PDA

View Full Version : Как да направим корема на плочки?



Sinner
05-31-2006, 19:27
Кажете ми какви упражнения трябва да правя за да направя корема на плочки защото само с коремни преси не става :( ( Правя по 200 на ден без майтап ама няма прогрес ) Колкото до храната ям Месо и Зеленчуци. Кажете моля ви някакви упражнения за корема [-o< Плс ;)

RoyTheReaper
05-31-2006, 19:42
имаш ли шкембе? защото ако имаш, няма да се махне само с коремни - трябва да ходиш да бягаш сутрин.

If4eto
05-31-2006, 20:00
Lqga6 po grab na zemqta i si povdiga6 ednovremenno dvata kraka naokolo 1-2 pedi ot zemqta i zadarja6,moje da gi raztvarq6 i sabira6 nastrani ,otpuska6 i pak vdiga6 ednovremenno i zadarja6.Kolkoto po-nisko gi vdiga6,tolkova pove4e se naprqgat muskulite.

Sinner
05-31-2006, 20:12
имаш ли шкембе? защото ако имаш, няма да се махне само с коремни - трябва да ходиш да бягаш сутрин.

нямам но и без това тичам всяка вечер по 2 Км близо :wink:


Lqga6 po grab na zemqta i si povdiga6 ednovremenno dvata kraka naokolo 1-2 pedi ot zemqta i zadarja6,moje da gi raztvarq6 i sabira6 nastrani ,otpuska6 i pak vdiga6 ednovremenno i zadarja6.Kolkoto po-nisko gi vdiga6,tolkova pove4e se naprqgat muskulite.

Колко пъти трябва да го правя??? :-k

05-31-2006, 20:13
Lqga6 po grab na zemqta i si povdiga6 ednovremenno dvata kraka naokolo 1-2 pedi ot zemqta i zadarja6,moje da gi raztvarq6 i sabira6 nastrani ,otpuska6 i pak vdiga6 ednovremenno i zadarja6.Kolkoto po-nisko gi vdiga6,tolkova pove4e se naprqgat muskulite.

da poqsna i az - krakata traa da sa izpraveni i 6pic!moje osven da gi raztvarq6 i drugite tam moe da "pi6e6" cifri :} oba4e ne trqbva da dokosva6 poda za da ima pove4e natovarvane.a ina4e koremnite ako gi prai6 s opynai kraka nqma da tolko efekt otkolkoto ako gi prai6 s grupirane ili sys sviti kraka v kolenete.....moje sy6to sys sviti kraka v kolenata,malko raztvoreni i da prai6 ne samo napred a kym vseki krak(da stane malko strani4no).A za tva traa postoqnnstvo a ne broiki.ti moe i po 1000 da prai6 ama ako e 1 sedmica ob6to zeto nqq da ima efekt....
Uspeh ;)

The Interceptor
05-31-2006, 20:18
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=22&id=2522

Sinner
05-31-2006, 20:34
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=22&id=2522 Това изглежда добро ама туй второто няма да мога да го правя :( ама все пак ще пробвам ;) Мерси


da poqsna i az - krakata traa da sa izpraveni i 6pic!moje osven da gi raztvarq6 i drugite tam moe da "pi6e6" cifri :} oba4e ne trqbva da dokosva6 poda za da ima pove4e natovarvane.a ina4e koremnite ako gi prai6 s opynai kraka nqma da tolko efekt otkolkoto ako gi prai6 s grupirane ili sys sviti kraka v kolenete.....moje sy6to sys sviti kraka v kolenata,malko raztvoreni i da prai6 ne samo napred a kym vseki krak(da stane malko strani4no).A za tva traa postoqnnstvo a ne broiki.ti moe i po 1000 da prai6 ama ako e 1 sedmica ob6to zeto nqq da ima efekt....
Uspeh

И така като вдигаш краката си натоварваш корема???
Аз коремни преси правя от 3 месеца. По 60 - 80 на пъти. Като прася 3 вида корем. От земята легнал, на вдигната лежанка и пак на тая лежанка със свити крака. Е мерси ;) ще пробвам :-)
Дайте още няколко упражнения ;-) да имам да тренирам лятото да не може да ми свикне корема с едни и същи опражнения.

MiRaCuLiXbb
05-31-2006, 20:41
Свали до 7-8% подкожни мазнини и ще имаш хубава коремна преса.

05-31-2006, 20:58
emi trqbva postoqnstvo i 6e stane...zna4i po edno i sy6to vreme pravi koremni presi bez mnogo navednyj ne se natovarvai prekaleno vajnoto e vseki den sy6to taka i uprajneniq i bqgane...i o6te ne6tu pii mnogo te4nosti voda kogato se seti6 zna4i zabelqzala sym 4e kolkoto pove4e te4nosti pie6 tolkova po dobre za organizma ti taka toi se pro4istva i ne pozvolqva da ka4va6 izli6ni kilogrami..useh :wink:

Sinner
05-31-2006, 21:14
Еми то трябва да се пие много течности ама прекалено много не е много полезно ;) Най-малко на ден човек трябва да пие 1.5 литра вода.
Ще видим. Дано до Август да ги напрася :lol: че трябва да се ходи на море :mrgreen:

Juicy_Lucy
05-31-2006, 21:23
ti4ane!...vyrtene na obry4...

teenkopele
06-01-2006, 14:16
Свали до 7-8% подкожни мазнини и ще имаш хубава коремна преса.

Как и с какво се изчислява %а на подкожните мазнини? :-k

MiRaCuLiXbb
06-01-2006, 15:16
Ива разни таблици по нета...пишеш си обиколки на талията, китката, ръката, врата, глезена и т.н. и то ти ги смята. Дава отклонение от 2-3% обаче, което е доста. Най-точно с едни специални машинки дето си защипваш кожата и мери колко е дебела, колко подкожна вода, мазнина и т.н имаш и т.н. Така мериш на 7-8 определени места и си смяташ там...

Sinner
06-07-2006, 19:24
От къде ще знаем кой крайник колко тежи? Да не трябва да ги мерим на кантар по отделно :lol:

Tyson
06-07-2006, 20:18
Батка чиста работа си е за плочки да правиш следното:
Аз примерно сега само чакам да се стопли времето и почвам миналото лято правих така има голям ефект (но комбинирвах с фитнес)
1 Всяка вечер бягане преблизително 4 км (над 20 мин. да е бягането), ако имаш корем слагаш един наилон на корема и една по дебела блузка да се потиш( така има много по голям ефект)
2 След тичането вече си загрял почваш яко коремни преси правиш 5 серии по колкото можеш
3 Правиш набирания на лост(преден хват за бицепс) За да е добро набирането като се вдигаш на горе краката трябва да са прековани един за друг и ги истласкваш на пред (като набирането се прави бавно)
4 Правиш коремно на лост (докато висиш на лоста си вдигаш краката и се истласкваш на горе с цел да се превъртиш на лоста) Това упражнение обаче е за по напредналите

Хайде дано съм помогнал с нещо, успех \:D/

doctordre
06-07-2006, 22:04
Батка чиста работа си е за плочки да правиш следното:
Аз примерно сега само чакам да се стопли времето и почвам миналото лято правих така има голям ефект (но комбинирвах с фитнес)
1 Всяка вечер бягане преблизително 4 км (над 20 мин. да е бягането), ако имаш корем слагаш един наилон на корема и една по дебела блузка да се потиш( така има много по голям ефект)
2 След тичането вече си загрял почваш яко коремни преси правиш 5 серии по колкото можеш
3 Правиш набирания на лост(преден хват за бицепс) За да е добро набирането като се вдигаш на горе краката трябва да са прековани един за друг и ги истласкваш на пред (като набирането се прави бавно)
4 Правиш коремно на лост (докато висиш на лоста си вдигаш краката и се истласкваш на горе с цел да се превъртиш на лоста) Това упражнение обаче е за по напредналите

Хайде дано съм помогнал с нещо, успех \:D/
не съм знаел че набиранията на лост са за бицепс :lol: :lol: :lol:

