PDA

View Full Version : stradate li ot lubovta???



е123
05-31-2006, 22:57
От любовта ме боли!:((незнам ...мога да се откажа от нея!И какво живот без любов но и без това разяждащо чувство???
Ако питате защо? ами знам... да не съм луд?това ме депресира дълго:(
да,обичам(мога да правя разликата между харесвам и обичам,обичам е много силно)и я имам ,но някак си живота ми
драстично се променя заради едно,единствено чувство,заради един човек.за мене да обичаш означава да си влюбен
да си наясно с чувствата си,не като някои които например си казват обичам те ей така и след малко край..
адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ?
толкова е шибано,че ми се драифа.
Любовта поражда много и големи положителни емоции,но и ревнивост,старах от раздяла,които са шибани яко.Нито съм ревнив
нито съм страхлив!!Не, не съм!но все пак ги има тези неща.!те ми бъркат в сърцето,и ме мъчи.
ще преживея раздяла,няма проблеми,както предишната!но ще ме боли!! и накрая си задавам въпроса защо
старадам като съм така влюбен?защо от любовта ме боли като толкова много обичам?мога да се откажа от нея..поне ще се издраифам накрая
благодаря че четохте ,просто много исках да споделя,не да давам акъл,защото на мен ми е супер гадно и съм все по-зле а като че ли не трябва:((
аз съм копеле ,ще се оправя ,някак си....От любовта ме боли!прекалено сякаш :smt009 :smt006

DeziRe
05-31-2006, 23:32
S vseki 4ovek imasht sravnitelno normalno koli4esto mozyk v glavata si e taka.... ;-) :smt005

Angel_Girl
06-01-2006, 03:23
Eh vlubeniq ne si samo ti v tova polojeinie...a znae6 li kakvo e da gleda6 4oveka koito obi4a6 kak strada zaradi tvoite gre6ki za6toto te obi4a mn i nemoje da zabravi nai veroqtno NE e az sam gadna e moqta istoriq i to mn opitvam se nqkak si da se krepa ama nz do koga 6te uspeq nemi se pravi ni6to tolkova e slojna tazi lubov tova 4uvstvo e tolkoz obarkano 4e nqmam dumi prosto...tova e jivota stradame bez da iskame(e nqkoi sa si vinovni kato men naprimer ama tova e druga tema na razgovor)znae6 li v momenta imam 4uvtsvoto 4e gubq po4va pod krakata si i neznam kade se namiram neznam kakvo da pravq s jivota si na kade da poema tolkova e obarkano i stranno vsi4ko tova 4e nqkoi 6te si pomisli 4e e sapunen serial ama za jalost e...ISTINA i na men mi e adski gadno za tova te razbiramna palno po4ti po cql den mislq samo i edinstveno za nego i nemoga da si go izbiq ot glavata ne stava prosto zape4atal se e v saznanieto mi i tova e...nemoga da priema razdqlata s nego zaedno sme 1 god i 7 meseca mn ne6ta sme prejiveli i hubavi i lo6i momenti sme imali no...nqkak si neznam kakvo da ti kaja gadno e da strada6 ot lubov predpo4itam da me boli ne6to fizi4eski za6toto znam 4e 6te mine ama kato te boli sarceto neznae6 koga 6te ti mine ai moje nikoga da ne mine tai kato az obi4am sa parvi pat i e nai istinskoto ne6to v jivota mi...

priti_kiti
06-01-2006, 09:16
ми тва е то-любовта е най-хубавото и същевременно най-гадното и болезнено нещо,което може да ти се случи.. както знаеш и хубавите работи си имат лоши страни..не може без тях
ще те боли,ще те боли и най-накрая ще ти мине-неизбежно е..
а и съм на 100% съгласна с това: "адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ? " - адски правилно! аз гледам да избягвам такива 'клетви' защото мн добре знам,че с който и да съм в момента няма да е вечно и просто е излишно да се самозалъгваме...

Nadelina
06-01-2006, 09:40
Lubovta e nai gotinoto chuvstvo na sveta...Jiveqt samo tezi koito obichat..ostanalite prosto sashtestvuvat!!! No e istina che ot neq mnogo boli..i az stradam...no toi nikoga nqma da go razbere...ne znaesh kolko pati sled kato zatryshne vratata sled men sylzite sa mi potichali..i ne sam mogla da gi spra...plakala sam s chasove i sam se molila da doide i da me pregarne..a toi vse ne idvashe..i vse pak jiveeh za nego i oshte jiveq...zashtoto toi mi e vsichko...toi e moq svqt...:(

He3HauKa
06-01-2006, 10:09
Mnogo e gadno ,predpolagam che vsi4ki ot tozi forum sa preminali prez tova-bolkata ot lubovta ....No vapreki che boli,che kogato sme otchaqni i vijdame choveka koito jelaem,no nemojem da go pregarnem,da izkreshtim ,,Obicham te ''pred vsi4ki,vapreki vsi4ko lubovta si ostava nai-krasivoto chuvstvo,silata koqto moje da ti vdyhne kyraj ,po stoinostna i po krasiva ot vsi4ko..Stiga da e spodelena :-k
Na avtora na temata iskam da kaja -shte ti mine ! Ako naistina obichash tova momiche istinski nqma da q zabravish,kogato q vidish shte se raztrepervash ,shte si gotov na vsi4ko za edin mig s neq ,no s vremeto shte sviknesh s bolkata,to,vremeto lekuva ,pyk i ne sam chuvala ot lubov da se umira... Uspeh i dano skoro se izmaknesh ot taq kasha :wink:

sexy_play_baby
06-01-2006, 14:16
ми тва е то-любовта е най-хубавото и същевременно най-гадното и болезнено нещо,което може да ти се случи.. както знаеш и хубавите работи си имат лоши страни..не може без тях
ще те боли,ще те боли и най-накрая ще ти мине-неизбежно е..
а и съм на 100% съгласна с това: "адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ? " - адски правилно! аз гледам да избягвам такива 'клетви' защото мн добре знам,че с който и да съм в момента няма да е вечно и просто е излишно да се самозалъгваме...

priti_kiti съгласна съм с тебе :wink:

Absconding
06-01-2006, 18:26
адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ?


Ако ще го казваш на нея, на следващата, на по-следващата и т.н., значи не обичаш истински. А ако ще го казваш само на момичетата, които наистина обичаш - тогава, повярвай ми, няма да го казваш често. Така че не виждам от какво толкова се дразниш. Ако и кажеш "единствената си".. това значи единствената си в момента. Защо реши, че залъгваш някой? Ако и кажеш обаче "винаги ще си единствената" .. тука вече ще се изхвърлиш.

R0lfc0pter
06-01-2006, 20:22
не

black_dimond
06-01-2006, 20:59
da vqrno si e ot lubovta boli

06-01-2006, 21:06
аз явно никога не съм я изпитвал, за да страдам от нея, всичко друго е в моето съзнание и съм си го измислял.

e123
06-02-2006, 19:36
адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ?


Ако ще го казваш на нея, на следващата, на по-следващата и т.н., значи не обичаш истински. А ако ще го казваш само на момичетата, които наистина обичаш - тогава, повярвай ми, няма да го казваш често. Така че не виждам от какво толкова се дразниш. Ако и кажеш "единствената си".. това значи единствената си в момента. Защо реши, че залъгваш някой? Ако и кажеш обаче "винаги ще си единствената" .. тука вече ще се изхвърлиш.


neznam taka mislq az!za men nqma zna4enie dali kazvam edinstvena si ili vinagi 6te si edinstvena..az moga da i go kaja samo s o4i,s pregrydka!A bratle prav si 4e ne se kazva 4esto obi4am te,no se pak stava ponqkoga i taka..za sajalenie

FiRe_LaDy
06-02-2006, 19:50
Boli i to adski mnogo.NO i bez lubovta ne moje.Vypreki,che i az sym dosta naranena i poparena ot lyji,izneveri i t.n.MOga da pisha mnogo,no vseki(predpolagam) znae akkvo e da boli ot lubovta.....

