PDA

View Full Version : spomeni



LOLY
06-01-2006, 13:59
ei mn spe6no mi trqbvat spomeni.Aide plssss ako nqkoi razpolaga da prati ama po vazmojnost dane sa lubovni :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

SheLLia
06-01-2006, 14:06
тук имам една папка със смс-и има и любовни , може да си харесаш нещо

1.Ako neiskash telefonat ti da izbuhne sled deset sekundi otgovori na tozi sms i mi kaji koga i kade shte se sreshtnem.

2.Vseki ima pravo da izglupqva ot vreme na vreme , no ti prekalqvash s tazi privilegiq.

3.Kakva e vanshnata prilika mejdu maja i delfina?-I dvete izglejdat umni,no oshte ne e dokazano.

4.Rozite sa cherveni,temenugite sini,a lice kato rtvoeto e za zooloicheskata gradina.

5.Rozite sa cherveni,temenugite sini , a lainata smardqt kakto i ti.

6.Rozite sa cherveni,temenugite sini,a kogato usetq mirizmata na kenef se seshtam za teb.

7.Moje li da te snimam?Kolekcioniram prirodni bedstviq.

8.Moje li da te pregarna?-no pregradkata vodi do celuvka a celuvkata vodi
do sex......,ta moje li da te pregarna?

9.Ako ti vikash,az vikam.....Ako ti se smeesh,az se smeq.........Ako ti si vesel,az sashto sam vesela.......Ako ti si vazbuden,obadi mi se.

10.Znaesh li kak da darjish idiot v naprejenie?????????Shte ti kaja utre!!!!!!!!

11.Shte izglejdash chudesno ako svalish 2kg. Spored men drehite ti tejat tolkova.

12.Tolkova si hubav,sladak i dobar.Jalko che ne haresvam jivotni.

13.Zashto majat nemoje da e ednovremenno krasiv i inteligenten???????Zashtoto togava shte e jena.

14.Ako iztriesh tozi sms mi daljish celuvka ,ako go zapazish mi daljish sex,ako go izpratish na nqkogo mi daljish i dvete--taka che kade i koga shte se vidim.

15.Vchera mi se obadiha ot raq i mi kazaha che sa izgubili nai-krasiviq si angel- spokoino ne te izdadoh.

16.Predi 5min. 10mln. dushi praviha sex, 91mln. spqha, 40mln. bqha na kupon, a edno tapo kopele imashe vreme da izprati edin tap sms.

17.Kliucha kam sarceto moje da bade edna mila duma ili nejna celuvka.Pozvoli mi az da ti q dam.

18.Obicham te moe momche,no imam li pravo da kazvam tova.Kogato sam steb sam razlichna,kogato te nqma izpitvam taga.

19.Zakleh se vqrna da ti bada i vechno tvoq da sam az.Nepomnq kolko te obicham,no znam che kletva dadoh az.

20.Az chesto pati se pitam zashto te obicham.Nima si ideal na moite mechti,no mai te obicham zashtoto si ti.

21.Otnema sekunda da sreshtnesh nqkogo,otnema minuta da go opoznaesh,otnema chas da se vliubish,otnema cql jivot da go zabravish.

22.Ako nqkoi moje da napishe s kubche led varhu slanceto "obicham te" to znachi te obicha poveche ot men,no ne zabravqi che vse pak i az te obicham!

23.Ako ima neshto golqmo,nesto silno i neugasvashto tova e obichta mi kam teb.Ako ima neshto skapo i nezamenimo to tova si ti.

+24.Edna nosht za tebe pazq edna celuvka i edin kopnej.Da badem dvama taino si mechtaq,da sam tvoq......,a ti da badesh moi!!!

25.Sluchaino ako tazi nosht prez prozoreca ti vleze debel bradat maj i te sloji v chuval,i te otmakne.Ne se pritesnqvai-porachala sam te na dqdo mraz za koleda.