Пепи Пекторалиса
06-10-2006, 17:09
Батка чиста работа си е за плочки да правиш следното:
Аз примерно сега само чакам да се стопли времето и почвам миналото лято правих така има голям ефект (но комбинирвах с фитнес)
1 Всяка вечер бягане преблизително 4 км (над 20 мин. да е бягането), ако имаш корем слагаш един наилон на корема и една по дебела блузка да се потиш( така има много по голям ефект)
2 След тичането вече си загрял почваш яко коремни преси правиш 5 серии по колкото можеш
3 Правиш набирания на лост(преден хват за бицепс) За да е добро набирането като се вдигаш на горе краката трябва да са прековани един за друг и ги истласкваш на пред (като набирането се прави бавно)
4 Правиш коремно на лост (докато висиш на лоста си вдигаш краката и се истласкваш на горе с цел да се превъртиш на лоста) Това упражнение обаче е за по напредналите

Хайде дано съм помогнал с нещо, успех \:D/
не съм знаел че набиранията на лост са за бицепс :lol: :lol: :lol:
Ако са с подхват натоварват и бецепса, но основното си остава горната част на гърба.

doctordre
06-10-2006, 20:40
то всяко упражнение натоварва повече от 1 мускулна група, например на лежанката се натоварва и трицепса заедно с гърдите но въпроса е че е в минимална степен

06-21-2006, 21:51
kavo mu namilate na mom4eto be.nailoni, vdigane na krakata i tem podobni.uprajnenita koito pravqt plo4ki na korema se nari4at "kardio"(aktivnata deinost na sarceto).bqgane,ska4ane na vaje,karane na kolelo(za preporu4vane vav fitnes zala) i razbira se ne na posledno mqsto koremni presi.

Football_
06-22-2006, 00:04
Мога да ти изредя упражнения които ще ти направят плочки и ще ти свалят корема,но не мисля чи би ги понесъл.Най-добре скачай на въженце,скачай като луд колкото можеш,поне по 30 минути на ден скачай(3 серии по 10 минути,защото няма да издържиш нацяло).Въженцето натоварва всичко и си е перфектното упражнение.Имай предвид,че аз за 1 час непрестанно скачане съм свалял 1,5 килограма =D> .Плочките наистина много кефят мацките,аз нарочно ходя сега без тениска \:D/ ...напрво ме :smt007 :smt007 :smt007 само с поглед =D> .Така,че СКАЧАЙ здраво \:D/

Devian
07-05-2006, 18:39
Е мерси много на всички :) Ще пробвам всичко дано стане 8) И немам корем :evil: вие ме изкарахте бахти тумбака :shock: .

ErinEverly
07-05-2006, 19:51
Кажете ми какви упражнения трябва да правя за да направя корема на плочки защото само с коремни преси не става :( ( Правя по 200 на ден без майтап ама няма прогрес ) Колкото до храната ям Месо и Зеленчуци. Кажете моля ви някакви упражнения за корема [-o< Плс ;)

Аз правих по 1200 на ден и за седмица направих, ама се уплаших от себе си. Момиче съм, а и не си падам по плочките...
Са... Кво беше...

100 обикновени
100 с разперени ръце
100 с 2литрово шише, поставено на гърдите
100 с 5литрово шише, поставено на гърдите
100 с 2литрово шише хванато с изправени ръце
100 с 5литрово шише хванато с изправени ръце
100 със гъване на краката, заедно с ръцете
И после отначало.

Всичко тва го правих с почивки, естествено.

feshan_tarikat
02-20-2008, 21:56
От къде ще знаем кой крайник колко тежи? Да не трябва да ги мерим на кантар по отделно :lol:




ale pi4 kefime izkazvaneto ti no sa iskam da svalqm macki i sam mnooo navitak da treniram ako se setite nekvi oprajneniq pishete na skype:ilia_007

Shu7teR
02-23-2008, 08:10
Кажете ми какви упражнения трябва да правя за да направя корема на плочки защото само с коремни преси не става :( ( Правя по 200 на ден без майтап ама няма прогрес ) Колкото до храната ям Месо и Зеленчуци. Кажете моля ви някакви упражнения за корема [-o< Плс ;)

Аз правих по 1200 на ден и за седмица направих, ама се уплаших от себе си. Момиче съм, а и не си падам по плочките...
Са... Кво беше...