MiRaCuLiXbb
06-02-2006, 19:52
S vseki 4ovek imasht sravnitelno normalno koli4esto mozyk v glavata si e taka.... ;-) :smt005
Знаех си, че ми е празна! ](*,) ](*,) :smt115

EvilGirl
06-02-2006, 20:01
Аз лично предпочитам да ме боли ... физически отколкото болката да ме изпълва и да ме мъчи. Не мога... Понякога дори съм склонна към самоубийство... И защо? Изобщо защо обичаме , след като накрая ни боли. Винаги след любов боли... И кфо? Тряа ли аз да се влюбя и да ми стане ясно , че шото съм влюбена и скоро ( или не чак толкова.... ) ще ме боли... А не мерси! Предпочитам да съм си сама. А най - тъпото е , че не аз контролирам чувствата си ,а те сами идват... Аз лично съм обичала само веднъж, но съм се влюбвала 3 пъти ( Има разлика) Не знам... Няа начение. Важното е , че сичку е адски безсмислено... Еее разбира се само ако се замислите... По - добре недейте , шото ше земете да се отчаяте... Аз направих тая грешка... Да се замисля... По- добре не му мислете ,а си живейте... Любовта и раздялата ще идват още мноого пъти!

ludamacka
06-03-2006, 17:06
lybovta vinagi boli.vinagi ima sulzi,muka,radost,tuga,gnqv.kogato obi4a6 vsi4ko ti se sly4va-dobro,lo6o.no ot cqlata rabota nai-mnogo boli razdqlata,za6toto kogato svikne6 s bolkata,revnostta,skandalite,s hybavite migove,celyvkite,posle vsi4ko ti lipsva i celiqt ti svqt se sriva.kolkoto i da boli ot lybovta, bez neq nikoi ne moje

Mishlence
06-03-2006, 19:32
da obi4a6-zna4i da te boli.no vapreki bolkata koqto ispitvame ot liubovta -tq e ne6toto dava6to ni jelanieto da stanem sutrin ot legloto ,ili da napravi6 ne6to nezna4itelno.bez liubov -4ovek nqma stimul da jivee.men sa6to me boli ,no tova 4e me boli-zna4i 4e prosto sym vliubena... :smt007

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-03-2006, 21:13
i az ponqkoga se strahuvam da obi4am ,i az se strahuvam da izjiveq ne6to hubavo za da ne doide lo6o6o ,bolkata ,tugata .. No zapomnete bez liubov ne se jivee tova e mnenieto mi i nemoga da go promenq a ostanalite ako imat dr mnenie si e tqhno pravo.Li4no az trudno moga da ne si haresvam nqkoi nezavisimo dali stane posle ne6to mejdu nas ili si ostanem priqteli.. vupreki tova haresvam ,obi4am i stradam .. kakto pro4etoh i po-nagore imalo e momenti deto sum jelala smurta si ,no v posledstfie razbirame 4e jivota e po-skup ot ostanaloto i e neobhodimo da go pazim .Nikoga neznaem v momenta kogato ti ti4a6 sled drig dali nqkoi ne ti4a sled teb!

cvety_i_bebeto
06-03-2006, 21:31
mi da...ot lubovta naistina mnogo boli... :(

IceAGE
06-03-2006, 21:38
От любовта определено боли,но повече са щастливите моменти.Даже в момента ме боли,защото приятелката ми заминава и ще бъдеме дълго време разделени сигурно,а аз я обичам повече от всичко и не искам това да става. :smt011 :smt010 :( ](*,)

GHz
06-03-2006, 21:39
адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ?
толкова е шибано,че ми се драифа.
:smt009 :smt006
Не бе ман не е щибано просто го казваш и на двете защото не можеш да обичаш и да те обичат по еднакъф начин и сяка любов си е само по себе си история!1-та я обичаш заради това и това и това а др. заради това и това и това не се коси просто е стъписващо като обикнеш за 1-ви път и се разделиш с човека който си обикнал!По късно ще го разбереш сам!Успех