26.Tova e erotik sms.Za anlen sex natisnete 1,za ekzotichen masaj 2.Za sado-mazo 3.Za svirka 4,a za vsichko tova na kup naberi ..........

27.Ako celuvkata e kapka izprashtam ti dajd.Ako pregradkata e sekunda izprashtam ti chasove.Ako liubovta e chovek-idvam pri teb.OBICHAM TE

28.Ako edin den me popitash koe e po-vajno za men-ti ili moq jivot!Az shte ti kaja moq jivot.Togava shte si tragnesh bez da znaesh,che moq jivot si ti.

29.Az iskma da te pregrashtam kogato spish.Da te dokosvam kogato sanuvash.Da te celuvam kogato se sabujdash i da te obicham prez ostanaloto vreme.

30.Obicham te i neiskam tiho dumite da kazvamshte vikam i na vsichki shte dokazvam,che nqma drug na zemqta i liubovta mi kam teb e slqpa.

31.Edno momche sarceto mi pleni,edno momche nakara me da trapna.To moite sanishta bezpokoi,moite misli pokori-pomni tova momche si ti!!!

32.Shte pomolq zvezdite da ugasnat.Shte pomolq slanceto da ne blesti.Shte nakaram mraka da ne barza za da ostanem samo az i ti.Iskam da te vidq i da chuq tvoq nejen glas,da kajesh tiho-"OBICHAM TE" i da bada vechno s teb az.

33.Jiveq,zashtoto jiveesh i ti.Az sam chovek,zashtoto choveka do men si ti.Moeto shtastie,koeto s tvoito ime naricham e tova,che ti sashtestvuvash i az te obicham.

34.Moje bi nebeto shte e qsno,legloto shte e tqsno,znam che si naqsno kotence prekrasno-lipsvash mi ujasno.

35.Az te obichah no ti ne me razbra.Az dalgo plakah,no ti ne vidq.Drug moqta dusha razbra.Drug moite salzi iztri,ah kolko mnogo iskah tozi drug da badesh ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

36.Ako v jivota mojeh da obicham dva pati,za prav pat shtqh da obicham teb,ako tova bade greshka za vtori pat shtqh da obicham greshkata si.

37.Ako pri vsqka misal za teb ot nebeto padashe po edna zvezda to togava lunata shteshe da znae shto e samota.

38.Ti moje bi znaesh kakvo e da plachesh ot zloba,ot bolka,ot strah,ot sram.no edva li znaesh kakvo e da plachesh kogato si sam.

39.Edno sarce bezumno te obicha .Edno sarce pred tebe se kalne,che vechno tebe shte obicha,che vechno tebe shte zove.

40.Ne e vqrno che vremeto lekuva,che makata golqma shte se stopi.Edna e istinata che teb te nqma , a men ujasno me boli.

41.Ti moi si-tvoq az!Povqrvai v moq glas.Stoish zalkluchen ti v sarceto mi.Prosto kliucha izgubih az ,za da badesh vechno v negovata vlast.

42.Nima ne vqrvash ti che te obicham.Nima ne vijdash,che otnovo sam sama.Spomni si ti za jelanoto momiche koeto te ochakva v noshta.

43.Ako obichash bogatite-ne me obichai,zashtoto ima i po-bogati ot men.Ako obichash krasivite-ne me obichai,zashtoto ima i po-krasivi ot men,no ako obichash tezi,koito te obichat-me obichai,zashtoto niama chovek,koito te obicha poveche ot men!!!!!

44.Shte brodia s dlani kadeto iskash ti,shte plazgash palavo ezik kadeto iskam az,a ti shte me izpivash iarostno s ochi i shte se moliash dvamata da sme sami!!!!

45.Ako ti kaja kote-shte izbiagash.Ako ti kaja slance-shte zalezesh.Ako ti kaja angelche-shte izletish.Ako ti kaja che te obicham kakvo shte napravish????

