PDA

View Full Version : Da ima6 i da izgubi6 ne6to istinsko - tova boli nai-mnogo...



Slyn4o
05-31-2006, 13:56
Любовта... Имах Я. Но Я изгубих. Как стана това - и до днес не мога да си обясня. Държах Я в ръцете си, усещах Я с всичките си сетива. И изведнъж Тя просто изчезна. Къде отиде - скри се в мрака? Просто се уплаши от мен и побягна? Не знам. Исках отговор, търсих отговор, но така и не го получих. И не знам дали изобщо някой ден ще го получа.
Всичко беше толкова прекрасно - от самото начало. Всичко започна много непринудено и може би затова беше толкова чудесно. Всичко беше идеално... и може би затова трябваше да свърши.
С Нея бяхме много добри приятели. Тя беше човекът, на който можех винаги да се опра. Аз също винаги бях насреща, когато тя имаше нужда от помощ, успокоение или просто едно рамо. После по един невероятен начин ние се влюбихме един в друг. Не, не беше постепенно - напротив, изведнъж се получи. И беше перфектно - още от първата целувка. След това си дадохме обещание - Тя искаше да я обичам вечно. Тя повтаряше, че не съм поредният, че не ме иска за няколко дни, а завинаги. В началото ме беше страх, не бях сигурен, че е искрена, страхувах се да не ме нарани, което ми се беше случвало и от тогава бях много предпазлив. Но Тя се кълнеше, доказваше ми се и малко по малко И повярвах. Отдадох И се изцяло - с тялото, сърцето и душата си. Мислех само за Нея, Тя също мислеше за мен и постоянно ме търсеше, искаше да сме заедно. При най-малкото нещо се страхуваше, че съм спрял да Я обичам. Но аз бях дал своето обещание и дори и да исках, вече не можех да го прекрача. Защото бях влюбен. И то толкова силно, колкото никога не бях си представял. Връзката ни беше просто перфектна - всичко ни беше наред, нещата между нас вървяха както по филмите. Изненадите, които си поднасяхме един на друг, като че ли бяха нещата, за които всеки от нас беше мечтал през целия си живот.
Да, Тя ме обичаше истински - за това не се съмнявам. Затова точно И повярвах - защото не спираше да ми доказва, че живее за мен. Защото независимо какво говореха хората, тя не се интересуваше какъв съм или аз - каква е тя. Защото за мен Тя беше перфектна с всичките си недостатъци, които я правеха моето момиче, моята Любов, това, което исках и търсех. Защото и аз бях това за Нея. Тя непрекъснато ми повтаряше, че не може да иска нещо повече от живота... Че си има вече всичко, стига да има мен. Сега, като си помисля за тези моменти и нещо ме стяга през сърцето и ми пречи да дишам спокойно.
Как стана всичко - така и не разбрах. Какво Я накара да спре да ме обича, кое беше нещото, което абсолютно потопи чувствата И към мен? Защо сега Тя дори не иска да ме погледне? Защо ме гледа презрително, ако изобщо задържи погледа си върху мен? Нищо не съм направил, с което да съм виновен пред Нея. Бях и верен, давах и всичко, непрекъснато и показвах какво изпитвам към Нея. Не съм я обидил или вдигнал ръка дори и един път. Не съм я карал да прави нещо насила... Разбира се, че се посдърпвахме, но това беше само от ревност и от двете страни и не би могло да е причината, защото ако ме ревнуваше, значи още ме обича, а това със сигурност вече не е истина. Просто го разбрах. До скоро имах надежда, че все още в Нея има нещо, но явно съм грешил. Тя не иска да има нищо общо с мен и аз не мога да и преча. Не мога да упорствам, защото така ще стане още по-зле.
В един от последните ни дни заедно, я попитах за пореден път дали не е спряла да ме обича и тя повтаряше, че не е така, но аз усещах, не можеше да ме излъже, не можеше да лъже и себе си. Накрая си призна, но тъй като беше обещала, че никога няма да ме напусне, ми каза да правя каквото реша. Тя можеше да остане при мен, но без чувства, без топлина. Просто така. Щяхме да се водим двойка или "гаджета". Затова предпочетох да се разделим, колкото и да ме болеше - поне така Тя нямаше да е окована с мен.
Много време мина оттогава, всички ми казват, че вече трябва да я забравя. Но не мога. И единственото обяснение е, че Я обичам истински. Колкото и зле да се държи с мен, колкото и да ме има за нищо. Винаги ще съм насреща, ако има нужда от нещо и се надявам Тя да го знае. Искам само да е щастлива и ако това зависи от мен, ще направя всичко възможно да я пазя и да и помагам тайно, защото т, не иска помощ от мен, всъщност вече нищо не иска.

