PDA

View Full Version : преместване в друго училище?????



SheLLia
06-01-2006, 12:52
чакайте и аз да ви попитам че не съм много наясно как стоят нещата някой от вас може да знае...... та 11 клас съм уча в обикновенна гимназия и искам 12 клас да го карам в друг гад и в друго училище,пак е обикновенна гимназия без специализирани паралелки.въпроса ми е ще държа ли изпити или само си взимам отпусното и се места.моля отговарайте ми само ако знаете,а не ако предполагате.някой ако се местил или знае от някъде нека пише.благодаря!

06-01-2006, 16:36
От обикновена паралелка в обикновена паралелка - само с отпускно. Но първо трябва да отидеш в новото училище и да вземеш служебна бележка, че са те приели там - в еди кой си клас, през следвщата уч. година. Без такава от досегашното ти у-ще няма да ти дадат отпускно

SheLLia
06-01-2006, 17:16
благодаря ти много!зададох този въпрос поради причината , че нали в 11 клас ние сме си избрали зиоповете.например аз сега не уча биология и химия,ако в другото училище са избрани различни зипове от моите не се държат предварителни изпити,нали?

MiRaCuLiXbb
06-01-2006, 17:54
благодаря ти много!зададох този въпрос поради причината , че нали в 11 клас ние сме си избрали зиоповете.например аз сега не уча биология и химия,ако в другото училище са избрани различни зипове от моите не се държат предварителни изпити,нали?
Ае тука ли е мястото да питаш? Обади се в даскалото и ще ти обяснят за 2 минути всичко.

SheLLia
06-01-2006, 19:16
благодаря ти много!зададох този въпрос поради причината , че нали в 11 клас ние сме си избрали зиоповете.например аз сега не уча биология и химия,ако в другото училище са избрани различни зипове от моите не се държат предварителни изпити,нали?
Ае тука ли е мястото да питаш?

ами да ти кажа на половината ,да не кажа всичките теми,мястото им не е тук,а или в някоя болница или някъде другаде.аз съ останала с убеждението че форъма е за това - да питаме , да обменяме опит.какво ти преча аз че съм попитала?тва не ми е ясно.....ми айде ся и аз да почна да се заяждам със всеки който пита нещо......кат не си компетентен по въпроса по-добре изобщо не се обаждай.ясно се изразих че искам да получавам компетентни отговори от хората проявяващи желание да ми отговорят.твойто мнение е излишно