100 обикновени
100 с разперени ръце
100 с 2литрово шише, поставено на гърдите
100 с 5литрово шише, поставено на гърдите
100 с 2литрово шише хванато с изправени ръце
100 с 5литрово шише хванато с изправени ръце
100 със гъване на краката, заедно с ръцете
И после отначало.

Всичко тва го правих с почивки, естествено.

Мога да ти кажа само: ЕВАЛА МАЦЕ

Btlin
10-17-2009, 21:52
Кажете ми какви упражнения трябва да правя за да направя корема на плочки защото само с коремни преси не става :( ( Правя по 200 на ден без майтап ама няма прогрес ) Колкото до храната ям Месо и Зеленчуци. Кажете моля ви някакви упражнения за корема [-o< Плс ;)

Аз правих по 1200 на ден и за седмица направих, ама се уплаших от себе си. Момиче съм, а и не си падам по плочките...
Са... Кво беше...

100 обикновени
100 с разперени ръце
100 с 2литрово шише, поставено на гърдите
100 с 5литрово шише, поставено на гърдите
100 с 2литрово шише хванато с изправени ръце
100 с 5литрово шише хванато с изправени ръце
100 със гъване на краката, заедно с ръцете
И после отначало.

Всичко тва го правих с почивки, естествено.

Мога да ти кажа само: ЕВАЛА МАЦЕ
и аз мога да ти кажа само едно
внимавай да не си повярваш

BlueParadise
10-17-2009, 22:02
Повдигания на краката

Легнете на пода като краката ви са във въздуха на няколко сантиметра от земята. Бавно повдигате краката си нагоре до ъгъл максимум 80 градуса и се връщате до изходна позиция. През изпълнението на всички повторения краката не се отпускат върху земята. Стремете се кръста да е опрян постоянно на пода.

"V" сгъване

Легнете на пода. При това упражнение едновременно повдигате както краката, така и горната половина на тялото. Получава се фигура подобна на буквата "V". Задържате за секунда в горно положение и бавно отпускате .

Екстензия за коремните мускули

Това е упражнение за долната част на корема. Седнете на пейка или стол напречно, като се хващате с две ръце за края на пейката. Бавно повдигате краката, като се стремите да изпълнявате движението бавно. Възможно е упражнението да се изпълнява, като освен повдигането на краката, повдигате и тялото леко напред за по голямо съкращаване на мускулите.

Коремна преса

Това е най-класическото упражнение за оформяне на корем. Легнете на земята или на пейка. При повдигане на горната част на тялото не се изправяте изцяло, долната част на гърба остава да стои залепена за повърхността, а вие повдигате само плешките.

Повдигане на краката от вис

Хванете се за лост и се отпусneте надолу. Бавно започвате да повдигате краката напред и нагоре. За по-голяма трудност дръжте краката изправени в колената.

Still1ME1Still1HERE
10-18-2009, 21:12
http://www.youtube.com/watch?v=VOqPALadHyQ
http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU

Такива някви :) Добре е,ако нямаш дъмбели,то с бутилки с минерална вода (10 литра примерно) хващаш в една ръка и се накланяш настрани за страничен корем :) Правиш до отказване :)

ImmortalTechnique
10-18-2009, 21:24
Кажете ми какви упражнения трябва да правя за да направя корема на плочки защото само с коремни преси не става :( ( Правя по 200 на ден без майтап ама няма прогрес ) Колкото до храната ям Месо и Зеленчуци. Кажете моля ви някакви упражнения за корема [-o< Плс ;)

Аз правих по 1200 на ден и за седмица направих, ама се уплаших от себе си. Момиче съм, а и не си падам по плочките...
Са... Кво беше...

100 обикновени
100 с разперени ръце
100 с 2литрово шише, поставено на гърдите
100 с 5литрово шише, поставено на гърдите
100 с 2литрово шише хванато с изправени ръце
100 с 5литрово шише хванато с изправени ръце
100 със гъване на краката, заедно с ръцете
И после отначало.