46.Ako smiatash che si postoianno v mislite mi,che shte napravia vsichko za teb,che shte.........,che te obicham,e.....znachi si prav.

47.Sinteziraiki pantonomikata na paradoksalnata antropologia i baziraiki se na fondamentalna praktika shte bada tochna i iasna-OBICHAM TE.

48.Iskam ustnite ti po men,iskam platta ti ot saten,iskam da sleem vlajnosta,iskam da treperish ot strasta,iskam trans ot golota iskam te oshte na miga.

49.Izprati tozi sms na edin chovek,koito obichash,na edin koito haresvash,na edin koito ti e priatel,na edin koito iskash da chukash i se zamisli zashto ti go prashtam!!!!!

50.Eto pak noshta zaspiva,a s neia i moiata dusha.Shte vitae pak samichka i teb shte tarsi tia.Zatvori i ti ochi i v tozi san s men badi!

51.Nikoga ne gubish,kogato obichash.Vinagi gubish kogato potiskash chuvstvata si,zatova ti kazvam che te obicham.

52.Neka vsiaka noshtna tamnina ti nosi po edna mechta.Neka vseki idvasht den ti napomnia za men.

53.Ne stiskai moiata raka otmaliala,ne kazvai za posledno"prosti"!Az ne viarvam che ima razdiala.Ne viarvam-ne viarvai i ti!

54.Vseki mig za teb mechtaia,za tvoite hubavi ochi.Druga radost az ne znaia,za men si samo ti.

55.Edna sled druga dve salzi se goniat s pogled natajen i tiho ustnite se moliat:"ne si otivai,stoi do men"!

56.Sarceto mi izdava zov,zov za tvoiata liubov.Ti nad men se sajali i v sarceto si me priuti!

57.Tebe iskam da dokosna i do teb v legloto da se prosna na ushence da ti shepna i v racete ti da trepna.

58.Ako te pritesniavam naberi 166.Ako te izgariam naberi 160.Ako te zadushavam naberi 150.Ako me obichash mi pishi.

59.Neiskam da ti pisha-iskam da te chuia.Neiskam da te sanuvam-iskam da te vidia.Neiskam da mechtaia-iskam da te imam.

60.Jivotat e buren sveta te privlicha i ti shte namerish i laska,i strast.No nikoi ne shte te obicha,tai kakto te obicham az!!!

61.Ako ti pisha si igraia s mislite ti.Ako ti se obadia si igraia s chuvstvata ti.Ako te sreshtna shte si igraia s tialoto ti!!!

62.Arestuvan si!Prichina-otkradna mi sarceto.Nakazanie-edna nosht seks!!!

63.Ako e viarno,che kogato chovek umira vijda nai-krasivite migove v jivota si,to togava triabva li da umra za da te vidia otnovo!

KpuCuTo0o
06-01-2006, 14:14
i az imam takova... po syshtiq nachin.. i az imam liubovni moji da si haresash neshtu ako iskash.....


Най-дълбоки са най-простите въпроси. Къде съм роден? Къде е моят дом? Къде отивам? Какво правя? Замисляй се от време на време върху тях и наблюдавай как отговорите ти се променят.
--- Ричард Бах "Илюзии"



Животът е игра,
играй я въпреки,
че знаеш, че съдията е купен!!!!



Има неща твърде невероятни,
за да повярваш в тях,
но няма неща толкова невероятни,
че да не могат да се случат!



Чудесата все се случват, там където вярват в тях!!!!!



Here, I am different in this normal world.
I am ugly. Please just go away…



"I never knew how to worship until I knew how to love."



Ne e hubavo da si zavisim, ama taka stana… izvednyj! Zavisima sym i ne se sramuvam da si go priznaq! Ne ot alkohola. Ne i ot cigarite. Nito ot narkoticite... a ot teb. Da teb! Prosto taka se poluchi. Ne bqh vinovna samo az I ti imash vina za tova. No vse pak mi haresva. I na puk pyk nqma da se izlekuvam!