FiToKa
06-03-2006, 21:44
Nazareth - Love hurts

Аз когато съм така просто сядам и пиша, пиша и по този начин се отпускам.

faith girl
06-03-2006, 23:31
radvaite se na jivota dokato mojete badete optimisti i pravete tova koeto vi e na sarce vinagi ima dobra strana na ne6tata :D :D :D :D :D :D :D

Krem4eto
06-05-2006, 18:04
ми тва е то-любовта е най-хубавото и същевременно най-гадното и болезнено нещо,което може да ти се случи.. както знаеш и хубавите работи си имат лоши страни..не може без тях
ще те боли,ще те боли и най-накрая ще ти мине-неизбежно е..
а и съм на 100% съгласна с това: "адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ? " - адски правилно! аз гледам да избягвам такива 'клетви' защото мн добре знам,че с който и да съм в момента няма да е вечно и просто е излишно да се самозалъгваме...

Absconding
06-05-2006, 20:12
адски ме дразни това че сега ще казвам на нея обичам те ,единствена си,а после на следващата.КОЙ ЗАЛЪГВАМ?


Ако ще го казваш на нея, на следващата, на по-следващата и т.н., значи не обичаш истински. А ако ще го казваш само на момичетата, които наистина обичаш - тогава, повярвай ми, няма да го казваш често. Така че не виждам от какво толкова се дразниш. Ако и кажеш "единствената си".. това значи единствената си в момента. Защо реши, че залъгваш някой? Ако и кажеш обаче "винаги ще си единствената" .. тука вече ще се изхвърлиш.


neznam taka mislq az!za men nqma zna4enie dali kazvam edinstvena si ili vinagi 6te si edinstvena..az moga da i go kaja samo s o4i,s pregrydka!A bratle prav si 4e ne se kazva 4esto obi4am te,no se pak stava ponqkoga i taka..za sajalenie

Oпитвам се да ти обясня, че ако наистина го чувстваш, когато го казваш - значи никой не залъгваш. :)

П.П. - Не съм братле. ;)

NeNo_pz
06-05-2006, 20:15
На мен ли го казвате.... :smt011

e123
06-06-2006, 10:29
tam e rabotata 4e az izgradih si4ko, edna vrazka,s mnogo lubov!dadoh sarceto si ,sega e napulno otdadeno na neq.zapo4nah da q haresvam,vlubih se,kakto ne sum bil nikoga dosega..predlojih i i za kasmet tq se saglasi.parvite meseci be6e dobre ..no naposledak use6tam edin problem.vinagi az i kazvam 4e q obi4am,az otivam pri neq,az i pi6a,az q presledvam..otno6enieto i mi napomnq za vse edno "ami dobre 6tom kato nastoiava6",a na mene mi se skasa sarceto za neq :smt009
mislq 4e osuznavam kakvo golqma gre6ka napravih :smt009 za6toto tarsq lubov,malko toplinka,ne mi trqbvat dalgokraki madami i tn.,iskam 4ovek koito da pokazva lubov kam men,da mi kazva obi4am te, a tq dori edin pat ne me e poglednala v o4ite ,da zatai duh i da kaje obi4am te.vlagam prekaleno mnogo a na sre6ta ni6to,edno ni6to!!ei za tva stradam i poslednite sedmici sam ose6tam kak ru6a vsi4ko i ne moga da se spra :smt009 prosto nz kakvo mi stava.i tam e rabotata 4e mi omrazna da se naranqvam po tozi na4in,voub6te ne trqbva6e da se fa6tam s neq ,sega sam v tolkova trudna situaciq!

