PDA

View Full Version : за кашмер пред гаджето



^^_MaLkoTo_InChi_^^
05-31-2006, 10:38
айде споделете некфи смешни или неловки ситуации в които сте изпадали пред гаджето си къф е бил резултата после е такива неща малко да се хилим Smile .

ето и една моя
правя си аз чай и се качвам нагоре по стълбите и те са едни стръмни а мойта любов ме чака баш при стълбите горе да се кача и аз нз кфо стана и кат се подхлъзнах ( забележете докато се качвам нагоре става това ) и падам некфо като статуята на свободата и аз се изпотрепах от що да спаса чая да не се разлее Mr. Green после естествено се хилихме и двамата Smile

NeSTa_86
05-31-2006, 10:39
еми веднъж още в началото на вързката ми с бившата ми ;) тоест последното момиче, с което ходих, защото вече нямам приятелка се целуваме и в същото време вървим такива и така се блъснах в една телефонна кабина на една спирка, че направо ми излезна джонга. Та от тогава в движени не се целувам, че ....... боли :lol:

Nadelina
05-31-2006, 11:28
A pak nie vednaj sedime si u edno kafe...i toi ze da se ligavi...sex mu se pravelo.. da hodim da si vzemem hotelska staq..da go napravim na peika...abe nqkfi takia prostotiiki..i az se saglasih...i tragvame da otivame u tqh..i az se seshtam che krakata sa mi izchisteni samo do kolenete (ne che sam imala koi znae kolko kosmi nagore ama se pak) i pochvam da blafiram...sega ne .. posle ne .. gyk myk...i toi se chudi kfo stava...leleeeeee umrqh togava .. posle go nakarah da me chaka polvin chas pred bloka mi v 1 chasa prez noshta..dokato si gi izchistq...a pak toi si misleshe che se molq na bashta mi da me pusne..:)

sometimes_
05-31-2006, 12:32
Един път отиваме на кафе с гаджето, отиваме на бара и аз си поръчвам кола. Той обаче искаше да ми плати сметката, а аз много мразя така и започнахме да се караме на бара кой да плати, почнахме и да се пляскаме по ръцете, докато накрая колата ми не се изля върху новата му блузка.
За други по-сериозни гафове не се сещам сега :-D .