Vednyj ti me popita: Koe e po vajno za men – ti Ili jivota mi. Az kazah- “Jivota mi…” ti se obyrna I si zamina bez da znaeshe che moq jivot si ti!!!



Zashto kolkoto I rano da stana, sydbata mi se e sybudila s polovin chas predi men?



ИФ ю уанна би пиян,
Пий ракия,
НОТ айран !!!!!



Красива девойка лежи на плажа. Към нея се приближава младеж и пита:
- Прощавайте, да ви се намират цигари?
- Заповядайте!
- А запалка?
- Заповядайте!
- А, да се запознаем, може ли?
- А, да ви дам един барабан, може ли?
- Защо?
- Да водиш колоната на отиващите на майната си...



Добре, добре, вземам си думите обратно. Да ти го отчукам!



И ти се появи като един шибан слънчев лъч...



Това не е офис. Това е адът но с луминесцентно осветление...



Терапията е скъпа. Да пукаш опаковъчно фолио е евтино. Сам си избери!



Не съм луд, просто съм в лошо настроение от 30 год. насам...



Сарказмът е една от услугите, които предлагам...



На твойта планета млъквате ли понякога?



Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата!



Не се притеснявай, и аз твойто име го забравих...



Не всички мъже са досадни, някои са мъртви...



Момент, опитвам се да си те представя като личност...



Изглеждаш свински, това ли е модата в момента?



Земята е пренаселена, върви си вкъщи...



If you love something-let it goes.
If it comes back-it's yours.
If it doesn't-it never was...




If You LoVe Me, don’t KiSs Me, If yoU KiSS Me, don`t toUch me, IF yoU ToUch me Don`t FucK me, If yoU Fuck me DON`T STOP.



Fuck is good, fuck is funny, a lot of people fuck for money .If you think the fuck is funny, fucks yourself and save your money.



Сега е моя ред да бъда лоша,
сега е моя ред да казвам Не,
сега е моя ред да причинявам болка,
да мразя мъничко поне...!



ВъВ оЧиТе МоГа Да Те ГлЕДаМ и Да ЛъЖа КоЛкО мНоГо Те ОбИчАм.ВъВ сЪрЦеТо кАпКа МиЛоСт НяМаМ, вЗеМаМ вСиЧкО и Си ЗаМиНаВаМ!



P0nqKogA St0q i MislQ...
dRUg pYt sAm0 sT0q.....



Kakvo ti puka kogato govorqt zad gurba ti? Nali vurvish pred tqh neka gledat guza ti!!



Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад кулисите!



Мразя тези,
които ме мразят.
Плаша се от тези,
които ме обичат!



Животът е низ от случки с кучки и ей тако'а, ебаси - срещи с педераси.


Tyrsi se:
Myj- krasiv, s hubava kola, gotin zadnik, mil I grijoven…
Znam che ne si ti, no ako poznavash nqkoi takyv, obadi mi se!



BEz MyKa 0cHIte nE pLAchAt. BEz 0blAk dYjD nE vAlI. Sam0 iSkrEn0 K0it0 0biChA, M0je dA r0Ni sYlzI.



Rodila sym se bez da iskam. Shte umra bez da iskam, no shte jiveq kakto si iskam!



He who hold’s the key… can unlocks my heart!


To touch the light, you must cross the darkness. To see the life you must know the death. To see the day you must have seen the night. The sight of the eyeless is fear!



Za da se dokosnesh do svetlinata, trqbva da preskochish tymninata. Za da razberesh kakyv e jivota trqbva da opoznaesh smrtta. Za da vidish denqt trqbva da si vidql noshtta. Proglejdaneto za slepite e strah!



Ebavai, preebavai, naebavai, zaebavai, No zaradi putka, putka ne stavai!!!



Не ме е яд че ме лъжат..!
Яд ме е защо мислят, че им вярвам!




Само слабите се стремят към порядък…, силните владеят хаоса!



Puka mi samo za tezi na koito ne im puka!!!



Pravilata sa syzdadeni, za da gi zaobikaliash!!!


"Успехът е въпрос на късмет" - казал Провалът.



Ако искаш да разбереш колко силно те обичам излез на вън, когато вали порой! Капките, които хванеш в ръцете си са твоята любов към мен, а всички останали моята към теб!




Ако видиш някой, че работи - заобиколи го. Ако видиш някой, че почива - помогни му!



Който ме обича, след мен да тича, който ме мрази, под мен да лази!



Ако една жена е красива всички ще я харесват,
ако е умна - ще я уважават,
ако е добра - ще я обичат,
а ако е и трите ще я запомнят.




Няма ЖЕНА която не иска СЕКС, има мъже които незнаят как да си го поискат.



Ne piq, ne pusha, po jeni ne hodq!!! Mamka mu shi e**, padna mi cigarata vyv vodkata, kuchko!



Не завиждай за онова, което нямаш, а цени това, което имаш!!!



Усмихвай се дори когато ти е много мъчно, защото никога не знаеш, кой ще се влюби в усмивката ти.



Живота продължава, въпреки раздялата, въпреки болката ,въпреки сълзите!Не заслужава да страдаш за него!Покажи , че можеш и без него,че не е единствен!



JiVoTa e eDnA GoLqMa VyRtElEjKa,VnImAvAi Da Ne PaDnEsH nEvOlNo!!!



Loving you is like breathing... How can I stop?



Ако обичаш един човек - дай му свобода, ако те обича - няма да я приеме!



Vseki sam izbira i svoq zatvor, I svoq nadziratel!



ДоБр0т0 и Зл0т0 – ДвЕ сТрАни На едНа и СъщА М0нетА!!!



Във всеки от нас спи геният, и всеки ден...все по-дълбоко;)



Chovek moje da jive samo s onova, koeto bi go nakaralo da umre!



Никога не се разделяй с усмивката си, дори и когато ти е тъжно, ... откъде да знаеш, може някой в тоз момент да се влюби в нея.



Обичам те, не затова какъв си ти, а за това какъв съм аз, когато съм до теб.



Никой не заслужава да лееш сълзи за него, а този който заслужава това, никога няма да те разплаче.



За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.



Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват,
когато най-малко ги очакваш.



Никой не може да поправи това, което един Бог е създал несъвършено!



Ако някой ти каже, че те обича, не му вярвай, защото любовта не се казва, а се доказва.



Приятелство, което се основава на признателност е като снимка, която избелява с времето.



Живей за хората, не за мнението им.



Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем.



Не ти е приятел този който ти бърше сълзите, а този който не те кара да плачеш.



Има неща твърде невероятни, за да повярваш в тях, но няма неща толкова невероятни, че да не могат да се случат!



Най-много ти липсва този, който е до теб, но ти знаеш, че никога няма да е твой.



Не винаги под слънцето се скиташ,
не винаги живота ти е песен,
но винаги е нужно да се питаш:
Живот ли щеше да е, ако беше лесен.
Не винаги преглъща се вината,
не винаги времето лекува.
Но винаги заплаща се цената
и винаги безумно много струва!



Не се смейте на човек, който прави две крачки назад. Той може просто да се засилва.



Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място.



Не е важно от къде идваш и на къде отиваш.Важното е по пътя да си щастлив.




Хората живеят живота си сякаш никога няма да умрат, а умират сякаш никога не са живели!



Не е важно дали хората хвърлят камъни по теб, важното е ти какво градиш с тях -стени или мостове!


Ако искаш хората да те запомнят, остани си неразбран!


To I oppose it of that many must
think I love God and it’s immense
generosity. And I ask for that it
pardons me if I offended it by any
Acts.
Thanks for my Life.