Absconding
06-10-2006, 14:01
tam e rabotata 4e az izgradih si4ko, edna vrazka,s mnogo lubov!dadoh sarceto si ,sega e napulno otdadeno na neq.zapo4nah da q haresvam,vlubih se,kakto ne sum bil nikoga dosega..predlojih i i za kasmet tq se saglasi.parvite meseci be6e dobre ..no naposledak use6tam edin problem.vinagi az i kazvam 4e q obi4am,az otivam pri neq,az i pi6a,az q presledvam..otno6enieto i mi napomnq za vse edno "ami dobre 6tom kato nastoiava6",a na mene mi se skasa sarceto za neq :smt009
mislq 4e osuznavam kakvo golqma gre6ka napravih :smt009 za6toto tarsq lubov,malko toplinka,ne mi trqbvat dalgokraki madami i tn.,iskam 4ovek koito da pokazva lubov kam men,da mi kazva obi4am te, a tq dori edin pat ne me e poglednala v o4ite ,da zatai duh i da kaje obi4am te.vlagam prekaleno mnogo a na sre6ta ni6to,edno ni6to!!ei za tva stradam i poslednite sedmici sam ose6tam kak ru6a vsi4ko i ne moga da se spra :smt009 prosto nz kakvo mi stava.i tam e rabotata 4e mi omrazna da se naranqvam po tozi na4in,voub6te ne trqbva6e da se fa6tam s neq ,sega sam v tolkova trudna situaciq!

Ми явно тя не те обича и това е. Приеми го, а ако искаш да продължиш с нея спри да я пресираш и да я "преследваш", защото това става досадно и накрая на нея ще й писне и ще сте до там. Според мен трябва просто да решиш дали искаш да си с нея или не.. взимайки обаче на предвид факта, че ти я обичаш, а тя теб - не. И си помисли хубаво какъв е шанса да изчакаш и тя да те заобича след време. И също така дали няма да ти омръзне да я чакаш и дали си способен да си с човек, който не споделя чувствата ти? Някак си имам чувството, че не си много голям. Ако решиш да не си с нея, ще намериш начин да я забравиш. В крайна сметка ще има още много момичета и тепърва ще намираш по-силна любов.. и по-зряла.

otchaqnata
06-10-2006, 15:35
Lubovta e nai gotinoto chuvstvo na sveta...Jiveqt samo tezi koito obichat..ostanalite prosto sashtestvuvat!!! No e istina che ot neq mnogo boli..i az stradam...no toi nikoga nqma da go razbere...ne znaesh kolko pati sled kato zatryshne vratata sled men sylzite sa mi potichali..i ne sam mogla da gi spra...plakala sam s chasove i sam se molila da doide i da me pregarne..a toi vse ne idvashe..i vse pak jiveeh za nego i oshte jiveq...zashtoto toi mi e vsichko...toi e moq svqt...:(

_M1rkA6t0_k0tI_
06-10-2006, 16:41
при любвта боли винаги дори и когато е споделено защото те боли от щастие това е нещото без което човек не може да живее това е чувството което кара хората да са усмихнати всеки ден това е чувството което ги кара да страдат да плачат да правят неща за които после да съжаляват без любов живот и съществуване няма ,винаги боли от нея не можеш да се откавеш от любовта дори и да искаш когато е споделена любовта пак боли от щастие ,заради човека който обичаш ,който те кара да живееш ,който ти държи духа жив и ти се тревожиш да не загубиш този човек ,когато си влюбен изключваш всики други и всичко друго на този свят ти си най щастливия човек ,но и най нещастния понякога ти страдаш и се радваш плачеш от щастие и от мъка не може човек да спре да обича ,защото тогава живота му няма смисъл сега искаш да се откажеш от любовта ,защото те боли ,защото си наранен и страдаш мн и аз страдам и заради любовта щях да направя глупост но видях че има хора които държът на мен и не го направих :wink: :|

niki7o
06-10-2006, 16:46
edvali ima hora koito da ne stradat ot lubovta tova e neizbejno