Всичко тва го правих с почивки, естествено.

Мога да ти кажа само: ЕВАЛА МАЦЕ
и аз мога да ти кажа само едно
внимавай да не си повярваш

Мдааа, наистина. Нещо нулите в повече идват :razz: А и за една седмица ако се правеха плочки. :? Повечето разбиратели казват, че коремните преси не трябва да са повече от 25-30 с тежест. Останалата работа я върши кардиото.

voLtage
10-19-2009, 06:41
Има доста упражнения който можеш да правиш както у дома, така и във фитнес залата. Давам примери.

http://www.bb-team.org/exercise/3277/
http://www.bb-team.org/exercise/1627/
http://www.bb-team.org/exercise/3272/
http://www.bb-team.org/exercise/1177/
http://www.bb-team.org/exercise/2652/
http://www.bb-team.org/exercise/2696/
http://www.bb-team.org/exercise/2425/

Тези упражнения би трябвало да можеш да ги изпълниш у дома, но има някой които изискват дъмбел, но не е голяма загуба.

Всичките по горе могат и да се правят във фитнеса, но ето малко упражнения който сте длъжни освен ако нямате римско столче или коремен тренажор.


http://www.bb-team.org/exercise/1192/
http://www.bb-team.org/exercise/1561/


Приятно потене.

LuxurySk0B
10-21-2009, 15:50
Боцни си малко синтол или ако не искаш инжекции пии Anapolon 50 mg той е супер просто ще станеш като герой от комикс

voLtage
10-21-2009, 19:27
Боцни си малко синтол или ако не искаш инжекции пии Anapolon 50 mg той е супер просто ще станеш като герой от комикс


Ше ти проследим ИП-то и както съм от Пловдив ше ти сложим анаполона в ануса... малък, недорасъл кретен.

stefanov
10-23-2009, 10:32
Боцни си малко синтол или ако не искаш инжекции пии Anapolon 50 mg той е супер просто ще станеш като герой от комиксА млъкни и ти с тоя твоя Anapolon.. пий си ти анаполона боцкай си синтола и не занимавай пича с глупости! :smt097

qazwsx
10-23-2009, 19:44
ako moje6 da pravi6 takyv vid trenirovka 6te smykne6 vsqkakyv 6kembelak... no spored men plo4ki ne ti trqbvat tva e prosto edna gazariq raboti taka 4e korema ti da e tvyrd i elasti4en ;]

qazwsx
10-23-2009, 19:45
http://www.youtube.com/watch?v=MWu_LXME510

bojilow
10-24-2009, 18:02
Боцни си малко синтол или ако не искаш инжекции пии Anapolon 50 mg той е супер просто ще станеш като герой от комикс

Млъкни бееее, млъкни с това бе тъпако! :lol: :lol:

Приятел това е ..
Правиш го в реално време и ще има успех ! :)
http://vbox7.com/play:a0e0923c

doichi
10-30-2009, 18:38
az imam 3 reda plo4ki i dva nad rebrata pravq gi ot godina i ne6to eto kak az gi pravq...sutrin ti4am priblizitelno 5km, pravq razli4ni vidove presi (porovi se v neta) i namalqva6 mazninite za okolo 2 ili 3 meseca si gotov, a ako nqma6 podkojni maznini i za po-malko :smt011 :smt006 =; yspex

ThaIboXInG
11-06-2009, 14:16
Батка чиста работа си е за плочки да правиш следното:
Аз примерно сега само чакам да се стопли времето и почвам миналото лято правих така има голям ефект (но комбинирвах с фитнес)
1 Всяка вечер бягане преблизително 4 км (над 20 мин. да е бягането), ако имаш корем слагаш един наилон на корема и една по дебела блузка да се потиш( така има много по голям ефект)
2 След тичането вече си загрял почваш яко коремни преси правиш 5 серии по колкото можеш
3 Правиш набирания на лост(преден хват за бицепс) За да е добро набирането като се вдигаш на горе краката трябва да са прековани един за друг и ги истласкваш на пред (като набирането се прави бавно)
4 Правиш коремно на лост (докато висиш на лоста си вдигаш краката и се истласкваш на горе с цел да се превъртиш на лоста) Това упражнение обаче е за по напредналите

