PDA

View Full Version : Kakvo predpochitate ?



Iyliqna
06-01-2006, 12:08
Abe znam che vseki si ima svoi vkus i iziskvaniq,ama mi e mnogo interesno da razbera kakvi momicheta i momcheta haresvate.Dali xaresvate po zagrunglenki koito si imam vsichko ili tezi koito imat malko v izlishak,a moje bi haresvate samo kokalisti ? a ochi,kosa,ustni?Interesno mi e da razbera.Hide pishete i blagodarq za info-to .. Az lichno haresvam momcheta koito sa mili,sredni na rust s tumni/svetli ochi[nqma znachenie],no s cherna/tumna kosa {}

^Pretty{}Girl^
06-01-2006, 12:15
ami az sredni na ryst da ne sa mn mn visoki qki4ki s tymni o4i
tymna kosa mili4aki s mn qku darjanie

p0RN0
06-01-2006, 12:19
Харесвам готините момичета.Как да ти ги опиша ... тва ми е вкуса.Треа да имат готини тела, да са слабички, без 1гр. излишни shits по тях ! Коса предпочитам тъмна .... очи, може би харесвам повече тъмните.Даммм, определено харесвам повече тъмните.Характер .... е ми, де да знам - треа просто да ми допадне като държание ;)

MoHaX
06-01-2006, 12:23
Амии за мен външният вид не е толкова важен но да се пробвам какво ще измъдря
1во и най важно чуство заа хумор...
2ро да е адски миличка да не е тип "лошо момиче" или "кой съм аз"
такаа вече може да преминем и към описанието..
косата няма значение но предпочитам поне до раменцата, хубави плътни устни, срени гърди , хих симпатично малко пъпче , по надалу няма да обяснявам но предпочитам да е поне с 3-5 см по нисичка от мен :)

haheee
06-01-2006, 12:35
външността има огромно значение за мене.мъжа до мене трябва да е:чаровен,по-висок от мене,тъмен-коса,очи,тен,здрав-може и прекалено ,може и нормално.не харесвам клиощавите мъже-тип наркомани.а и друго много важно-бръсната глава.това е.лесно се намират такива.

Nejen
06-01-2006, 12:41
външността има огромно значение за мене.мъжа до мене трябва да е:чаровен,по-висок от мене,тъмен-коса,очи,тен,здрав-може и прекалено ,може и нормално.не харесвам клиощавите мъже-тип наркомани.а и друго много важно-бръсната глава.това е.лесно се намират такива.

heh Samo tova.Da znaesh tiq sa namirat mnogo lesno :) no dali ako sreshnesh tozi muj a ne ti dopadne kato chovek shte si s nego?Samnqvam se...Za tova az ne smqtam che vanshnosta e nai vajno.A samo da popitam na nqkoi dopadad li po po zakraglenite mom4enca ili..Zashtoto na men mi haresvat takiva so4ni vsi44ko da si imat.Kakto kazah po pulni4ki s dupe s gardi4ki.A na nqkoi ne i dopadat.Ama pone ima kvo da ppia6

Nejen
06-01-2006, 12:43
външността има огромно значение за мене.мъжа до мене трябва да е:чаровен,по-висок от мене,тъмен-коса,очи,тен,здрав-може и прекалено ,може и нормално.не харесвам клиощавите мъже-тип наркомани.а и друго много важно-бръсната глава.това е.лесно се намират такива.

heh Samo tova.Da znaesh tiq sa namirat mnogo lesno :) no dali ako sreshnesh tozi muj a ne ti dopadne kato chovek shte si s nego?Samnqvam se...Za tova az ne smqtam che vanshnosta e nai vajno.A samo da popitam na nqkoi dopadad li po po zakraglenite momi4enca ili..Zashtoto na men mi haresvat takiva so4ni vsi44ko da si imat.Kakto kazah po pulni4ki s dupe s gardi4ki.A na nqkoi ne i dopadat.Ama pone ima kvo da ppia6
abe iskah momi4enca da napi6a ama izpusnah edna bukva.Ne mom4enca

SuN4o_F
06-01-2006, 13:44
nqmam to4no opredeleni iziskvaniq...

alex_7777
06-01-2006, 19:32
haresvam sredni na rust s po tumka kosa i svetli ochi ama v kraina smetka kvoto doide:)

06-01-2006, 21:56
можеш да срещнеш любовта във всеки човек, независимо какви на цвят са му очите или косата, колко е висок и т.н. когато обичаш някого просто го обичаш - без обяснения!!!

Labelle
06-01-2006, 22:25
можеш да срещнеш любовта във всеки човек, независимо какви на цвят са му очите или косата, колко е висок и т.н. когато обичаш някого просто го обичаш - без обяснения!!!
И аз така си мислех , докато не направих анализ на последните Х момчета , с които съм била. Оказа се , че си имам определен тип външност, който ми прави впечатление.
Тъмна коса, кафяви очи, висок (1.8 -1,9), яякичък, не прекалено (може дори и леко пухкав) и най-интересното - и Х са били една и съща зодия (а бях казала , че като видя момче от тази зодия, бягам с 300 в обратата посока).

favor_91
06-02-2006, 04:33
харесвам момичета с кафява коста...на кичури не по висока от мен (1,74) със светли очи :wink:

FikyScHetOo
06-02-2006, 07:03
Да не е по-нисък от мен. Да ми стане симпатичен и да има готин характер...Ми това е в общи линии. За мен не са важни цвета на косата , очите...Иначе за тялото - да е добре сложен (не дебел, нито слаб) и май е това...

Вътьо
06-02-2006, 07:14
Да не е по-висока от мене, очите и косата - няма определени.По възможност без наднормено тегло

Spei64eto
06-02-2006, 07:46
Да не е по-висока от мене, очите и косата - няма определени.По възможност без наднормено тегло много високи изисквания имаш :lol:

fasta4eto
06-02-2006, 14:29
visokiiiiiiiii s hubavi o4i i topli lica dugoto ne me interesuva

Chiana
06-02-2006, 14:33
Принципно с кафяви очи, кафява коса, 177 67 кг :) Мда, обаче това по принцип :lol:

iLoveChocolate
06-04-2006, 11:40
аэ лично харесвам момченца над 173 см поне,щото се пак е гадно аэ да стърча над тях :mrgreen: .нямам предпочитание эа косата и очите,но като че ли си падам по кестеняви момчета с кафяви очички,с не много тъмен тен,а нормален.естествено с по-особен или интересен характер,эа да има какво да до опоэнавам в тях,но всъщност особения характер да е черупката на една нежна душа,която да се крие под черупката.эа предпочитане е да са със стегнато телце,в никъкъв случай много мускулести /тва е толкова отвратително эа мен/,а просто да си поддържат външния вид :lol: е май току-що описах мъжа на мечтите си :lol: :lol: :lol:

vikito_666
06-04-2006, 11:52
mi vij vseki si ims svoite predpo4itaniq za mom4e ili momi4e....
li4no az sum haresvala i rusi, i 4erni mom4eta...zavisi ot momenta...a su6to da ne sa 100 kila, primerno okolo 170-180 sm 6toto i az sum dosta visoka de...nqmam to4no nqkakuv ideal, zavisi ot momenta i nastroenieto..... \:D/ :-k

06-04-2006, 12:46
Hehe, napravo me ubihte s tezi jelaniq - visok, slab, rusa kosa, sini o4i! Vajno e izlu4vaneto i 4ara :mrgreen: