PDA

View Full Version : Преждевременна еякулация - от какво може да е причинена ?



FireDot
06-01-2006, 11:00
От известно време ме гложди един проблем , а именно, че напоследък половият ми акт не трае повече от 5 минути.
Въпросът ми е:
Някой имал ли е такъв проблем и ако да, как го е преодолял ?
И евентуално към какво медицинско лице бихте ме посъветвали да се обърна ?

NeSTa_86
06-01-2006, 11:06
ако правиш секс от скоро е напълно нормално. Има няколко решения:
1-правиш го 5 минути и след малко правите втори тек
2-правиш си една чикия преди секса и издържаш доста......

p0RN0
06-01-2006, 11:07
Чакай, чакай малко ! Седи мирен сега ;) Първо кажи на колко години си за да ни ориентираш ? Щото ако си на 30 .... малко не вървиш с тия 5 мин, а ако си на 11 .... е даже са ти много ? Кажи ЕГН-то ;) ???

FireDot
06-01-2006, 11:12
Чакай, чакай малко ! Седи мирен сега ;) Първо кажи на колко години си за да ни ориентираш ? Щото ако си на 30 .... малко не вървиш с тия 5 мин, а ако си на 11 .... е даже са ти много ? Кажи ЕГН-то ;) ???

p0RN0 ... на 20 години съм и ми е пределно ясно, че не вървя с тия 5 мин ;) Проблема се появи от скоро .. от около две седмици.

p0RN0
06-01-2006, 11:18
ОК.Ясно.Защо не позачакаш малко, пък мое да се опраи от самосебеси.С чикиите как си ? Чупиш ли му главата често или не ти се налага поради наличието на момичета ? Щото треа да знаеш, че дори около тебе да има цел харем 24 часа в денонощието, треа да галиш еднооката змия от време на време.Именно за да се застраховаш точно от такива "издънки".А това само с едно момиче ли ти се случва ? В смисъл ... Само с "Мария" ли например свършваш бързо ?

FireDot
06-01-2006, 11:29
ОК.Ясно.Защо не позачакаш малко, пък мое да се опраи от самосебеси.С чикиите как си ? Чупиш ли му главата често или не ти се налага поради наличието на момичета ? Щото треа да знаеш, че дори около тебе да има цел харем 24 часа в денонощието, треа да галиш еднооката змия от време на време.Именно за да се застраховаш точно от такива "издънки".А това само с едно момиче ли ти се случва ? В смисъл ... Само с "Мария" ли например свършваш бързо ?

Ами ... аз имам една жена в момента, заедно сме от 6 месеца, с маструбирането ми е ясна работата. Ама като се позамисля, дори да съм маструбирал предната вечер, на слеващия ден е пак същата работа.

p0RN0
06-01-2006, 11:38
Хммм ... А като свършиш първия път, после пробвал ли си да продължиш ? И ако си пробвал ... как е ? Определено би треало да изкараш повече ... а и тва се явява нещо като тренировка занапред ... А бе, пич, мисля си че проблема ти е съвсем невинен .. няма от какво да се притесняваш.Много си превъзбуден нещо значи :) Което е добре, не те е треснала пролетната умора.Скоро няма да имаш ядове .... помни ми думите.Айде успех братле ;)

FireDot
06-01-2006, 11:45
Хммм ... А като свършиш първия път, после пробвал ли си да продължиш ? И ако си пробвал ... как е ? Определено би треало да изкараш повече ... а и тва се явява нещо като тренировка занапред ... А бе, пич, мисля си че проблема ти е съвсем невинен .. няма от какво да се притесняваш.Много си превъзбуден нещо значи :) Което е добре, не те е треснала пролетната умора.Скоро няма да имаш ядове .... помни ми думите.Айде успех братле ;)

Ами до 4-тия път е долу горе така, 5-тия * ако успея да стигна, защото не всеки път става * е по - дълъг. И аз се надявам това да ми е проблема, благодаря все пак :)

p0RN0
06-01-2006, 11:50
Ма ти верно си пич !!! А стига бе, 4 пъти да се изпомпаш за 20 мин ? Е ми ... що па не ! ;) Който си може си може.Споко, разбрахме се, че всичко ще е ок ! ;)

FireDot
06-01-2006, 12:06
Ма ти верно си пич !!! А стига бе, 4 пъти да се изпомпаш за 20 мин ? Е ми ... що па не ! ;) Който си може си може.Споко, разбрахме се, че всичко ще е ок ! ;)

http://sexology.bol.bg/ep.html

....
Мисля, че открих какъв ми е проблема ...
Е, срам не срам, ще се ходи на доктор :)
Важното е човек да не се срамува ( това малко като призив за хора с подобен проблем четящи тези постове ) Докторите са за това. Благодаря за отделеното внимание.

p0RN0
06-01-2006, 12:14
Макар, че имаш същите симптоми .. не можеш да бъдеш сигурен че си един от тези трима мъже страдащ от това.Но все пак иди на лекар.Пиши какво е станало.Айде и успех за пореден път.

06-01-2006, 13:01
Хахахаххаахах аре стига бе ........дори аз издържам 7 минути след последните тренировки.........аххаахааха аха 5 минути АХАХХАХАХА

Dimitar331
11-19-2013, 07:11
Хапчета против преждевременна еякулация - http://track.climaxcontrol.bg/product/Climax-Control/?uid=2484&sid=928&pid=119&bid=advandec Лично съм го ползвал и много ми помогна.

TheNormalGuy
11-19-2013, 09:24
Глупости, не ви трябват хапчета, има упражнения, които могат да ви научат да контролирате момента на еякуация, примерно: Така наречените Кегели за мъже, както и др. Няма нужда от някакви си хапчета.