PDA

View Full Version : Не искам Dc++ да ми се стартира с пускането на компютъра



06-01-2006, 13:38
Imam problme kak da si napravq dc-to da ne startira s puskaneto na kompa?I znaeti li koi butoni trqbva da se natisnat ot klaviaturata za da te se poqvi nqkakvo prozor4e v koeto pi6e vsi4ki startira6ti programi s puskaneto na kompa :?:

Преместена тема
.: machoka :.

WILD__BOY
06-03-2006, 23:13
Има едни програми дето са в една start up листа до колкото си спомням (не ползвам често бозата)

06-04-2006, 09:25
Start :arrow: Programs :arrow: Startup
После ти излизат няколко програмки, които ти тръгват със стартирането на Windows. Махай тия, който не ти изнасят, а ако не знаеш нещо защо е там по-добре питай преди да триеш, че не се знае, може и да ти е важно 8)

Just_One_Girl
06-04-2006, 09:26
Start :arrow: Programs :arrow: Startup
После ти излизат няколко програмки, които ти тръгват със стартирането на Windows. Махай тия, който не ти изнасят, а ако не знаеш нещо защо е там по-добре питай преди да триеш, че не се знае, може и да ти е важно 8)
Тва бях аз. Изплю ме нещо... :)

WILD__BOY
06-04-2006, 09:29
Start :arrow: Programs :arrow: Startup
После ти излизат няколко програмки, които ти тръгват със стартирането на Windows. Махай тия, който не ти изнасят, а ако не знаеш нещо защо е там по-добре питай преди да триеш, че не се знае, може и да ти е важно 8)
Тва бях аз. Изплю ме нещо... :)
Пу твойта мама! Та имай преедвит, че квот туриш при тия стартъп програми ще ти забавя компа при старт ;)

06-11-2006, 12:18
Mn blagodarq,az znam 4e kato se zarejdat mn programi se zabavq startiraneto i zatova iskah da go mahna dc-to ot tam :wink: