PDA

View Full Version : Провал при първата крачка



FikyScHetOo
05-31-2006, 07:59
Вчера стана нещо, което не трябваше да стане. Реших аз д анаправя първата стъпка. Не чаках да останем сами, ами направих че да стане така. Помолих го да ме изпрати. Тъкмо му казвах че искам да поговорим и той само след миг....викна негов приятел да ме изпратят заедно. После се почнаха разговори от коли и мотори, до компютри и обратно. Хора, отчаяна съм, чувствам провала. Аз го чувствам. Какво да правя. То....то....как ще събера сили пак?!? Как, та аз неможах вниманието му да поставя изцяло върху себе си!!! :smt011 :smt012 :smt009 :smt013 Моля ви помогнете. Какво да правя?

j0r0_fear
05-31-2006, 08:48
ahaha mi edinstveniq na4in e razgovor..

DeSiTo0o
05-31-2006, 08:53
Hah spored men tova mom4e e mnogo zle..ili prosto ne e iskal da ostavate sami.Opitai pak da govori6 s nego..Uspeh!

Icaki
05-31-2006, 08:54
Vse pove4e produljavam ada se oejdavam 4e po tia forumi pi6at samo nekvi kompleksirani horica................... dobre be mama u stara kvia sa tia tupi temi tolkova li ne moje6 da se opravi6 sama s tia gluposti a i to e adski trudno nali razbira6 da celune6 niakoi koito haresva6 i tn.....

honey91
05-31-2006, 08:54
Ne se pritesnqvai 6te ima6 i drug 6ans.I vse pak znai 4e za mom4etata fr sa nai-vajni

miloto_girl_4e
05-31-2006, 08:57
ами.. явно не е искал да остава насаме с теб, незнайно защо и за това си е викнал приятел със себе си...
следващият път издебни по-добър момент :!: :wink:

djigi
05-31-2006, 09:02
Според мен не е искал да остава насаме с теб, защото се притеснява или въобще не е съобразил, че това "оставане" е важно (за теб). Ще "събереш сили" и отново ще се опиташ да започнеш разговорът, пък "Каквото сабя покаже"

НиНкиН
05-31-2006, 12:26
Оффф, стига глупости, мила... ! "Чувствала провала" Божкей... понеже оня дрисък го е срам да те изпрати сам и затова си вика приятели. Просто щото е малък, срамежлив дрисък. НОРМАЛНО Е! Не го обиждам момчето. Ама кво ли се чудя, и аз съм се занимавала с такива. Да, бе споко нищо не се е провалило. Той даже не е разбрал за кво иди реч, да не говорим за провал. Просто пак ще правиш крачки, бъди упорита. Това не е провал! Накрая той ще осъзнае, че искаш нещо да говориш с него и така.

NeSTa_86
05-31-2006, 12:30
probvai pak ne se predavai

akademika
05-31-2006, 12:59
Тоя или е балък, или има комплекси (ако те харесва), иначе и на тебе ти е ясно.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-31-2006, 14:07
Mi kaji mu che iskash da ostanete za malko samo dvamata zashtoto iskash da mu kajesh neshtu i mu kaji tova koeto chuvstvash :P uspeh

05-31-2006, 14:22
Няма нищо страно просто е взел 2 ри човек за кураж нормално е пък може и дори неволно.

Едно момче се държи нормално когато е сам с едно момиче ,но станат ли две момчета момичето е излишно в разговора.,но ти вземи пробвай пак ,че може и да не е разбрал какво имаш предвид както е обикновенно мухахахха.

sweet_girl_14
05-31-2006, 16:19
Mi kaji mu che iskash da ostanete za malko samo dvamata zashtoto iskash da mu kajesh neshtu i mu kaji tova koeto chuvstvash :P uspeh
давай смело!

KaRameL_f
05-31-2006, 16:52
Nadejdata umira posledna.Saberi sili i probvai pak.

Lovebaby
05-31-2006, 16:54
Hah spored men tova mom4e e mnogo zle..ili prosto ne e iskal da ostavate sami.Opitai pak da govori6 s nego..Uspeh!

И аз съм на същото мнение .. може би не е искал да оставате сами .. може да се е страхувал от нещо ..

FikyScHetOo
05-31-2006, 17:51
Според мен не е искал да остава насаме с теб, защото се притеснява или въобще не е съобразил, че това "оставане" е важно (за теб). Ще "събереш сили" и отново ще се опиташ да започнеш разговорът, пък "Каквото сабя покаже"
Мерси, мерси...това мение много ми хареса. Иначе аз хапя и съм мноооооооооого лоша и явно има защо :twisted: :roll: Иначе мерси и...настроението ми днес се все вдигна :mrgreen:
П.П.Аз съм изнасилвача от борисовата и явно е подочул нещо :twisted:

The Goodbye Girl...
05-31-2006, 19:00
Аз никога не правя първата крачка, никога. И понякога си мисля, че това е наистина глупаво от моя страна. Все пак е по-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си. Трябва да бъда по-смела и го знам. Така че аз те подкрепям. Бъди смела, направи това, което искаш, пък каквото ще да става. Ако не стане, не стане, здраве да е. Винаги нещата изглеждат по-лесни в очите на страничния наблюдател, но и винаги в главата на този, който го прави, са по-трудни отколкото в действителност.