PDA

View Full Version : Moderated: Дадох на един човек пари, а сега не иска да ми ги



05-31-2006, 20:34
Така.. прецаках се и дадох на един човек пари на заем преди известно време. ](*,) Сега обаче той отказва да ги върне. Кажете как да процедирам(силата не помага защото просто тя не е на моя страна:( )

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

skate_warrior
05-31-2006, 21:19
пфф.. това е доста кофти.. и аз съм изпадал в такова положение.Първо поговори с него и му обясни като голям човек , че си му дал парите с условието да ти ги върне след време.Ако пак се прави на интересен - ако имаш някакви по-якички приятели се съберете и ходете при него.. без да го биете просто да види , че работата е сериозна и да върне парите.Щом не си способен да се справиш сам , викни някой.И следващия път добре помисли преди да даваш големи заеми на някой..

MiRaCuLiXbb
05-31-2006, 21:32
Кажи на ваще дъъъ....

05-31-2006, 22:00
За каква сума става въпрос?

06-01-2006, 10:30
50лв

alex_7777
06-01-2006, 22:19
emi zemi mu i ti ne6to i nqma da mu go vurne6 dokato ne ti vurne parite..xax :lol:

ne6i4
06-02-2006, 09:37
пфф.. това е доста кофти.. и аз съм изпадал в такова положение.Първо поговори с него и му обясни като голям човек , че си му дал парите с условието да ти ги върне след време.Ако пак се прави на интересен - ако имаш някакви по-якички приятели се съберете и ходете при него.. без да го биете просто да види , че работата е сериозна и да върне парите.Щом не си способен да се справиш сам , викни някой.И следващия път добре помисли преди да даваш големи заеми на някой..


ili pyk kaji na vashite!!!mislq che tva sa vyzmojnite resheniq! :)