PDA

View Full Version : за първият път...страх и срам



stresnat
05-31-2006, 23:04
Хора помагайте, че много съм се отчаял :cry: девствен съм и имам с кого да го направя.Постоянно се питам дали съм готов и всевъзможни неща нахлуват в главата ми..."ами ако се присмее, че ми е малък", "ами ако не ми стане","ако се скъса презерватива?", "ако не съм достатъчно внимателен?" и така нататък! Много съм се шашнал и понякога си мисля, че много му мисля и че трябва да действам пък каквото стане. Окуражете ме моля ви...да го направя ли? да изчакам ли? незнам! ](*,)

05-31-2006, 23:25
Моята препоръка е брооо купон,напий се и после си ти \:D/ Аз мойта не иска още секъ иначе да съм го направил [-X ](*,) \:D/ \:D/

06-01-2006, 00:04
mnoo qsno davaj mladej
go go go

recepta nqma [-X
davai po instinkt

06-01-2006, 00:05
верно много му мислиш :)
а в секса няма кво да се мисли

вкарваш, след то изкарваш - при нужда повтаряш!

Luciferian
06-01-2006, 01:27
Хора помагайте, че много съм се отчаял :cry: девствен съм и имам с кого да го направя.Постоянно се питам дали съм готов и всевъзможни неща нахлуват в главата ми..."ами ако се присмее, че ми е малък", "ами ако не ми стане","ако се скъса презерватива?", "ако не съм достатъчно внимателен?" и така нататък! Много съм се шашнал и понякога си мисля, че много му мисля и че трябва да действам пък каквото стане. Окуражете ме моля ви...да го направя ли? да изчакам ли? незнам! ](*,)
Продължавай да мислиш, докато хората се чукат като засветовно. След 10 години пак ще задаваш същите въпроси.

joro_tev
06-01-2006, 06:03
Няма място за притеснения. То ти идва от вътре. Започни като начало с целувки по врата, гарба, гардите, лизане по срамните устни ако не те е гнус и по ануса. Повечето момичета обичат това стимулиране, но не си го признават. Така ще се отпуснеш и няма да ти е толкова притеснено преди половия акт. УСПЕХ.

artilerista_vlad
06-01-2006, 07:29
pi4 davai spokoino. az ne mu mislq tolkova v taq nasoka. men m spira piqtelkata mi, zaradi roditlite si. no 6tom tq go iska napavi go, za da ne ti izbqga. a 6to se otnasq do piento predi pyrviq pyt za men e golqma prostotiq. kolkoto po na sebe si si, tolkova po pravilno 6te deistva6. i ne 4akai prekalno m, za da ne syjalqva6

SweetBunny
06-01-2006, 07:56
Ako s momi4eto, s koeto si, naistina se obi4ate i ste priburzani edin kum drug, ako vruzkata vi e silna i t.n, kakvoto i da se slu4i, momi4eto nqma nito da se prismee, nito da pokaje nedovolstvo :) Budi napulno sigoren! Taka 4e nqma ot kakvo da se pritesnqva6 da ne stane nqkoi gaf, za6toto ot tova pritesnenie, deto sega si go vtulpqva6, naistina moje da ne ti stane :? Taka 4e spokoino. Ta dori i da ne ti stane...eee golqmo rabota, na po4ti vsqko momi4e se e slu4valo. Ni6to gadno NQMA da ti se slu4i, a i da se slu4i, ako mackata te obi4a, vuob6te nqma da i puka. Ot li4en opit go znam :-D

skorfi
06-01-2006, 08:50
Направи го, но не се притеснявай толкова. Важното е да се отпуснеш максимално и да мислиш за хубавите неща, а не за възможен провал. Съвета с алкохола не е добър, защото така найстина ще се провалиш. Алкохола определено не е приятел на члена ти. Бъди нежен и прави всичко с много любов. Презерватива няма да ти се скъса споко.

PleasureSeeker
06-01-2006, 08:54
Пииваш малко...отпускаш се и го правиш :D

Wu-Tang
06-01-2006, 10:33
пфу кво са чудиш мушкаи я пък като нещо стане тогава ще му мислиш

p0RN0
06-01-2006, 11:13
А нема нужда да му мисли след тва, а ? Пич ако ше праиш нещо един съвет от батко ти - прави го ТРЕЗВЕН ! Това ти е първия път - не е лошо като идея да останеш с некви спомени, нали ? ;) Аре газзззз и успех ! ;)

skate_warrior
06-01-2006, 11:32
Няма какво да му мислиш! Направо я почвай :mrgreen:

SuN4o_F
06-01-2006, 13:54
eee spokoino we

alex_7777
06-01-2006, 19:34
davai :) piini ne6to samo za nastoenie i deistvai :smt016

favor_91
06-02-2006, 04:37
е че то нали винаги при секс трябва да имаш положителна нагласа бре човек :mrgreen: така че за какво се притисняваш просто го направи

:arrow: :arrow: :arrow: GO GO GO GO GO GO Do IT !


JUST DO IT :lol:

fasta4eto
06-02-2006, 14:36
Хора помагайте, че много съм се отчаял :cry: девствен съм и имам с кого да го направя.Постоянно се питам дали съм готов и всевъзможни неща нахлуват в главата ми..."ами ако се присмее, че ми е малък", "ами ако не ми стане","ако се скъса презерватива?", "ако не съм достатъчно внимателен?" и така нататък! Много съм се шашнал и понякога си мисля, че много му мисля и че трябва да действам пък каквото стане. Окуражете ме моля ви...да го направя ли? да изчакам ли? незнам! ](*,)

dam mnogo mu misli6 otidi i se otdai na momenta vsi4ko 6te e nared uspeh

Mystikal
06-03-2006, 15:23
2 vodki i si gotov! davai pompai zdravo :wink:

CaSsPeR
06-03-2006, 16:08
nz o6te kvo mu misli6 bate kakto si q ima6 taq fr-ka moe izvednu6 da si otde ne4e netii go pojelavam ma..) zemi se v ruce nee s tra6no 6ti haresa

iLoveChocolate
06-03-2006, 22:20
GO! =D> PO Princip ne mom4eto a momi4eto pove4e spored men trqbva da se sramuva.taka 4e ti nqma ko da mu misli6 pove4e kat ti e padnalo i si misli6 4e si dostatu4no zrql i golqm za da poeme6 taq otgovornost :)

`Death`Whore`
06-03-2006, 22:26
"ами ако се присмее, че ми е малък"
Значи не те уважава.

"ами ако не ми стане
Сексът не е само ръгане и дори да не ти стане, ще сте били голи един до друг и ще сте се целували и галили. А и неставането не е краят на света.

"ако се скъса презерватива?"
Отиваш до аптеката, купуваш Постинор дуо, прочиташ упътването и тя го изпива.

"ако не съм достатъчно внимателен?"
1. Момичето си мълчи.
2. Казва ти и ставаш по-внимателен.
Просто кажи на момичето да ти каже, ако я боли или нещо не е наред.

Neko_Dream
06-03-2006, 22:40
бе давай :)
ръгай там, пък после му мисли дали ти е малък или не....
то накрая ще си проличи колко добре си се справил. Но не се впрагай, води се от чувствата си. Каквото си кажеш наум го прави и наистина. Повярвай ми действа ;)

jocera
06-04-2006, 16:25
PI4 DAVAI RAZBIQ!NQMA KVO DA MU MISLI6! \:D/

nasty_13
06-04-2006, 18:47
kolkoto pove4e misli6 tolkoz po-zle 6te stava...a tova s napivaneto - ako prekali6 nqma da moje6 da go vdigne6...povqrvai mi tova e dosta po - kofti v jenkite o4i... :mrgreen: