PDA

View Full Version : Развитие ...



akademika
05-31-2006, 12:57
За тези които си спомнят предишната тема ( http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39397 ), искам да обясня развитието, и ако е възможно, да получа свестни напътствия, които да мога да рафинирам и използвам за напред.

Та' , въпросната която нямала чувства към мен продължава всеки път като мине покрай мен да ми се усмихва и да ме гледа в очите, обаче,с нея, си говорим само по чата.Днес трима приятели играхме баскетбол срещу 8 момичета между които бе и тя, и тя ми правеше фал при почти всяка възможност... ( като си личеше по действията и, че съзнанието и малко или много е ангажирано с мен, защото обясняваше как "аз съм бил виновен" докато ме раздира опитвайки да се домогне до топката)
Интуицията ми, ми подсказва, че предишният и отговор е бил в резултат на първоначалния шок като съм я питал и, защото не и е било нищо свястно на акъла, ме е отрязала.Интересувам се дали да я питам пак, минаха две седмици, или да чакам , защото има още месец до края на годината, а и не вярвам да "избяга" за дълго време през ваканцията. От съмнителни источници разбирам, че тя може би харесвала някакво момче от нейния клас, обаче не е с него , защото - вероятно или той не и обръща внимание -или факта е, че е от нейния клас я въззпира. Балгодаря предварително, мисля че получавате приблизително добра представа за ситуацията, ако искате нещо допълнително питайте. За мен мога да каже че не съм много по физическата активност, тежък съм 58 кг, висок 172-173 см, кафяви очи, черна коса, наблягам на мозъчната дейност, но рядко уча това което трябва за училище, където се справям от обща култура засега сравнително добре (клоня към Отличен), изключително холеричен съм :) . За нея малко по-ниска,отностително достатъчно интелигента (140) - човек никога не може да е сигурен :), черна коса, тегло (не зная), темперамент (прекалено) смесен.

05-31-2006, 18:20
Къде са филмите! Проваляш се ей! Искам филм баси, а не някви глупости! Ся спорт ми вкарал, абре ей! Измисли нещо да я питаш чрез него, защото ти си измислен! Не си реален! Не може просто ей така да я питаш. Трябва да я питаш чрез нещо, а не просто ей така. Защото си филмиран. Ти си анимационен герой. Не ме занимавай, а дай нещата както в темите ти преди. Някви филмарско такова...

limubai
05-31-2006, 18:34
Приятел, ако питаш мен с тея химични глупости няма да успееш. Катойони, анийони, химични елементи...ГЛУПОСТИ. Изглежда момичето е заинтересовано от теб, но ти не предприемаш нищо по тоя въпрос. Поомайвай я малко. Покани я да излезете, ако не се съгласи, пробвай пак. Ако не се съгласи и за втори път може би просто няма интерес към теб. Но ако си достатъчно настоятелен ще се съгласи. Опитай се да я разсмиваш. Незнам как си с хумора, но жените обичат да ги разсмиват и да ги глезят. Черпи я един сладолед, посмейте се заедно и забрави за тоя чат. Давай лице в лице. Излезте на кино, разходете се в парка, след време я покани у вас да изгледате някой филм. Бъди близо до нея. Недей да чакаш, защото току виж някой ти я отмъкнал под носа. Не се притеснявай, ами действай.