I close my eyes only for a moment and the moment's gone...!!

Ne bqgai ot purvata obich,v jivota ti tq e EDNA,a vsichko shto sledva sled neq e samo KRASIVA LUJA...

Obiknesh li obi4ai silno,
namrazish li zavinagi mrazi,
ne sujalqvai nikoga za nishto,
edva li nqkoi teb shte sujali...!!!


I don't want just to exist. I prefer to live really.



Пепелта е по-велика от пръстта защото е горяла.



Не е важно че си тъп важното е да не ти личи!



Живей си живота, защото така или иначе жив от него няма да излезеш!



Еби на ред, еби безчет. Еби балдъзи- белогъзи. Еби всеки, който се нагъзи! Еби и тоя, дето чете, за да не може той да те ебе!



Човек без пари е лайно, лайно с пари е личност.



Дръж се като Аинщайн - гледай на нещата относително. Всяко нещо си има поне две страни. Потърси по-добрата...



Бъди себе си , има достатъчно други хора !



Само защото някой не те обича, както на теб ти се иска, не значи, че не те обича от все сърце.



Не си губи времето с човек, на когото му е все едно дали си до него..


Истински приятел е този, който ти подава ръка и докосва сърцето ти.



Може би Бог иска да срещнеш няколко неподходящи личности, преди да срещнеш човека за теб, за да бъдеш на ясно със себе си.



Не плачи, когато всичко свърши, усмихни се, все едно, че нещо ти се е случило.


Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората.





Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти.





Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем.
Uilqm Djeims


“It’s the first day of the rest of your life”



И най-глупавият може да пита повече, отколкото и най-умният може да отговори."




Love is then you don't want to go to sleep because reality is better then Dream!!!




Националист-това е нормалното ми агрегатно състояние!



Колкото по-умен ставаш, толкова по-трудно си намираш приятели.


Love all, trust a few, do wrong to none. ~William Shakespeare
There are no facts, only interpretations. ~F. Nietzsche



Ако някой не Ви се усмихва, бъдете любезни и го дарете с усмивка. Никой не се нуждае повече от усмивка, отколкото този, който не може да се усмихва на другите




Don't cry if the sun sets in the end of the day,
cause the tears won't let you enjoy
the beauty of the stars!;)





IzjivqvaI Vseki MIG kaTo PoSlEDen za Da MojE koGaTa dOIdE pOsleDNiqt dA nqMA Za KAkvo Da SAjaLqVash!!!


Да ОбИчАш Е Не Да ЗаБрАвЯш, А Да ПрОщАвАш. Не Да СлУшАш, А Да РаЗбИрАш. Не Да ГлЕдАш, А Да ЧуВсТвАш. Не Да Си ТрЪгВаШ, А Да ОсТаВаШ



Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да
спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!!!




Има Удари Които Понасяме. Има Спомени Които отнасяме В Нощите. Защо Има Обич Която Намираме Но Не Можем Да Споделим.




Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.




I’d listen to the words he’d say/
But in his voice I heard decay/
The plastic face forced to portray/
All the insides left cold and gray/
There is a place that still remains/
It eats the fear it eats the pain/
The sweetest price he’ll have to pay/
The day the whole world went away



Nemojesh Da otkriesh Lubovta kogato Tq ne sashtestvyva!No nemojesh da q skriesh kogato naistina se poqvi!!!



Не оставяй пътя да те води. Вместо това, върви там, където пътеки няма и свой си направи.



Човек никога не трябва да бъде толкова богат,за да купи друг и толкова беден да се продаде.




