха, някои неща не ги мога, но мисленето ми се удава.
Всъщност, какво искаше да кажеш с постинга си?

j0r0_fear
05-31-2006, 08:53
o boje ot texniki 4ak na trenirovki...ABE XORA TVA DA NE VI E NQKAV SPORT WE...vie mislite li...emi kvo da ti kaja pitai go toi da te nau4i...a pak ako ne6te zna4i e palen bokluk
Аха, някои неща не ги мога, но мисленето ми се удава.
Всъщност, какво искаше да кажеш с постинга си?iskax da kaja 4e ne e taka...a pak ako ima6 problem pi6i PM

Luciferian
05-31-2006, 08:55
Ако имам проблем, едва ли ти си човека, който ще ми го разреши, затова не виждам смисъл да ти пиша PM.
Хората искат съвет, аз отговарям. За да напиша нещо, значи е изпитано. Личен опит. Вярвай ми, не е малък...

05-31-2006, 09:32
Поредната глупава тема.......незнам кво си мислите-вие 14 годишните ама преглеждам форума чат-пат и направо немога да повярвам какви теми има-"Как да се науча да се целувам" или "как да права свирка" или "кое движение в кръста ще му достави удоволствие".....Абе аре стига глупости,много е лесно да питаш някакви въпроси и да чакаш отговори.......размърдайте си малко мозаците и се замислете че тези теми са апсолютно ненужни /визирам тази например/.Примерно ако ти кажа че според момичетата се целувам добре ти ще искаш ли да се целуваш като мене............кво да ти кажа ако отговора е ДА ще ти кажа да пораснеш още малко и пак да пускаш теми ама ако може с друго заглавие!



Лек ден.

05-31-2006, 13:07
Поредната глупава тема.......незнам кво си мислите-вие 14 годишните ама преглеждам форума чат-пат и направо немога да повярвам какви теми има-"Как да се науча да се целувам" или "как да права свирка" или "кое движение в кръста ще му достави удоволствие".....Абе аре стига глупости,много е лесно да питаш някакви въпроси и да чакаш отговори.......размърдайте си малко мозаците и се замислете че тези теми са апсолютно ненужни /визирам тази например/.Примерно ако ти кажа че според момичетата се целувам добре ти ще искаш ли да се целуваш като мене............кво да ти кажа ако отговора е ДА ще ти кажа да пораснеш още малко и пак да пускаш теми ама ако може с друго заглавие!



Лек ден.


Тиго набием у гъзо

kin
05-31-2006, 13:43
Поредната глупава тема.......незнам кво си мислите-вие 14 годишните ама преглеждам форума чат-пат и направо немога да повярвам какви теми има-"Как да се науча да се целувам" или "как да права свирка" или "кое движение в кръста ще му достави удоволствие".....Абе аре стига глупости,много е лесно да питаш някакви въпроси и да чакаш отговори.......размърдайте си малко мозаците и се замислете че тези теми са апсолютно ненужни /визирам тази например/.Примерно ако ти кажа че според момичетата се целувам добре ти ще искаш ли да се целуваш като мене............кво да ти кажа ако отговора е ДА ще ти кажа да пораснеш още малко и пак да пускаш теми ама ако може с друго заглавие!



Лек ден.


Тиго набием у гъзо

марш бе човека е напълно прав

05-31-2006, 16:25
Поредната глупава тема.......незнам кво си мислите-вие 14 годишните ама преглеждам форума чат-пат и направо немога да повярвам какви теми има-"Как да се науча да се целувам" или "как да права свирка" или "кое движение в кръста ще му достави удоволствие".....Абе аре стига глупости,много е лесно да питаш някакви въпроси и да чакаш отговори.......размърдайте си малко мозаците и се замислете че тези теми са апсолютно ненужни /визирам тази например/.Примерно ако ти кажа че според момичетата се целувам добре ти ще искаш ли да се целуваш като мене............кво да ти кажа ако отговора е ДА ще ти кажа да пораснеш още малко и пак да пускаш теми ама ако може с друго заглавие!



Лек ден.


Тиго набием у гъзо

Абе ти добре ще ми го набиеш у гъзо ама се 4уда ти ли беше оня де пусна миналата седмица темата "На 14 съм и оная ми работа е 11 сантиметра-Това нормално ли е"........ако си бил ти нема от какво да се плаша. :lol:





Лек ден.

TSecret
05-31-2006, 19:03
s vremeto moje i dvamata da promenite edin drug na4ina si na celuvane kakto stasna s men... predi celuvah super zasmukva6to a sega dori ne go moga ve4e...

beB_
05-31-2006, 21:34
v edna 4asa s voda sloji edno kub4e led navedi se nad 4a6ata i go goni s ezik
strani4ki efekti:leko podut i posinql ot stud ezik

ili trenirai s blizalka

PleasureSeeker
05-31-2006, 21:46
az iskaam,ama sum ot plovdiv :-s какво съвпадение и аз :mrgreen:

lainagovna
05-31-2006, 22:14
mi ela az 6e te nau4a :D кандидати не липсват обаче

cvety_i_bebeto
05-31-2006, 22:20
mi ako se celuva6 4esto s nego...6te svikne6 po-negoviq na4in..

alex_7777
06-01-2006, 19:14
dosega sum se celuvala s 6-7 mom4eta, no sus sega6niq mi priqtel e malko po-razli4no.adski vuzbujda6to e, no nz kak da mu otvurna.dvijeniqta na ezika mu sa malko po-vurlelivi nqkak si kato centrofuga ako me razbirate :lol: da kakvo da pravq 6toto taka se 4uvstvam neudobno>mn me kefi i iskam i az da se nau4a da se celuvam taka;)da oblizvam negoviq ezik 6te stane li?znam 4e zvu4i glupavo no nz kak da se durja
Лапни един врял картоф и много бързо ще се научиш! :-D
xaxaxaxaa =D>

fake
06-01-2006, 22:35
пъхаш и въртиш, кфото прави и той
не е голяма философия;)

la4ezara
06-02-2006, 20:11
Nie kolkoto i da ti pishem kak trqbva da go napravish nqma kak da te nauchim da se celuvash. Vsichko stava s trenirovki :)
Така е. ;)
И все пак,един полезен съвет: Като си вкараш езика в устата му, пробвай с него да изпишеш азбуката. Има ефект!


Trqbva da go probvam i az! #-o

honey91
06-02-2006, 20:24
С времето ще се нагодите един към друг. Стига с тия простотии... техники, ала бала!
:smt023

nqma zna4enie:)
10-27-2006, 19:07
vqrno si e nestava sus tehniki i prostotii.To si idva ot samosewe si otpusni se i opitai kato nego.spoko :D

WhoPper
12-08-2009, 21:22
Abee kvoo daa tii kazhaa ... :? nqmaa kakk spored men nai dobre goo pomolii daa tii pokazhee da te nauchii ,,,.. znamm lii :) :smt008 ;-)

t0d1t0
12-08-2009, 21:29
Abee kvoo daa tii kazhaa ... :? nqmaa kakk spored men nai dobre goo pomolii daa tii pokazhee da te nauchii ,,,.. znamm lii :) :smt008 ;-)
бах му майката ти си много зле,от де я набара тая тема?! http://www.cosgan.de/images/midi/boese/s015.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/boese/g015.gif

hamilcar
12-09-2009, 07:22
Стара тема.