PDA

View Full Version : Сънувах я :(



05-31-2006, 05:37
Значи сигурно си спомняте темата "Още мисля за нея". Е преди малко станах, че следм алко съм на училище и реших да драсна за да видя кво мислите вие. Сънувах я, че ми пише в ирс и иска да се видим. И се сърди като не й отговарях, щот имах работа, a и btw пращаше ми целувки..кво мислите, тва да не би да е най силното ми желание, защото я сънувах..

^^_MaLkoTo_InChi_^^
05-31-2006, 05:40
Значи сигурно си спомняте темата "Още мисля за нея". Е преди малко станах, че следм алко съм на училище и реших да драсна за да видя кво мислите вие. Сънувах я, че ми пише в ирс и иска да се видим. И се сърди като не й отговарях, щот имах работа, a и btw пращаше ми целувки..кво мислите, тва да не би да е най силното ми желание, защото я сънувах..

и какво като си я сънувал ??? твоя пост ми се струва като надежда че тоя сън ще се сбъдне . Според сънуваш такива неща защото я харесваш и искаш да сте заедно ... и аз бях така ма се опрайх O:)

FikyScHetOo
05-31-2006, 06:29
мисля, че я обичаш и това те кара да мислиш за нея. В теб се тай надеждата това наистина да стане

POLA^_^
05-31-2006, 07:13
Да!Сънят ти е плод на желанията ти

HeCu®
05-31-2006, 07:14
Еми и аз сънувам Брад Пит, ама...Не, ся сериозно...Ами пич, сънувал си я щото според мен си влюбен в нея.И все още не можеш да се отърсиш от спомена за нея.Нормални реакции... :wink:

miloto_girl_4e
05-31-2006, 09:00
а, споко , на мен да сънувам момчето, което обичам ми се случва през 2-3 вечери ...
нормално е щом си заспал с мисълта за нея и мислиш само за нея да я сънуваш :wink:

DiabolicAngel
05-31-2006, 11:03
Еми и аз сънувам Брад Пит, ама...Не, ся сериозно...Ами пич, сънувал си я щото според мен си влюбен в нея.И все още не можеш да се отърсиш от спомена за нея.Нормални реакции... :wink:
=D> =D> =D> =D>