PDA

View Full Version : Nemoga da razbera tq obi4ali me ili me luje POMOGNETE MI!!!!



Yanko_Lom
05-31-2006, 17:46
Zdr az sum Qnko edno otchaqnno momche na 18god.Ima edno moiche kazva se Qna i problemat e sledniq tq tvurdi,che me obicha,da no sushtevremenno tq e s dr momche i tvurdi,che kato ida v Sf(propusnax da vi kaja,che tq e ot Sf a az ot Lom)shte sme zaedno...Mislite li,che moga da vqrvam ako naistina me obicha ne bi li mogla da me izchaka?Tq tvurdi,che nemoje da e sama i za tova go pravi....ima i drugo nie se poznavame ot 2god. nqkade xodili sme kusali sme i pak na novo....no predi ne mi pukashe mnogo mnogo,a sega mislq,che q obicham i to istinski.... :smt010

Nadelina
05-31-2006, 17:54
Ne misli che nqkoi ot nas moje da ti kaje kfo misli i chuvstva tq...tfa go znae edinstveno tq!

ne6i4
05-31-2006, 17:59
Ne misli che nqkoi ot nas moje da ti kaje kfo misli i chuvstva tq...tfa go znae edinstveno tq!

:-k mi... :-k naistina nikoi ot nas nemoje da ti kaje!az mislq che moje bi te haresvam zashtoto shtom ti go e kazala ama.. da ti izdam i edna taina na momichetata:nie ne obichame da sme sami!no neznam samo tq moje da ti kaje istinata!
ami....mislq che trqbva da q zabravish vse pak rastoqnieto m/uvas e mn golqmo! [-X ne se otchaivai shte namerish drugo momiche!

aide uspex :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

LP_girl_14
05-31-2006, 18:05
Малко нелогично ми изглежда да изпитва чувства към теб,пък да ходи друг?Или тя те лъже за това че те обича,или ходи с друг само за да си запълва времето,докато те чака.И в двата случая не й одобрявам поведението.Незнам..но не ми се вярва да се получи нещо отново между вас.За да има една сериозна връзка ,особено от разстояние трява да има доверие и силни чувства и от двете страни.А аз не мисля,че ти си убеден в това,което изпитва тя към теб,особено след като ходи с друг.Може би ще е по-добре ,ако продължиш живота си без нея...

Yanko_Lom
05-31-2006, 18:10
Blagorqti mnogo,no ne mislq,che shte moga da q zabravq,a i si prava momicheta mnogo,no tq e neshto mn specialno za men.... ](*,) mojesh li da mi dadesh nqkakva ideq kakvo da napravq zada vidq dali me obicha da q nakaram da revnuva ot men ili neshto drugo....znam li oburkan sum i sum samoten :smt010

black_dimond
05-31-2006, 21:26
moje bi ima nqkukvi simpati kum teb no nai dobre se vijte i pogovorete na sume

strawberry1988
05-31-2006, 21:36
nai-veroqtno 4uvstva ne6to kum tebe,no nz za6to se zanimava s drug

skorfi
05-31-2006, 22:27
Може и найстина да убива време с другото момче. Все пак никой не иска да е сам, а може твоето заминаване да й се струва прекалено далеч.

В никакъв случай не прави нещо, заради което може тя да ревнува. Ако те обича, то нещата ще са такива, каквито ти е обещала, а ако не те обича, то ще намериш друго момиче и ти. най-добре просто изчакай да се развие ситуацията и не прави нищо, което не би направил, ако не знаеш за другото момче.