98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си



Uchenicheski rechnik, dumite I tqhnoto znachenie

ученик-специалист по всичко
ваканция-животът започва отново
класна работа-ходене по мъките
бележник-черно досие
внезапно контролно-децата на Хирошима
отваряне на дневника-зайци пред буря
в час-под шосето
междучасие-Троянската война
дежурен учител-дивото куче Динго
бащата отваря бележника-лъвът се готви за скок
учител по музика-Чарли Чаплин в диво състояние
ученици и учители - хора и зверове
ученик при директора-среща с дявола
11 клас-героите са уморени
12 клас-живия труп
домашно посещение-дяволска клопка
родителска среща-Али Баба и 40-те разбойника
изпит по желание-смъртен скок
учителско събрание-Хайдушка клетва
учителска стая-гнездо на оси
подсказване-SOS
дневник-некролог за всички
учител по география-тигърът на седемте морета
неделя и понеделник-слънце и сянка
в къщи и на улицата-война и мир
ученик пред учителска стая-сам срещу вълци
дирекция-храмът на сатаната
ученик на урок-и сам войникът е войн
изгонен от час-вън от ада



Желая ти достатъчно слънце , за да запазиш мирогледа си светъл !
Желая ти достатъчно дъжд , за да оцениш слънцето още повече !
Желая ти достатъчно щастие , за да запазиш духът си жив !
Желая ти достатъчно болка , че и най - малките радости в живота да ти изглеждат много по - големи !
Желая ти достатъчно да получиш , за да задоволиш желанията си !
Желая ти достатъчно да загубиш , за да оцениш това , което имаш !
Желая ти достатъчно " Здравей "
, за да ти даде сили за последното " Довиждане "
!


Ако любовта е море,никога да не намериш бряг!
Ако щастието е магия, никога да не се избавиш от нея!
Ако живота е борба, печели всяка БИТКА!!!



Живей сега,
Усмихвай се сега,
Радвай се на това, което имаш днес
и се бори за всичко онова, което искаш да имаш утре.




Нека всички врати са отворени пред теб , а на затворените да намериш ключа



Желая ти 12 месеца без болести , 53 седмици - щастие , 365 дни - без ядове , 8760 часа - любов , 525600 минути - хубави мигове и 31536009 секудни секс


Пожелавам ти Здраве - то Винаги е нужно!
Пожелавам ти Щастие -то никога не стига!
Море от любов на брега на...
което винаги те чака някой



Пожелавам ти любов пред която и най - влюбените да се възхищават и приятели пред които и златото да не е ценно



Ако в живота има нещо по-хубаво от здравето,
по-силно от любовта и
по-бурно от младостта,
то и него ти желая.
Нека дните ти бъдат изпълнени с радост,
вечерите с огън,
а годините с младост...



Пожелавам ти здравето да е винаги с теб, щастието да те съпътства на всяка крачка, любовта винаги да е под ръка, а късметът да те чака зад всеки ъгъл



Ч.Р.Д! Всичко, което ти желая е: здраве, защото е важно, щастие, защото е необходимо, любов, защото тя ще спаси света, упоритост, за да преследваш мечтите си, търпение, за да ги постигнеш и смелост, за да ги отстояваш докрай! Нека всяка твоя съкровена мечта се превърне в реалност!



Алкохолът е враг на човека, но Бог е казал: "Обичай врага си!"



Желая ти здравето на скалите,
дълголетието на орлите,
младостта на елите
и на всички банки парите
Ч.Р.Д




Казват ,че съм курва -е , нали всеки си има характер!
Казват,че съм уличница-е,къде да ходя по покривите ли!?
Спала съм с мъже-е,пък те оставят ли те да спиш?!
Ебала съм се за пари-пет лева пари ли са?!
Събличала съм се пред мъже-е,като пускат парното на 6!
Казват,че са ми криви краката-криви ,ама удобни!
Била съм грозна-грозна,ама търсена!


