PDA

View Full Version : Как да откажа цигарите ?



06-01-2006, 00:03
??? моля ви кажете ми ако знаете някакъв по лесен начин освен това да имаш голяма воля ... аз я нямам и не мога не сам голям пушач пуша от малко по малко от година но просто знам че не е хубаво и най-вече искам да ги спра заради родителите ми .. те ми дават ... с което един вид ми казват "прави каквото искаш ние дигаме раце от теб" а съм само на 14 ( тази година правя 15 ма късно ) та най-вече искам да ги спра заради наще иначе това че се тровя не ме бърка ... животът е един така или иначе живи от него не излизаме защо да не си правим кефа. Тати вика "сега ти давам да знаеш кво е ама с мисълта че един ден ще ги спреш" не точно заради това той не може да ми каже даже сам си казва "не мога да те следя ти сега ще излезеш и в асансиора ще запалиш" .... така да не се увличам ... просто от уважение ли да го кажа незнам и аз как искам да ги спра ..... моляви ако знаете нещо ефективно :-k :| #-o

Malak`Puhkav`Por
06-01-2006, 11:16
айде де хора казвайте ... [-o<

Wu-Tang
06-01-2006, 11:23
моя съвет е да си прережиш гърлото така ще откажеш много вредни навице :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

06-01-2006, 15:56
ае де някой нямали некви предложение кво да правя #-o

viki91
06-01-2006, 18:38
Пробвай с дъвки....баща ми така ги отказа....ама започна първоначално да дъвче по адски мнооого дъвки ;)!

Malak`Puhkav`Por
06-01-2006, 23:36
да фрешбол от 5 ст аз като знам че 3 дъвки са 1 цигара мислиш ли че ще си купя :)

BAD_GIRL_
06-14-2006, 16:55
:P ei stiga da iskash mojesh da gi spresh na minutata no ti ako ne iskjash kfa polza ima ot tova da pitash drugite kak da gi spresh drugite nema da ti pomognat zapomni tiu samata trq da se napregnesh malko za da gi spresh pomisli malko :)))))))))

bitch_16
06-14-2006, 21:36
e sa she ti kaja pobvai s mnoo duvki....i nai-ve4e mnoo sex garantiram stava!oba4e ti trqbva i mnoo ama naistina mnoo volq !ae priqtno otkazvane

06-14-2006, 22:18
Ми аз ги отказах един ден кат са ядосах на себе си как може да съм толкова малодушен да съм роб на нешно, било и то навик. Отначало ми беше гадно и се си предсавях как сладко пафкам ама толкова ги бях намразил, че само полиришех ли ги ми се идеше да повръщам. / не съм зимал лекраствени средства/
Препоръчвам ти да си дадеш ЦЕЛ която да спазваш. И да не си поддаваш на приятелки и приятели които да те бутат. НЕ Е ГОТИНО ДА СЕ ПУШИ, даже обратното аз /както по щастливо съвпадениеи повечето хора в цивилизования свят/ го намирам за грозно, гадно.
Започни да тренираш някав спорт. Най-добре бягане и плуване, но и секи друг е добре дошъл. Много ще ти помага.
Пожелавам ти НАСЛУКА :)

Nosferatu_Alucard
06-17-2006, 08:56
Една приятелка имаше страхотен проблем с цигарите... Пушеше по една кутия от некви адски тежки (1:14) цигари на ден. Направо не се дишаше около нея. И започнах терапия. Следя я от 8 месеца, като си извади кутията или я видя да пали, взимам и цигарата(кутията) и я късам. Накрая взе че ги намрази и тя. Та идеята ми е: намрази този порок у себе си и впрегни всичката си воля, за да го преодолееш. Нито дъвки, нито каквото и да е било ще те спаси - всичко е само и единствено в главата ти. Зависимостта е там - тялото ти не се нуждае от отровите. [-X

PaSsioN_GiRL
06-19-2006, 20:18
Физическа зависимост от цигарите не съществува.Има само психическа :wink: И аз пуша спокойно,не всички сме безгрешни :twisted: Просто ти казвам 4е преди пушех по половин кутия на ден, сега само по 1-2 цигари.Надявам се че ще успея савсем да ги спра. :roll: Ако имаш воля и всичко става постепенно можеш да ги откажеш ! \:D/ ;-) Виж и с какви приятели излизаш,мойе би в тях е причината... :?:


Айде УСПЕХ с отказването :P

CRaZy_IKT
06-19-2006, 20:45
Яж сушени конски фашкии и бързо ше ги откажеш аххахахха

s3xy_d0ll
06-23-2006, 21:28
VOLQ :!: ima i hap4enca... no nai ve4e ti trqba nqkav qk stimul.. da ti kaja ot tva se spestqvat pari4ki osobeno sq kat gi poskapnaha :mrgreen:

06-23-2006, 22:24
ami zamisli se kakvo ti prichinqva vsqka sledvash cigara,zamisli se che s parite koito davash za cigarite mojesh da si kupish neshto koeto shte ti byde ot polza.vsichko e psihicheska osnova.trqbva volq. :wink:

martinka_91
06-25-2006, 17:47
И аз имам горе-долу същия проблем.Преди пушех много повече, сега мога и по една - две цигари на ден или пък изобщо да не пуша, но на следващия ден отново паля цигара :(
Оптивам да ги спра...обещала съм и се старая да не пуша, но понякога ми избиват бушоните и ... Много ме е яд на мене си и много искам да ги спра, но ...

06-27-2006, 21:45
ami nqma da gi otkazva6 i tolkova az sam probvala ama ne moga to ne be6e dafkane to ne be6e 4udesa nakraq ot mnogo sladki davki me zabolq zab

vosbg
06-27-2006, 22:18
Доста голям проблем

niGGa
06-27-2006, 22:22
Никотинови лепенки.

desinkata
07-04-2006, 21:51
oo q stiga trqbva vi volq kajete si nqma i tva kvoto i da stava samo nqma nqma nqma i ima efekt no trqbva mnogo silna volq dokajete na sebe si 4e mojete da sprete ne6to v tozzi 6iban jivot.... :smt006

x-PeRiMenT
07-11-2006, 01:30
Изведнъж няма как да ги откажеш.Почвай постепенно.Ако пушиш по кутия на ден започни да пушиш по 15 цигари и така 1-2 седмици и така постепенно ги намаляй докато най-накрая съвсем ги откажеш.Може да пробваш и с хапчета или лепинки, които са доста ефикасни ако си в среда от непушачи, защото само като помиришеш дима ще ти става лошо.Много приятели са пробвали да ги спират именно така, но са ми казвали, че като отидем на кафе не могат да издържат и са спирали хапчетата.Успех.

Камикадзе
07-11-2006, 20:06
Ае стига глупости ..какви дъвки, кви хапчета, лепенки - лично аз 2-3 месеца съм нямал апетит от тези хапчетата.

Препоръчвам ти сутрен като станиш(или обед)излез да бягаш 1-2 часа, прибери се - наяш се. Запиши се на някакъф спорт(фитнес или друк) там ще стоиш от 2 до 3 часа. После пак се прибираш - наяждаш се. Изтискваш си 5(или повече) лимона във 500мл и го допълни със вода(най-добре е да е МНОГО кисело) - Излез със приятели и когато ти се допуши пий от лимоновия сок ! Като се прибереш пак яш и си лягай. Сутрен не бързай да ставаш - колкото повече спиш по-добре.

333% Ефективност ! Никакви странични ефекти само положителни !


Едит: Не забравяй когато видиш, че не ти е кисело както преди - добави 2 лимона повече и намали съответно водата !

Лично ти гарантирам ...маай ги тес дъвки, семки, хапчета, лепенки и т.н. !

bla bla-f
07-27-2006, 00:26
ohoho i az kak li ne sam se machila no ne moga da gi spra...iska se golqma volq ..puk i chestno kazano nqqm namerenie da gi spra tochno sega te sa mi ejednejen gaden navik ot koito ne mi se bqga sega ;] puk i mn nervi mn neshtu ;]