А аз искам само да разбера ЗАЩО и КАК Тя се промени така...

Дано някой ден да намеря истинска любов отново, но в едно съм сигурен - никога няма да забравя Нея, която ми даде всичко, което някога съм искал...

Nadelina
05-31-2006, 16:52
Tolkova e silno tfa deto si napisal...izchetoh go na edin dyh...sigurno stradash ujasno...oshte po malko che znaesh kakvo si zagubil :( No sega shte ti kaja .. gledai napred s visoko vdignata glava...i ne tyji za tova koeto si zagubil...radvai se che si go imal...neka spomenite ne te natyjavat a ti davat sili da se borish s jivota zashtoto tova koeto si izjivql e neshto prekrasno...pak i nali znaesh...tova koeto ne ni ubiva ni pravi po silni .. :) :) :) :)

CVETELLINA
05-31-2006, 17:39
лелеле все едно гледам себе си....все едно аз съм го писала.....:((((ужас,леле много гадно......наистина....това е едно от най-лошите неща,които могат да се случат на един човек,да загуби любовта си,това е......незнам,незнам....Личи си,вижда се,че си адски влюбен,но май така е по-добре,ако я обичаш истински,остави я да бъде щастлива и направи всичко възможно,за да стане това.Незнам, но щом вече няма чувства към теб,остави я,не я обвинявай,тя няма вина...сърцето не може да се командва...дано бъде щастлива,и дано и ти някой ден бъдеш щастлив!

POLA^_^
05-31-2006, 18:39
Oт постът ти личи,че не търсиш съвети,а просто малко подкрепа.Според мен каквото и да каже всеки от нас то ще е излишно,неуместно,слабо.....

babi_girl
05-31-2006, 19:08
male istoriqta ti e adski tyjna, imam 4uvstvoto 4e 6te se razplacha, za6toto i az kato teb sym vlubena do poluda, i mnogo me e strah da ne izgubq tazi lubov. :smt010 :smt010 moga samo da ti kaja 4e mnogo syjalqvam za tova koeto ti se e sluchilo i se nadqvam nqkoj den tq da osyznae ot kakvo se e otkazala, za6toto nadali nqkoj 6te q obicha kakto ti. a mejduvremenno neka spomena za neq ne ti nosi lo6i a hubavi spomeni. i kolkoto i da ti e trudno trqbva da se opita6 da prodylji6 napred. USPEH!!!

ella
05-31-2006, 19:13
moga samo da te pozdravq za na4ina po koito govori6 za edin 4ovek koito te e naranil tolkova-iziskva se golqma sila da osuznae6 4e lubovta ti moje da su6testvuva dori kogato tq ne e spodelena-v smisul 4e samiq fakt 4e obi4a6 nqkogo tolkova silno-po-silno ot sebe si govori 4e si prekrasen 4ovek i 4e ne si ot horata koito ako ne polu4avat ne sa sklonni i da davat

bravo pi4-dano ima pove4e hora kato teb =D>
imam vpredvid 4e vsqko ne6to koeto ni se slu4va v jivota e vid izpitanie i 6tom gospod ti e otredil tova izpitanie-zna4i ti sus sigurnost si dostatu4no silen da se spravi6 s nego

i vqrvai mi 4e ot tova edinstveno 6te stane6 o6te po-mudur i 6te nameri6 novi istini za jivota :-)

Slyn4o
06-03-2006, 22:11
Iskam da blagodarq na tezi koito mi otgovoriha i da priznaq ne6to koeto moje bi ne trqbva6e da pravq, no re6ih 4e taka 6te polu4a pove4e vnimanie. Da, istoriata e istinska no az sym momi4e i mi se slu4i to4no tova ne6to - prosto zamenete vsqko TQ v tazi istoriq s TOI... Sajelqvam za drebnata laja, no vse pak mnogo blagodarq za podkrepata na tezi koito mi otgovoriha. MNOGO NAISTINA MNOGO. :-*

ani88
06-03-2006, 22:37
Mnogo trogatelna i romantichna istoriq jalko che taka e svarshila vashta lubov:(Lubovta ni kara da se chyvstvame mn shtastlivi v daden moment no idva i momenta v koito mn ni naranqva i ostavq traina sleda v sarceto ni posle nemojem da budem kato predi ostava edno mestence koeto vinagi shte prinadleji na toq chovek koito si zagybil .MNogo stradash po tvoita lubov ne trqbva da poglednesh napred i da se opitash da prodaljish da dadesh vreme na ranata da zarasne makar che mn trudno zarastva zapazi xybavite spomeni i si spomnqi no ne s tuga a s usmivka zashtoto si q izpital taq krasiva lubov i gi ima tiq momenti.Dano nqkoga razberesh prichinata zaradi koqto e prikluchila vashta vruzka za da si spokoen :(Mnogo e trudno da se savzemest ot podoben udar no s pomoshta na priqteli i silna volq se polychava dano skoro se savzemest i se opitash da namerish drugo momiche s koeto da si shastliv,ne spirai da obichash zashtoto tova ni kara da se chyvstvame che jiveem

Krem4eto
06-05-2006, 17:58
Наистина е много хубаво!!!За момче е перфектно!

Сънчо
06-05-2006, 18:09
BeautifuL...

fashion_f
06-06-2006, 11:15
Oт постът ти личи,че не търсиш съвети,а просто малко подкрепа.Според мен каквото и да каже всеки от нас то ще е излишно,неуместно,слабо.....

и аз така мисля :smt009

Овцата
06-06-2006, 11:33
И все пак, защо не я попиташ дали все пак не си направил нещо, което да я е отблъснало?

santRi
06-06-2006, 12:23
OnlY Respect ... имаш невероятен стил на поднасяне на историята ти... звучи много красиво, нежно, но същевременно изпълнено с болка, страдание и въпроси.. съжалявам момичето което те е напуснало без обяснение, по пост-а ти личи че си момче с дълбоки чувства и мил характер. Успех в търсенето на истинската любов, ще се радвам когато я намериш да се похвалиш..

Slyn4o
06-08-2006, 12:58
И все пак, защо не я попиташ дали все пак не си направил нещо, което да я е отблъснало?

- Za6toto prosto otkazva da govori s men, nai ve4e za tova, no naposledak za kakvoto i da bilo... :(

otchaqnata
06-10-2006, 09:33
moga samo da te pozdravq za na4ina po koito govori6 za edin 4ovek koito te e naranil tolkova-iziskva se golqma sila da osuznae6 4e lubovta ti moje da su6testvuva dori kogato tq ne e spodelena-v smisul 4e samiq fakt 4e obi4a6 nqkogo tolkova silno-po-silno ot sebe si govori 4e si prekrasen 4ovek i 4e ne si ot horata koito ako ne polu4avat ne sa sklonni i da davat

bravo pi4-dano ima pove4e hora kato teb =D>
imam vpredvid 4e vsqko ne6to koeto ni se slu4va v jivota e vid izpitanie i 6tom gospod ti e otredil tova izpitanie-zna4i ti sus sigurnost si dostatu4no silen da se spravi6 s nego

i vqrvai mi 4e ot tova edinstveno 6te stane6 o6te po-mudur i 6te nameri6 novi istini za jivota :-)

`Death`Whore`
06-10-2006, 09:41
Истинските неща не се губят. За теб може да е било истинско, но щом другият е позволил всичко да свърши, значи не е било истинско.

GHz
06-10-2006, 09:48
Живота е гаден нали!дам и аз съм преживял почти същото само че момичето беше по-глупаво от всякога и т.н.........Той не те заслужава знай го това!Пробвай да правиш развлекателни неща за да се отървеш от мисълта за него!