Хората са неразумни, алогични и егоцентрични.
Обичай ги, каквото и да става!
Ако правиш добро, ще те обвинят в егоизъм и задни мисли.
Прави добро, каквото и да става!
Ако успееш, ще се сдобиеш с фалшиви приятели и истински врагове.
Стреми се да успееш, каквото и да става!
Доброто, което правиш днес, ще бъде забравено утре.
Прави добро, каквото и да става!
Честността и откровеността те правят уязвим.
Бъди честен и откровен, каквото и да става!
Онова, което си градил с години, може да бъде разрушено за една нощ.
Продължавай да градиш, каквото и да става!
Хората истински се нуждаят от помощ, но ще се нахвърлят върху теб, ако им помогнеш.
Помагай им, каквото и да става!
Дай на света най-доброто от себе си и той ще те отритне.
Дай му го, каквото и да става!

LOLY
06-01-2006, 14:29
dele super mnogo vi blagodarq :D

teenkopele
06-01-2006, 15:00
Живей всеки ден така, все едно ще ти бъде последен. :wink:

pepeto_
06-11-2006, 18:32
trqbvat mi lubovni sms nqkakvi originalni! \:D/

IdontGiveaFuck
06-11-2006, 18:35
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37260&highlight=love+sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11837&highlight=love+sms
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=38684&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37097&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32485&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=29373&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8


:smt015

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 18:44
Имам няколко споменчета, но не са любовни:

Не винаги под слънцето се скиташ,
не винаги животът ти е песен,
но винаги е нужно да се питаш:
Живот ли щеше да е, ако беше лесен?
Не винаги прощава се вината,
не винаги времето лекува,
но винаги заплаща се цената
и винаги безумнно много струва!

Приятелството е верига,
но скъсаш ли я ти,
дори да я завържеш,,
възелът и ще личи.

Училиището е богатство, но ние не сме алчни.
Училището е слънце, но ние обичаме да сме на сянка.

seCsi_maCe
10-18-2006, 21:14
1.Iskam shtastie vechno da ima da sa veseli tvoite ochi,ako trqbva dalech ot men da stoish potvardigo,no da nqma v ochite ti salzi. :-)
2Nebqgai ot parvata obichv jivota,tq e samo edna i vsichko, koeto idva sled neq e KRASIVA LAJA. :smt012
3Ti shte doidesh,no shte bade kasno az shte leja v groba styden.Celyvai bykvi vmesto ystni,pregrashtai krasta vmesto men. :evil: ](*,) :smt019
4Natisni:
1-za erotichen masaj.
2-za frenska lubov.
3-za byren sex
a za vsichko ostanalo naberi nomera mi:088*****00. :smt007
5Ako do 25 sek. ne mi otgovorish (15 veche iztekoha),ako do 10 sek. ne polucha SMS mi daljish div sex,OOOOOOOOOO vremeto izteche.Chakam te! :smt008 :smt007
6Sega navan e mrak,noshta se spyska bavno.I v tozi kasen chas za tebe otnovo mislq az.Nqmam kakvo da ti dam,nqmam kakvo da dam osven da pisha,che SLADUR si GOLQM! O:)
7Poleto e tqsno,nebeto e qsno,ne razbra li KOPELE neshtastno,che te obicham yjastno! 8)
8Lubovta oznachava da imash nebeto i da iskash samo edna zvezda.Da imash moreto i da iskash proso kapka.Da imash celiq svqt i da iskash samo edin chovek- TEB! :smt005
9Ox lubov lubov!ti me vkara v Pirogov! :smt008 :wink: ](*,)

NiKOLAN
10-18-2006, 21:34
аз ли само си помислих че искаш да ти разкажем наш спомен, който да не е любовен?

_donna_
10-18-2006, 22:00
](*,)

teenkopele
10-19-2006, 06:38
...и един мармот овиваше шоколада в станиол. :mrgreen: :lol: :wink:

machoka
10-19-2006, 12:26
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37260&highlight=love+sms
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11837&highlight=love+sms
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=38684&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37097&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32485&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=29373&highlight=%F1%EF%EE%EC%E5%ED%E8


:smt015