PDA

View Full Version : Kajete nqkakuv podaruk PLS



Qvor
05-31-2006, 20:30
zna4i situaciqta e takava: Edno momi4e iska6e da se zapoznae s mene minalata sedmica az q poznavam i tq me poznava no samo po fizionomiq ni6to pove4e i minalata sedmica edni fr mi kazaha 4e iska da se zapoznae s men i minaliq petuk q vidqh v diskotekata i tq me vide siguren sam no nikoi ni6to ne predprie...! I sega v skype tq e napisala "Utre imam praznik ISKAM PODARUCI!!! estestfeno na bzik no az iskam da q iznenadam s ne6to originalno moje bi ne6to takova detisnko abe kakvoto i da e no da e originalno! Az sam na 16 tq e na 13. MOLQ VI POMAGAITE ,davaite predlojeniq dori i da mislite 4e sa tupi :) az imam nqkolko na um no iskam da 4uq vas!!! Blagodarq predvaritelno na vseki koito napi6e ne6to!!! :mrgreen: \:D/ :D

sk8girL
05-31-2006, 20:38
Амии.. купи й нещо плюшено.Със сигурност ще се зарадва:)

rali4ka91
05-31-2006, 21:13
нещо плюшено :!: :!: :!: :!:

Angel_Girl
06-02-2006, 17:19
i az sam na mnenie da i kupi6 ne6to plu6eno ili...znam li ne6to originalno!? Moje bi nqkoq gotinka dre6ka USPEH :D

milanistkata
06-02-2006, 17:39
попринцип харесфам плюшките радвам се на такива подараци но са доста банални вече!Ако искаш да е нещо оригинално напиши и писмо с твоите чувства и т.н в комплект с някакво бижу пръстен ,колие,гривна или обечки,но според мен плюшените играчки и парфюмите са доста банални!Ако искаш може да и купиш някакво секси белъо ако и знаеш размерите де ,но незнам какъв характер и как ще го възприеме може да го приеме прекалено лично ,но според мен без плюшки....а още една идея колкото и да е старомодно ,винаги радва момичетата,купи един огромен букет рози(абе каквито и да е цветя) и го прати в тях или в даскало по куриер с романтична картичка....

GGGGGGG
06-02-2006, 17:59
ми нали нещо дребно,щото аз от прочетеното разбрах,че не сте гаджета и според мен не е нормално цветя или пък някакво бижу(може и да греша,но аз съм си на т'ва мнение)Що не и купиш 1 хубав ШОКОЛАД :?:

Nadelina
06-02-2006, 18:09
Ако искаш може да и купиш някакво секси белъо ако и знаеш размерите де ,но незнам какъв характер и как ще го възприеме може да го приеме прекалено лично
Q stiga be .. kak she podarish belio...1-vo che oshte ne q poznava i 2-ro tq e na 13 !!!! .. Az sam za neshu plusheno....moje da e banalno ama e mnogo sladko..i 100% she q zaradva !

Angel_Girl
06-02-2006, 18:48
a taka Nade :-D kak 6te podarqva6 na edno 13 godi6no momi4e belio kato ne se poznavate dobre!??

Prokhor Zakharov
06-02-2006, 19:18
Захарно петле ftw :D

Krem4eto
06-03-2006, 17:52
Някоя гривничка!

brat bitka
06-03-2006, 20:07
pliushka...me4e po jelanie..:) v komplekt s pismo s 4uvstvata ti..ako ima takiva de..:) adskoto e..:)

You are the Freestyler
06-03-2006, 20:36
Не съм чела мненията на останалите,но моето е да решиш сам,за да си бъде лично от теб!Попринцип,за да подариш нещо трябва да познаваш добре човека и да знаеш какво той харесва!Ако ние кажем да и подариш плюшка,на нея това може да не и хареса,може и гривнички да не и харесват...може да харесва сувенирчета например \:D/ Попитай някой,който я познава или попитай нея какво най-обича да и подаряват и така ще я зарадваш (гледай естествено да не развалиш изненадата).Успех! :smt008

GHz
06-03-2006, 20:46
едно писанце направено от теб можеш да го окрасиш като го обгориш със запалка и да напишеш нещо яко +нещо направено от теб(картонено или метално или от некаф др. материал нз аз лично ги правя от сплави щото лесно се шкурят :D)това е ко се стягаш мани го това мече бре много скъпо и не е изненадващо!!!!

FiToKa
06-03-2006, 21:39
Наистина нещо интересно би било писънце с нещо интересно и хубаво като пожелание или стих. Зависи дали искаш да я вечатлиш или просто зарадваш. Аз лично обичам да им пея песни :) ... радват се :]

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-03-2006, 21:45
Xa vqrno ako ima6 nqkakvi 4ustfa pismo nqkak skrito zad nqkoq pliu6ena igra4ka .Nezavisimo ot vuzrasta smqtam 4e pliu6enite dreboliiki sa mn qki :lol: a ako tq te i naresva moje i nekoq celuv4ica kum komplekta s podaruci :P

Chiana
06-04-2006, 10:11
Вие не се познавате... Ако някой ми подари бельо, без да се познаваме, много бих се обидила. Плюшка... бе не е лошо, като идея, ама като че ли по-яко някоя роза да й подариш. Или пък например сувенирче. По-неутрално така. А ако искаш да си изразиш симпатиите, й подари от тия плюшените сърчица. Те са страхотни. Нз някое малко, сладко сребърно пръстенче, също е яко. Ако си решил пък да й подаряваш парфюм, си приготви 60 лв за една Ескада, и не се занимавай повече. Със сигурност това ще я зарадва. :lol:

Chiana
06-04-2006, 10:13
Оффф, божее.... Ама той празника е минал! Чак сега забелязах... ](*,) Сори. Е, дано съм ти дала съвет за бъдещи подаръци. А в крайна сметка какво й подари? :-s