PDA

View Full Version : IZNERVENA SAM!



05-31-2006, 18:21
ami zna4i az imam vrazka ot 1 godina i ne6to,no ot 1 mesec us4e6tam 4e vsi4ko se srutva,i postoqnno sam iznervena i mi se pla4e,napravo vse edno ne6to mejdu rebrata mi postoqno treperi,neiskam da mi kazvate da si opravq otno6eniqta,6toto edva li e vazmojno,ami nqkva hrana koqto uspokoqva ili pak nekvi vitamini,ako mojete da mi kajete 6te sam vi mnoo blagodarna,za6toto ako prodaljavam taka 6te poludeq... :cry:

RoyTheReaper
05-31-2006, 18:45
ако човека с който си не те прави щастлива повече, или ако той е причината за нервността ти, по-добре го зарежи, или се разделете поне временно. но недей да прибягваш до ядене или хапчета за да се успокояваш: ще съжаляваш после.

techCandy
05-31-2006, 19:41
ако човека с който си не те прави щастлива повече, или ако той е причината за нервността ти, по-добре го зарежи, или се разделете поне временно. но недей да прибягваш до ядене или хапчета за да се успокояваш: ще съжаляваш после.
Aми да, като за начало. Няма храна и хапчета. Блъскай, плачи, реви,
злобей по всеки койото ти е пред очите, унищожавай....недей да събираш в себе си гадости, не е здравословно, всичко което ти изброих помага, пробвай

black_dimond
05-31-2006, 21:55
na men kicyhno mn mi pomga shokolada

deem
06-02-2006, 13:58
Това да не е от 'Deuce Bigalow-European Gigolo'.
Кексчетата се казваха Space Cake-космически кексчета.

А относно изневерността-това може да ти е от полза:
http://esotherica.freecom-int.com