PDA

View Full Version : Който може да помага,batkodoki към Вас също



Фък
05-31-2006, 17:57
Ами значи...имам нещо като малки мехурчета или пъпчици..не знам какво е по-точно от вътрешата част на срамните устни.Ходих при лекар,взеха ми проба и ми казаха,че е бактерия Coli . Та въпроса ми е много ли е сериозно? :cry: Бяха ми изписали Клотримазол само.Ако може да ми кажете и някакви лекарства други,дори да не са мазила,които са подходящи в този случай?Проблемът ми е от доста време.И това гъбична инфекция ли е?Евентуално причинена от какво ? Със сигурност знам,че е предадена по полов път,понеже бившия ми приятел имаше същите малки мехурчета под главичката на пениса си,под кожичката.Но много ли е сериозно?Възможно ли е след евентуалното ми излекуване отново да се появи и т.н.
Предварително благодаря.

batkodoki
06-01-2006, 22:20
решаващ е резултата от микробиологичното изследване, той и преопределя средството за лечение защото указва към какво е чувствителен причинителя.

Фък
06-05-2006, 15:11
решаващ е резултата от микробиологичното изследване, той и преопределя средството за лечение защото указва към какво е чувствителен причинителя.

Ами те ми направиха такова изследване и ми казаха,че е Coli.И все пак не получих отговори.Наистина ли никой нищо не знае? :cry:

Alex4enceto
06-05-2006, 20:01
Mnogo mi e interesno zashto sled kato si hodila na lekar ne si zadala na nego tezi vyprosi, a pitash nas. Mislq che toi e "malko" po kompetenten ;)

Фък
06-06-2006, 12:59
Ми явно,защото съм забравила.А не мога да отида пак.Живея в малък град.Ако някой ме разбере....веднага ще се разпространи слуха.А в момента нямам възможност да отида другаде.

`Death`Whore`
06-06-2006, 13:06
Ако искаш да знаеш, следвай медицина. Лекувай се и бъди щастлива, ако се оправят и не се появят пак скоро. Това е достатъчно.

DrSmurph
06-08-2006, 19:16
Shtom ti e napraveno mikrobiologichno izsledvane sledva da im a i antibiograma, koiato pokazva na kakvi antibioptici e podatliva bakteriata ti. Po-natatashno lechenie sledva da se naznachi vuz osnova na antibiogramata ot lekuvashtioat te ginekolog!