Хайде дано съм помогнал с нещо, успех

Това е формулата човека е много прав... и аз ги прая тез неща но при мене е малко по различно щот и на тренировка много натоварвам корема и смея да кажа че е перфектен във всяко едно отношение... но ак0 правиш тва по горе имаш 95% за успех и не забравяй най-важното - ПОСТОЯНСТВО :) Айде със здраве :)

ZipFail
11-06-2009, 14:39
А тея найлони на корема колко са вредни е друга история..

lentinko
11-18-2009, 21:50
еии ако можете да ми помогнете ще сте супер има ли разлика дали правя упражненията на леглото или на земята защото супер много ме боли грьбначният стьлб като правя някои упражнения направо се чува как пука секи пат като си дигна краката или нещо от сорта и затова ги правя на легло да е по меко уж

lubomirky
11-19-2009, 03:35
няма проблем, че са на леглото. и аз така ги правя.

blgt
11-21-2009, 08:20
пич, ти ако правиш по 200 коремни преси на серия, не може да нямаш плочки, колкото и да си лек. просто не се виждат :P :P :P яж по-малко. ама не ти го препоръчвам. не си умрял за едните плочки. а за яденето .. друга работа 8-) 8-) 8-) 8-)

WrongLife
11-21-2009, 09:31
имаш ли шкембе? защото ако имаш, няма да се махне само с коремни - трябва да ходиш да бягаш сутрин.

нямам но и без това тичам всяка вечер по 2 Км близо :wink:


Lqga6 po grab na zemqta i si povdiga6 ednovremenno dvata kraka naokolo 1-2 pedi ot zemqta i zadarja6,moje da gi raztvarq6 i sabira6 nastrani ,otpuska6 i pak vdiga6 ednovremenno i zadarja6.Kolkoto po-nisko gi vdiga6,tolkova pove4e se naprqgat muskulite.

Колко пъти трябва да го правя??? :-k

Само като видях че тичаш близо 2 км спрях да чета натам...А на спринт ли ги взимаш? Увеличи км 2но или дори 3но трябва. с 2 км за 1 година и пресите не са винаги майката , трябва разнообразие

welwet
11-21-2009, 12:03
Удряш си корема в плочките в банята 30 мин след това седиш облегнал се на стената с кореме към плочките и чакаш дифузията да си свърши работата

KOKII
11-21-2009, 20:36
Боцни си малко синтол или ако не искаш инжекции пии Anapolon 50 mg той е супер просто ще станеш като герой от комикс
Тоя Anapolon 50mg можеш да си го боцнеш ае да не казвам къде стига си тровил съфорумниците :-x :-x :-x :smt013 :smt013 :smt013 :smt097 :smt097 :smt097 :smt096 :smt096 :smt096 :smt093 :smt093 :smt093

KOKII
11-21-2009, 20:44
понеже и аз знам че мацките много си падат по плочки от 2 седмици и аз захванах да си тренирам у нас почнах с коремни сега правя и лицеви за гърди и бицепс тъи като проч1етох в темата че скачането на въже вършело също хубава работата ще почна да скачам и на въже и да бягам по 4-5 км а само секи ден ли да ги бягам тия 4-5км или през ден защото тренирвките си ги правя през ден за да има време мускулът да почива защото четох някаде в нета че ако няма почивка между дните с тренировки няма почти никакъв ефект от тях
извинявам се ако има правописни грешки ама го написах набързо

viksyn
12-02-2009, 20:46
Пич,Тренирай нещо!Аз преди тренирах много много редовно (футбол)и за 1 месец и половина от шкембе направих плочки.
Пълният режим ми беше:
Тренировка 6 дни в седмицата!
Да се храните по-усилено сутрин !
Да вечеряте в по-малки количества и здравословно.Да съм точен:Месо и зеленчуци.
Като станете сутрин правете упражнения не само за корем,защото,ако имаш супер яки коремни плочки и тлъсти ръце става смешно.
Когато имаш възможност тичай и карай колело.Особено колелото.
Поддържайте моите съвети и би трябвало да има резултат.
:-| :smt026 :smt069

kuklichka_bg
12-11-2009, 12:51
бира

revolver
12-11-2009, 17:37
бира

Точно :lol:

По темата ,пич не прави много коремни преси без почивка ,да не ти се скъса коремния мускул :booooomb:

Главното е опражнения за цялото тяло,не само за корема ! Прави упражненията казани от другите у няма да имаш проблем за 1-2 месеца да си направиш .

cunt
12-11-2009, 20:48
ако играеш футбол 2-3 пъти в седмицата и си правиш коремни упражнения във фитнеса за 3-4 месеца ще имаш плочки

m1lan3l0
12-16-2009, 15:18
Искам да направя плочки но нз как.Плс помогнете ми

mehasnoname
12-16-2009, 21:46
страшно много глупости пишете.

Диета + кардио .


nuff said.

lubomirky
12-16-2009, 22:08
бира

Точно :lol:

По темата ,пич не прави много коремни преси без почивка ,да не ти се скъса коремния мускул :booooomb:

Главното е опражнения за цялото тяло,не само за корема ! Прави упражненията казани от другите у няма да имаш проблем за 1-2 месеца да си направиш .

обясни ми как се къса коремния мускул?

revolver
12-17-2009, 16:17
бира

Точно :lol:

По темата ,пич не прави много коремни преси без почивка ,да не ти се скъса коремния мускул :booooomb:

Главното е опражнения за цялото тяло,не само за корема ! Прави упражненията казани от другите у няма да имаш проблем за 1-2 месеца да си направиш .

обясни ми как се къса коремния мускул?


Така де,става въпрос за коремните мускули ! Късат се както другите мускули,от преклено претоварвване,и твърде много разтягания :)

lubomirky
12-17-2009, 17:36
нещо ме съмнява, ама.. няма невъзможни неща ;>

BeCool92
12-23-2009, 14:18
Кардио,Въже,Коремни 100% резултат ако си сериозен

heretik
01-10-2010, 19:11
Виж ся, земи само 1 плочка .. гранитогрес за по-сигурно.. делиш я на 6 и лепиш с "Леко".. става бързо и има ефект.. шкембето го няма.. има само плочки 8-)

П.П.. това беше в кръга на шегата.. за коремни мускули както казват другите - тичане и коремни преси.. можеш да потърсиш най-различни упражнения за корем в интернет.. и си ОК 8) :grin:

sadas3
04-02-2010, 18:41
L-carnitine + коремни ша стане ли нещо за 3 месеца ?

Bimmer
04-02-2010, 18:57
L-carnitine + коремни ша стане ли нещо за 3 месеца ?
Aз доколкото знам коремните пръсти са за стягане на коремните мускули. Т.е. ако имаш мазнина, малко трудно само от комбинацията на гореспоменатите неща да направиш плочки. Включи и кардио :)

sadas3
04-02-2010, 20:16
мерси ! :-D

maksimal
04-04-2010, 08:47
:-D

Everytime
04-04-2010, 09:23
страшно много глупости пишете.

Диета + кардио .


nuff said.

и упражнения :)

fe6an_alex
04-26-2010, 23:51
фитнес е неоспоримия начин за постигане на този ефект,както разбира се и тичането..с добра диета и за 3-4 месеца ще ти избият.Посъветвай се с фитнес инструктур 8-)

fe6an_alex
04-26-2010, 23:54
А и трябва да знаеш ,че всичко е до ген. ;)

Mirelaa
07-08-2012, 12:34
http://vbox7.com/play:cff1dcba Тези упражнения ги правя от Януари и наистина имат ефект,пробвай и ти,но трябва всеки ден. Аз лично ги правя по 25 мин. като ги повтарям. :)

zvezdiichkataa
07-10-2012, 14:27
http://vbox7.com/play:3566ebfcf5
http://vbox7.com/play:5613fb67
:)