Slyn4o
06-11-2006, 09:54
Opitvam se, sega imam nov priatel - dobar e, iska me, darji na men, uvajava me, na vsi4koto otgore e i gotin i dosta jelan ot drugite momi4eta.... ne 4e mi e zle s nego, no pri vsqka vtora duma ili zaka4ka pak se se6tam za predi6niq. vse pak go obi4ah, pardon, obi4am, a kym tozi ne izpitvam ni6to drugo osven nqkakvo privli4ane i dori po skoro e samo nqkakvo haresvane.
s vremeto razbira se se primirih s onova ne6to, no ne minava i den bez da se setq i da mi e my4no. ne e problema tolkova v tova 4e az go obi4am tolkova, moje bi po skoro 4e toi me obi4a6e a sega ve4e ne... :( ne znam... sled o6te godina nqma da mi ima po4ti ni6to, no sym ubedena, 4e nikoga nqma da mi mine savsem... prosto go znam, imala sym i drugi vryzki, vlubvala sym se, no tova naistina me darji... kakto se pee6e v edna pesen: It must be love, cause it's really gotta hold on me...
Pak blagodarq na vsi4ki koito mi otgovarqt, naistina e mnogo priatno da vidi6 4e horata gi e grija i ti sa4ustvat... Thank you people!

Frank_Lampard
06-11-2006, 10:09
Пич, когато ти четох поста се замислих над много неща за живота, за любовта, за взаимоотношенията м/у хората и много други ... Отговорите на твоите въпроси може да ти ги даде само тя, но не мисля, че искаш да говориш с нея точно за това ... Така че май ще е по-добре да не ги узнаваш. Пожелавам ти успех напред в живота. Най-добрият лечител е времето, винаги съм го твърдял ... ще видиш. Ясно е, че няма да я забравиш, но поне адски много ще притъпиш чуствата си към нея с времето. Само ще те помоля да не й бъдеш като мъжуретка, когато си й нужен винаги да си насреща, а всъщност тя да те използва... Така тя те чуства слаб, а и ти също се усещаш така и няма да има добри последствия за теб :wink: Вдигай високо главата и продъжлавай да живееш и дишаш !

Slyn4o
06-13-2006, 21:36
Da naistina... tova trqbva da napravq... da si virna nosa i glavata visoko... samo 4e e lesno na prikazka, a ina4e izob6to, kogato se opitam da go napravq. Vinagi e mnogo po lesno kato si predstavi6 kak pravi6 ne6to, a posle se zatrudnqva6 mnooogo kogato doide momenta.
i vse pak, vremeto 6te si pokaje...
ENYA - ONLY TIME

jadna_za_lubov
06-13-2006, 22:41
BeautifuL...

EvilGirl
06-13-2006, 23:01
Знаеш ли кое е най- хубвото от цялата ти история? Че си личи от километри, че можеш да обичаш :) А именно любовта е да даваш ,а не смао да очакваш. Да искаш на него да му е добре( Човека , който обичаш) Много тъжна история ...

Atula
06-14-2006, 06:55
Ljubovta veroqtno prosto edin den si otiva. Boli mnogo, kogato osuznaesh, che si e otishla i ot teb i kogato si s choveka, koito e znachel tolkova mnogo za teb, a sega e veche prosto nqkoi, kogoto celuvash po inerciq. Tq veroqtno se e pochuvstvala taka, no ne misli, che ne i e gadno i ne se e opitvala da nameri put kum surceto si, za da te vurne otnovo tam. Moje bi ne e uspqla. Prosti i i ne q namrazvai. Nikoi ne e vinoven, che chuvstvata edin den izstivat.

FiRe_LaDy
06-14-2006, 15:58
Kakto si razkazvashe istoriqta vse edno si momche,pre spokoino mojeh da kaja che govori bivshiq mi priqtel. :( Mnogo tyjno,no fakt.I ot tova,koeto si napisala si lichi,che naistina si go obichala.

Slyn4o
06-14-2006, 23:06
Blame the sin, not the sinner <<< tova mnogo mi haresa.
no v slu4aq ne moje i da stava duma da se e my4il da si otvori sarceto za men.. prosto nakraq vsi4ko prave6e s nejelanie tova e.

Atula
06-15-2006, 13:26
Po-dobre da ne ste zaedno, ot kolkoto neshtata da se pravqt po navik. Prosto otmetka na dnevnite zaduljeniq. A kak sladko e kogato trupnesh da vidish tozi, kogoto obichash ili po kogoto gorish. A v miga, v koito razberesh, che otivash na sreshtata s gadjeto s dosada i otegchenie :cry: po-dobre da ne otivash. Po-dobre nikoga poveche da ne izlizate na sreshta..e pone kato gadjeta, ako vse pak mojete da si ostanete priqteli.