PDA

View Full Version : kolko vreme



05-30-2006, 22:41
kolko vreme hodite s edin 4ovek predi da mu pusnete g/d?
i drugiq mi vupros e kato bqhte devstveni kakvo opitahte purvo-sex ili svirka?i moje li nqkoi da opi6e kak to4no se pravi svirka i zasmukvaneto>?pls

НиНкиН
05-31-2006, 07:53
Мии около месец, може би. Зависи от човека, когато усетя, че съм готова, а и когато започна да изпитвам по-дълбоки чувства от просто харесване, и виждам, че получавам същото от ответната страна.
Еми за 1 пък секс, после свирка.
Техники на засмукване... еми най-различни има... Можеш да смучеш само главичката, можеш целия да го смучеш, можеш да смучеш на върха на главичката само. Както ти падне... прояви въображение
:roll:

SuN4o_F
05-31-2006, 12:49
Мии около месец, може би. Зависи от човека, когато усетя, че съм готова, а и когато започна да изпитвам по-дълбоки чувства от просто харесване, и виждам, че получавам същото от ответната страна.
Еми за 1 пък секс, после свирка.
Техники на засмукване... еми най-различни има... Можеш да смучеш само главичката, можеш целия да го смучеш, можеш да смучеш на върха на главичката само. Както ти падне... прояви въображение
:roll:
saglasna sam

shadow4e
05-31-2006, 12:59
първо правих свирки и то доста време и след тва секс

p0RN0
05-31-2006, 13:02
Тва е тема само за момичета, така ли да разбирам ? ;)

MoHaX
05-31-2006, 14:28
Тва е тема само за момичета, така ли да разбирам ? ;)

Защо да е за момичета... че може момчето нарочно да не пуска на момичето само и само да я изкуши повече... дълбоки е мъжкото съзнание ей ! :)

Atika
05-31-2006, 16:00
I na parviq den bih go napravila samo da sym sigurna che go iskam .. vremeto nqma znachenie pone za men .. a az ne sym pravila svirki..

ninsy
05-31-2006, 18:27
ами 1во свирки после секс ..аа обикновенно пускам когато го почуствам .. :mrgreen:

mravkata_z
05-31-2006, 18:53
ami ne moga da kaja za obiknovenno, za6toto sam bila samo s edno mom4e i o6te sam. Ina4e dokato mu pusna minaha pove4e ot 2 meseca(koeto mai ne e mnogo kato vzemem fakta, 4e bqh devstvena) a ina4e predi tova sme paravili mnogo o6te raboti i godina predi da pravq seks sam pravila fenska lubov na drugi 2 mom4eta. Ta ob6to vzeto ne sam barzala kam sa6tinskiq smisal na dumata seks. [-X

Депутатска Щерка
05-31-2006, 18:59
Без да си правил първо секс с един човек,не можеш да кажеш, "ние ходим?" Това са пълни детинщини... "Ходене" без секс не е ходене, по-скоро приятелство,лигавене, детски занимавки. Сексът е минимум 80% от една връзка,без него връзка не съществува... Първо е сексът,привличането,нагонъ т,страстта,после връзката,чак след това любовта, да не говорим, че един тийнейджър изпитва всичко друго, но не и любов.
А и детското мислене като "пускане"...смешна работа,влез в реалния живот,скъпа,такива неща не съществуват в него,само в детските мозъчета,имащи се за зрели. Резил!

TSecret
05-31-2006, 19:00
ami be6e sled mesec i polovina.. ina4e svirki ne pravq,naprao kam sa6tinskata 4ast..

krem4et0
06-01-2006, 12:19
Първо да кажа няколко думички на Депутатска Щерка. не мисля,че една връзка е изградена само на основата на секса.Да определено той не е без значение,но кажи ми как ще наречеш следната ситуация-аз и гасжето ми.ходихме година и половина преди да правим секс.През това време бяхме приятели,гаджета,партньори в заниманията си,помагахме си един на друг,изживяхме 1 тежко изпитание за нашата връзка-отиването му в казармата.Между нас се изгради разбирателство,доверие,при ятелство и обич.И казаваш,че това е лигавене.За мен просто 1 връзка трябва да узрее.Тя трябва да премини през всички тези фази и тогава става връзка,а не просто секс срещи между двама души.сега по темата-година и половина след като станахме гаджетаму направих първата-мразя думата свирка,ама такова си беше,а 3 дни по-късно спах с него.Сигурно доста ще ви се стори,но така просто се случи.Малко съжелявам,че почаках,понеже сексът е страхотен,но от друга страна се радвам,че го направихме иминно тогава,когато успяхме да преодолеем препядствията по между си!