PDA

View Full Version : Vupros kum mom4etata



inlove
05-31-2006, 18:08
Ae mom4eta..sori samo d akaja ama neznaeh kude to4no i e mqstoto na temata...ta...imam malki gurdi i me e mn sram da otida na plajs priqtelq si :smt009 ... znam 4e ima banski s podplunki ama v momenta nqmam takuv i skoro nqma da moga da si vzema a toi ve4e vze da hodi na plaj i az vse otkazvam...i mnogo me e sram nz :((

sq 6e kajete 4e e glupavo ama ne e

ta..tolkova li e zle ?? smisul ne sum debela, daje si imam hubavo tqlo i se hresvam ama tiq gurdi..uff...samo da pitam dali ima osobeno golqmo zna4enie za vas, kajete si 4estno :smt010 :smt009 :smt010 :smt005 :smt009 :?

MiRaCuLiXbb
05-31-2006, 18:13
няма, спи спокойна

RoyTheReaper
05-31-2006, 18:39
споко, няма проблем. не се срамувай от гърдите си. :wink: :mrgreen:

TSecret
05-31-2006, 19:04
ami ako priqtelq ti gi haresva takiva kvito sa a tova sigurno e taka 6tom hodi s teb zna4i niama ot kvo da se pritesniava6.....

Night_lover
05-31-2006, 19:08
Night_lover:

emi samo da te pitam 1 vupros: Toi haresva li te takava kakvato si?
Neznam ot kolko vreme hodite ama ako e ot dosta bi trqqlo da ti e vijdal gyrdite ->sledovatelno o6te ne te e zarqzal -haresva te takava kakvato si i ne mu puka za mnenieto na drugite !
Ta ako e taka SPI spokoino - ti otiva6 s nego (i toi s teb) nali?
az da ti kaja si padam po malki gurdi a ne po golemi ama da nqmat edva li ne Nikva forma!
O6te 1 pri4ina da si spokoina! 8)

P.S. Ei tva dne6nata mladej tolkova vnimanie obry6tame na vun6niq si vid , 4e sme zae*ali si4ko drugo! :)
:twisted:

black_dimond
05-31-2006, 21:46
spoko milichka ne losho da imash malki gurdi daje ponqkoga si mislq che e po dobre moite sa gore dolo golemi i mn me ubiva kato si legna po korem takache da imash maluk byst e predimstvo

lainagovna
05-31-2006, 22:11
какво значение имат приятеля ти, околните..? ти отиваш на плаж. даже ако си без там бански никой няма да си каже тая кви малки цицки има а ще си кажат аа тая е гола и мижете ше ходят около теб с надървени пистолети

David_Beckham
05-31-2006, 22:13
Значи гледай проблема ли е леко тъпичък така да го кажа :)
Еми лятото на морето съм виждал жени плоски като дъска с ебахси голямото самочувствие , така , че няма смисъл да си преписваш някакви глупости .
Проблема ти е несериозен , а щом имаш и готино тяло , тогава няма от какво да се претесняваш , ама въобще , а и не си мисли , че всичко момчета гледат гърдите [-X :) ;)

Malak`Puhkav`Por
06-01-2006, 00:37
споко бе. Мойта пишка като е малка и като отида на басейн на другите плувките издути мойте се едно имам п**ка. през хуя ми е ( понякога се чудя дали имам ) обаче .... нали сам отишал да се освежа и да разпусна от жегата ... и това не е всичко .. дибел сам имам голям свински тумбак и цици ( мога да ти дам малко :wink: ) да ти кажа .... нямам самучувствие ... то няма и за какво да го имам обаче не се и притеснявам.... боли ме за сички гледаи си кефа и тва е. приятелката си ме обича такъф и т'ва е скъпа ..... ( сега като стигнем до секса незнам \:D/ )

spokxy
06-01-2006, 09:26
Спокоъно скъпа не трябва да имаш такива притеснения , ако той те харесва това няма да бъде проблем!!!
Ако аз бях на негово място мно щях да се кефя че приятелката ми има такова добро тяло, а гърдите ... ще пораснат спокойно това не е никаф проблем!!! :-)

^sladyranka`
06-01-2006, 20:59
ami ako priqtelq ti gi haresva takiva kvito sa a tova sigurno e taka 6tom hodi s teb zna4i niama ot kvo da se pritesniava6.....

