PDA

View Full Version : obicham go mn mn ne moga da jivea bez nego i minuta daje



malka_neshtasnica
05-31-2006, 19:36
Zdravei te az s1m na 15 godini kazvam se Ani. i s1m mn vlubena moje bi e normalno da go kaja no problema e che lubovta mi dori ne e spodelena. sitoaciata e che s tova momche koeto e na moite godini se sreshtane po diskoteki i toi vinagi mi se natiska i me celuva dori spah me zaedno no bez nishto samo ei taka. v edin moment si misql che me obicha a v drug sqkash ma mrazi. obicham go 8meseca i malko banalno moje bi no sqkash e istinskata mi lubov i ne e samo s1m prevlechena a mn poveche. Predi nqkolko den sled kato pak se celuvah me i natiskah me si chatih me i toi zapochna da me obijda ei taka ot nishtoto nz zashto no ot togava ne moga sa spra da reva postoqnno samo pia i reva daskaloto nikak ne v1rvi ne moga da spr1 da mislq za nego. dori postoqnno go s1nuvam. Vsichko mi napomnq za nego kogato izlqza kogato dori se pogledna v ogledaloto kato stoq pred ochite mi e toi i kak se celuva me kak me pregr1shta no vs1shnots mai vsichko e bilo l1ja. ne iska da hodi s mene zashtoto uij ne iskal gadje i moji i taka da e za 8 meseca kakto go obicham ne e hodil s nikoi. Az nz kakvo da pravq......
Dali naistina me mrazi? moje bi da zashtoto hodih s edinia mu pr i se {P} s drugia i nz zashto go napravih i sega mn s1jalqvam iskah da postigna neshto no i az nz kakvo..... dali nqkoga e imal chuvstva k1m men???
dali mu puka? da go zabravq li ? nz nz kakvo da pravq ne iskam poveche s1lzi no go OBICHAM i toi ne moje da me razbere na 15 e kato men no sqkash e na 5... kak da go zabravq ? ima li smis1l? pisna mi da se nadqvam pisna mi da jiveq v nadejdi pisna mi da se molq da doide pisna mi no ne moga......ne moga bez nego...... HELP!!!!

Вътьо
05-31-2006, 20:10
Поговорете.Но да не бъде по чата.По чата можеш да кажеш всичко, докато на живо можеш да проследиш емоцийте, движенията на тялото.Обади му се да излезете или пък като го срещнеш му кажи "Искам да поговорим"...
От там нататък го разпитай за сегашните ви взаймотношения, а и му намекни за бъдещите ви такива.Успех!

rali4ka91
05-31-2006, 21:44
Мила аз мисля че той си играе с теб! :(

strawberry1988
05-31-2006, 21:46
da,nasitina trqbva da pogoorite i ako pak se durji taka,prosto nqma smisul da se unijava6,po-dobre go obi4ai otsrani,otkolkoto postoqnno da si depresirana,ako se durji zle,prosto ne se zaslujava

ht_7j
05-31-2006, 22:26
Toi neshto mai si igare s teb. Dali e syznatelno ili prosto zashtoto ne znae kakvo iska, mai i toi oshte ne e razbral. Smao toi znae (dano znae) kakvo mu se vyrti v glavata po otnoshenie na teb. Pitash dali ima smisyl: nqma. Na takiva kato nego ne si struva da se dava shans i da se misli za tqh. Pitash dali trqbva da go zabravish: trqbva. Ili iskash da prodyljavash da si mu v kyrpa vyrzana i s treperene da ochakvash kakvo shte ti kaje i napravi. Zabivate se samo po diskoteki!!!! Tozi fakt e dostatychno krasnorechiv, che ne e seriozen i ne te zaslujava.

kupondjiikata
05-31-2006, 22:42
Poprincip mom4etata na na6ata vyzrast ne znaqt kakvo iskat.Ediniq pyt mislqt 1,v drugiq-vtoro i taka.Nz,no po-dobre go zabravi ili spri da vyrvi6 sled nego,da vidim dali 6te te potyrsi.Pravi se,4e ti e bezrazli4no za nego,a toi ako te haresva,6te zapo4ne toi da vyrvi sled teb.

He3HauKa
06-01-2006, 10:23
Ne mislq che ima smisal da govorite.... Bih te posavetvala sledvashtiq pyt kato te natisne da mu kajesh ,,Moito momche sajalqvam obache ne mi trqbvash ve4e '' .. Trudno e da otblusnesh nqkoi kogoto obichash,znam che za da si s nego si gotova da si mu dori i ,,momi4e za edna ve4er'' ,no prosto nqma smisal.. Sigurna sam che nqkade okolo teb ima mn po stoinostni momcheta ,koito naistina zaslujavat momiche kato teb.. Toq kato se pravi na pi4 rano ili kasno shte si nameri maistora =; Uspeh mila :smt006

Nadelina
06-01-2006, 10:23
Az imah pochti sashtia problem..razlikata beshe samo v tfa che nie ne se vijdahme po diskoteka a az hodeh u tqh ili toi idvashe u nas..taka se vijdahme i pravehme tfa onva...obichah strashno mnogo...dori oshte go obicham..no edin den si kazah che tova ne moje da prodaljava taka...kazah si krai...znaesh li kakvo napravih?
Edna vecher chatehme i az mu kazah che iskam da se vidim i da pogovorim i che otiam u tqh..i izlqzoh ot chat..dori ne bqh sigurna dali she se vidim...i otidoh do tqh..toi izleze...iii govorihme mnogo...zadadoh mu vaprosa : "She bydesh li s men ili ne?..Ako e NE poveche ne iskam da me tarsish nikoga...ako e DA she se opitam da te napravq mnogo shtastliv!" .. i toi zapochna da motae razgovora..ne iskashe da kaje konretno kfo iska...nakraq mu kazah "Dobre chao...beshe mi priatno da sym s teb!" i si trygnah....na nego ne mu pukashe za men...ne me sprq .. ne se opita daje da me spre...posle sam revala suma vreme ama pone znaeh che postapvam pravilno!!!!

Pussycatbitch
06-02-2006, 23:28
pogovori s nego i prosto go zapitai za kvo se duri taka gadno i s kvo si go zaslyjila 6ot hi4 ne e priqtno 4oveka kogoto obi4a6 da te obijda po vsqkvi na4ini....a ako pak se naprai na golemiq tarikat ne my se vruzvai oburni se i si hodi s dignata glava vse pak ne e edinstveniq 6te sre6tne6 mn dr mom4eta koito 6te zaslyjavat lubovtata ti.....a ne nekvi ligni koito se pravqt na golemite dypeta......