PDA

View Full Version : za celuvaneto



05-30-2006, 22:48
vlagate li 4uvstva i emocii v nego?i kolko obiknobveno produljava celuvkata vi?men mn kefi da me pohapvat dokato se celuvame:)kolko vi e nai-dulgoto vreme?obi4ate li da vi galqt po korem4eto ili krusta?az mn

НиНкиН
05-31-2006, 10:17
Естествено, че влагам чувства! Ако не се целуваме повече от 3-4 минути, нещо ми става. Дори когато се караме, аз му казвам: Писе, знаеш ли колко много искам в този момент да те целуна, да си те гушна и да ти кажа, че те обичам?!
Колко трае ли - еми различно. От обикновенна бацинка по устните, до дъълги целувки с много ласки... ама те обикновенно много ни разпалват и в 60% от случаите завършват с... вие си знаете.. 8-[

Nadelina
05-31-2006, 11:37
Mnogo qsno che trqbva da ima emocii i chuvstvo v edna celuvka .. ei sq kfo li ne bih dala za edna obiknovena celuvka ot choveka koito obicham...prosto tfa moje da me kachi v nebesata.. raztapqm se kogato me gushne .. i me celune... :smt008

ninsy
05-31-2006, 17:56
Естествено, че влагам чувства! Ако не се целуваме повече от 3-4 минути, нещо ми става. Дори когато се караме, аз му казвам: Писе, знаеш ли колко много искам в този момент да те целуна, да си те гушна и да ти кажа, че те обичам?!
Колко трае ли - еми различно. От обикновенна бацинка по устните, до дъълги целувки с много ласки... ама те обикновенно много ни разпалват и в 60% от случаите завършват с... вие си знаете.. 8-[

същото е и при мен :smt019