_M1rkA6t0_k0tI_
06-10-2006, 16:49
всеки човек го боли и всеки си мисли че него го боли най мн както и аз и аз наистина мисля че мен ме боли най мн но незнам дали е така всеки го боли и мисли така това е предизвикателството което не може да се нарече рпедизвикателсвто защото е голяма мъка за сърцето и за самия теб но винаги има болна за нещастие :| :? :smt007 :smt007 и винаги плачеш и страдаш :smt010 :smt010

^BaBy^GirL^
06-10-2006, 20:41
Който обича той така и така страда . Нито една връзка не е перфектна във всяка има проблеми . Вярно е някой изглеждат но не е така . Макар и да ни боли требва да гледаме напред да не се депресираме и да намерим любовта на живота си ... Ако е възможно :-k

otchaqno vlubena
06-10-2006, 22:59
do predi da sre6tna nastoq6tiq si priqtel nikoga ne se bqh vlubvala i si misleh kolko bi bilo hubavo da si ima6 nqkoi do sebe si v trudni i dobri momenti.ne se izlygah-prekrasno e,NO ne vsi4ko e tolkova hubavo i rozovo.v na4aloto vse toi me naranqva6e no si myl4ah,za6toto naistina mn go obi4am.no se promeni,kakto i az donqkyde-sega az go karam da strada i vseki pyt kogato sgre6a napravo mi se kysa syrceto 4e pak sam go natyjila,A AZ NAISTINA MN GO OBI4AM i vse i vse pravq gre6ki :smt010 mn boli ot lubovta,no po prekrasno 4uvstvo nqma!!!!

Frank_Lampard
06-10-2006, 23:18
Страданието е част от любовта, както е и радостта и всички останали емоции... любовта е неще необятно, като зъбите на Роналдиньо ;)

п.п. Пич луд си ... Вземи си почивка, отдъхни на спокойствие 1-2 дни погледай мачове ... успокой се, защото ще се размажеш :-k

sladkoto_neli
06-11-2006, 08:03
Който обича той така и така страда . Нито една връзка не е перфектна във всяка има проблеми . Вярно е някой изглеждат но не е така . Макар и да ни боли требва да гледаме напред да не се депресираме и да намерим любовта на живота си ... Ако е възможно :-k

напълно съм съгласна.

cool__girl
06-11-2006, 11:47
Който обича той така и така страда . Нито една връзка не е перфектна във всяка има проблеми . Вярно е някой изглеждат но не е така . Макар и да ни боли требва да гледаме напред да не се депресираме и да намерим любовта на живота си ... Ако е възможно :-k
evala macka =D>

CVETELLINA
06-11-2006, 12:09
ами тва,което си написал е много хубаво....Всички рано или късно срещат любовта,срещат и болката....ама е неизбежно и както казват ,"за да имаш един щастлив миг трябва да преминеш през хиляда нещастни...."едва тогава ще оцениш човека.....незнам какво да кажа освен,че болката от любовта е най-силна....

06-11-2006, 12:14
awe koito ne se e vliubval nishto ne znae.liubovta e garmqshta smes ot radost i bolka,ot koqto vseki trqbva da opita. :)

mocinka
06-11-2006, 12:18
da vqrno si e ot lubovta boli и аз съм на това мнение сладури :)

Absconding
06-11-2006, 12:41
Аре стига вече... Боли ме, страдам, сърцето ми е разбито, по цели нощи рева.. Колко от вас са изпитвали любов, че така убедено говорите дали се страда или не се страда от любовта!? Чак вече ми е смешно. Пък и особено като се сетя, че средната възраст на тези, които влизат във форума и особено на тези, които пишат в "Любов", се върти някъде около 13 годишните!

ludamacka
06-11-2006, 13:11
ami to ako ne te boli,zna4i ne obi4a6 istinski spored men de

sk8girL
06-11-2006, 13:35
Наистина боли,боли страшно много... докато не свикнеш да бъдеш нараняван.После не ти прави впечатление ; )

_M1rkA6t0_k0tI_
06-11-2006, 15:17
ако човек казва че е обичал и след това не страда значи вообще не е обичам когато обичаш тогава страдаш :Р кофти е ама....тва е живота ;-) :smt010 :smt007