PDA

View Full Version : Кажете ми какво да правя?



{OnE~GiRL}
05-31-2006, 20:10
Здравейте!Ще ви разкажа цялата история,за да можете да ми помогнете по-лесно.:oops: Както си стоях на компа и в скайпа ми се включи едно момче от моето у-ще.Писахме си,той ми даде своя снимка и отначало не ми направи впечатление.Понеже аз нямах своя снимка той не ме беше виждал.На другият ден го видях в училище и взе да ми харесва :smt050 И така в продължение на 2-3 седмици си писахме и той още не ме беше виждал,а аз все повече започвах да го харесвам.Естествено,нямах смелост да го заговоря по коридорите. #-oВеднъж той ме попита,дали познавам 1 момиче,което е от моя клас.И на следващият ден аз й казах,че някакво момче е питало за нея и тя каза,че го познава.След около 1 седмица се случи така,че вървяхме целия клас групово и това момиче от нашият клас го видя и го заговори,аз бях зад тях,но понеже трябваше да влизаме в стаята ги изпреварих и се правех,че не го виждам.Но зад гърба си чух,че момичето от моя клас каза "Ето я" и ставаше въпрос за мен.И на следващият ден като си писахме,той ми каза,че ме е видял и така само се разминавахме по коридорите без да си говорим и с разни бегли огледи.На мен ми се струва,че в началото когато си писахме той постоянно ми даваше някакви намеци като "търсиш ли си гадже" и аз казавм "ми май не" и той "ти губиш" или разни ейтакива :-s Доколкото разбархо то него бившото му гадже е от моето у-ще и знам коя е,а настоящето му от друго.:roll: Не знам дали той мисли,че аз не го харесвам и за това вече не се държи така мило в чата с мен,или може би откакто ме е видял и не ме е харесал #-o !?!Аз го харесвам много,но той не ми обръща внимание и само ме разпитва за бившото си гадже:smt010 Дали съм я видяла и т.н.Какво мислите??Какво да правя???Съжалявам,че ви тормозя с глупостите си,но :|

Icaki
05-31-2006, 20:21
abeeeeeee detska mu rabota........ ako ima6 13 si prodavam bubreka

MiRaCuLiXbb
05-31-2006, 20:22
abeeeeeee detska mu rabota........ ako ima6 13 si prodavam bubreka
Eхх, бих го купил но уви, явно няма го продадеш. :cry:

skorfi
05-31-2006, 21:00
Ами като за начало май най-добре ще направиш да му покажеш, че го харесваш. Така най-ясно ще разбереш от неговото поведение после къде по-точно е проблема. Хвърляй му по-настоятелни погледи като се видите по коридорите, за да забележи интереса ти към него и после лекичко продължавай напред, но без да казваш конкретно нещо. Така ще видиш дали ще продължава да говори за гаджето си или ще стане като преди.

black_dimond
05-31-2006, 21:04
kontaktuvaite be bez kontakt nishto ne stava

strawberry1988
05-31-2006, 21:41
emi popitai go po nqkakuv na4in,no spored men ne si zaslujava,za6toto nqma smisul samo da te razpitava za biv6ata si,a na tebe da ne ti obru6ta vnimanie

{OnE~GiRL}
06-01-2006, 13:08
abeeeeeee detska mu rabota........ ako ima6 13 si prodavam bubreka
Eхх, бих го купил но уви, явно няма го продадеш. :cry:
На 13 съм,проблем!?! 8) Благодаря на всички за отговорите!

Nadelina
06-01-2006, 14:09
Ami kaji mu bukvalno che ne ti e priatno postoqnno da te razpitva za bifshata si...pak inache toi mai nqma interes...am ako imash jelanie .. mojesh da go nakarash da te gleda v ochite kato kuchence..:P

teenkopele
06-01-2006, 14:30
emi popitai go po nqkakuv na4in,no spored men ne si zaslujava,za6toto nqma smisul samo da te razpitava za biv6ata si,a na tebe da ne ti obru6ta vnimanie

Има нещо вярно... :wink:

sometimes_
06-01-2006, 17:04
Абе, честно казано, май не те е харесал като те е видял и, говорейки ти за бившата си иска да ти покаже, че между вас няма да се получи нищо... :-k

e_l_i_z_a
06-01-2006, 17:44
Нали се сещаш,че днешната младеж говори кви ли не глупости в чата?Там,особено ако не знаеш кой е насреща,дрънкаш квото ти падне!Едва ли няма да се съгласиш с това.
Толкова за миналото.Сега да разгледаме обективно настоящето.Естествено,не можем да слагаме всички човешки характери под 1 знаменател,затова ще ти дам няколко възможни предположения:
1.Не те е харесал на външен вид,въпреки че ако беше така,нямаше изобщо да си говори с тебе.Но не го изключваме.
2.Харесва те,но го е срам.Чуди се на каква друга тема да те заговори.Като се стресират,повечето момчета са такива,и това е факт.А пък ако и ти се държиш студено-какво очакваш...
Не казвам за му се натискаш,но някоя друга усмивка няма да е зле.

Krem4eto
06-03-2006, 16:16
Ами като за начало май най-добре ще направиш да му покажеш, че го харесваш. Така най-ясно ще разбереш от неговото поведение после къде по-точно е проблема. Хвърляй му по-настоятелни погледи като се видите по коридорите, за да забележи интереса ти към него и после лекичко продължавай напред, но без да казваш конкретно нещо. Така ще видиш дали ще продължава да говори за гаджето си или ще стане като преди.

ludamacka
06-03-2006, 16:20
moje bi e re6il 4e se krie6 ot nego i se e otkazal i e re6il da trugne pak s biv6ata si