Absoliutno ! :-)

strange__
06-02-2006, 13:49
Бог дал,Бог взел ;-) Всеки има недостатъци,приеми своите като част от себе си и като нещо нормално....тогава ще се чувстваш и изглеждаш по-добре :smt016
А и всъщност и аз не мога да се поваля с нещо кой знае какво от към бюст,но пък не ми и пука особено,приятеля ми не се е оплакал от тях до сега :mrgreen:

doctordre
06-02-2006, 20:18
споко бе. Мойта пишка като е малка и като отида на басейн на другите плувките издути мойте се едно имам п**ка. през хуя ми е ( понякога се чудя дали имам ) обаче .... нали сам отишал да се освежа и да разпусна от жегата ... и това не е всичко .. дибел сам имам голям свински тумбак и цици ( мога да ти дам малко :wink: ) да ти кажа .... нямам самучувствие ... то няма и за какво да го имам обаче не се и притеснявам.... боли ме за сички гледаи си кефа и тва е. приятелката си ме обича такъф и т'ва е скъпа ..... ( сега като стигнем до секса незнам \:D/ )
хаха, кефиш ме, луд си :-D

Roxy
06-02-2006, 21:57
а мислиш ли,че той досега никога не е забелязвал,че имаш малки гърди.или тъпчеш чорапи в сутиена?!?

06-03-2006, 07:50
hahhahahaha ne tup4a 4orapi.. :)

mersi hora..puk i onq den gledah filma "How to lose a guy in 10 days"
aktrisata be6e mn qka, toz deto q obi4a6e be6e mmm :smt007
a tq ima6e po-malki gurdi i ot moite..i ne i puka6e da si gi pokazva, puk i e aktrisa i ne si e napravila sillikon, predpolagam 4e se e priela takava

mn q uvajavam O:)

GGGGGGG
06-04-2006, 16:27
Непознавам приятеля ти,но за мен лично бюста не е най-важното нещо в 1 връзка :!: Според мен нетрябва изобщо да се притесняваш,ами напротив.Другия път като те викне приятеля ти обличай банския и тръгвай с него :!: Айде и приятно изкарване на плажа,аз ся още на басейн го карам,като си нямаме море тук наблизо :(

kakyra
06-04-2006, 21:51
shtom na neq i sa po malki ot tvoite.. kvo se oplakvash.. ima nqkoi daski za gladene.. taka 4e spox.. ebasi kompleksite maina.. az i az si mislq 4e imam golqm korem ama vseki vika 4e izglejda super qko.. amm ne znam maina. vseki si vnushava razni raboti 8-[

exelero
06-05-2006, 02:40
комплексираш се твърде много

има силикони има и други методи у 1 тема писах как помага ама не да растат като гъби а да има видими резултати


Всяка сутрин за закуска овесени ядки със мляко и след време ще има ефект :wink:

вярвай ми сестра ми това яде цяло лято и има ефект :wink:

06-06-2006, 07:13
споко, няма проблем. не се срамувай от гърдите си. :wink: :mrgreen:
А така,нямаш проблем ;-)

06-07-2006, 15:13
shtom se pritesnqvash ot tova znachi imash imash nqkakva prichina.. moje bi nqkoi ti e nameknal za tova.. no predi da tragnesh da se otchaivash.. se zagledai v tezi koito sa te nakarali da milish taka (ako ima takiva razbira se) .. vij dali na tqh vsichko im e perfectno.. siguren sam che nqma da e.. zatova ne se pritesnqvai tebe cickite she ti porasnat ama te she si ostanat prosti.. heheh.. hakuna matata

LiLiq
06-09-2006, 17:22
ami vij sq 6tom tvoq priqtel hodi sas tebe zna4i e go barka z arazmera na gardite ti \:D/ \:D/ \:D/

06-13-2006, 19:21
hahhahahaha ne tup4a 4orapi.. :)

mersi hora..puk i onq den gledah filma "How to lose a guy in 10 days"
aktrisata be6e mn qka, toz deto q obi4a6e be6e mmm :smt007
a tq ima6e po-malki gurdi i ot moite..i ne i puka6e da si gi pokazva, puk i e aktrisa i ne si e napravila sillikon, predpolagam 4e se e priela takava

mn q uvajavam O:)
a tvoita gr1dna obikolko kolko gore dolo e ??? :lol:
P.S. 4esno te pitam

www.xp
06-13-2006, 21:45
da ti kaja as gledam pove4e dupeto otkolkoto g1rdite. taka4e spoko

momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 23:06
Ae mom4eta..sori samo d akaja ama neznaeh kude to4no i e mqstoto na temata...ta...imam malki gurdi i me e mn sram da otida na plajs priqtelq si :smt009 ... znam 4e ima banski s podplunki ama v momenta nqmam takuv i skoro nqma da moga da si vzema a toi ve4e vze da hodi na plaj i az vse otkazvam...i mnogo me e sram nz :((

sq 6e kajete 4e e glupavo ama ne e

ta..tolkova li e zle ?? smisul ne sum debela, daje si imam hubavo tqlo i se hresvam ama tiq gurdi..uff...samo da pitam dali ima osobeno golqmo zna4enie za vas, kajete si 4estno :smt010 :smt009 :smt010 :smt005 :smt009 :?Пий боза...много боза :)