PDA

View Full Version : Томашич и Вагнер получиха българско гражданство



teenkopele
06-01-2006, 14:18
Томашич и Вагнер получиха българско гражданство

01.06.2006

Спорт НетИнфо

Футбол България

Бранителите на Левски Игор Томашич и Лусио Вагнер получиха българско гражданство с указ на Президента на Република България Георги Първанов, съобщиха от клуба.
Така двамата могат да бъдат на разположение на националния селекционер Христо Стоичков за квалификациите за Евро'2008 в Австрия и Швейцария, които започват през есента.

Роденият в Бразилия ляв защитник Вагнер, който на 15 юни ще навърши 30 години, вече дебютира за България на турнира "Кирин Къп" от 9 до 13 май в Япония.

Централният бранител Томашич, който е роден в Хърватия на 14 декември 1976 година, е основен стълб в отбратната на шампионите и е с основна заслужа за достигането на Левски до четвъртфиналите на турнира за купата на УЕФА през този сезон.

Томашич си партнира в центъра на защитата на Левски с друг национал на България Елин Топузаков.

KpuCuTo0o
06-01-2006, 14:21
hah tva e gotino... =D>

06-01-2006, 18:07
Томашич и Вагнер получиха българско гражданство

01.06.2006

Спорт НетИнфо

Футбол България

Бранителите на Левски Игор Томашич и Лусио Вагнер получиха българско гражданство с указ на Президента на Република България Георги Първанов, съобщиха от клуба.
Така двамата могат да бъдат на разположение на националния селекционер Христо Стоичков за квалификациите за Евро'2008 в Австрия и Швейцария, които започват през есента.

Роденият в Бразилия ляв защитник Вагнер, който на 15 юни ще навърши 30 години, вече дебютира за България на турнира "Кирин Къп" от 9 до 13 май в Япония.

Централният бранител Томашич, който е роден в Хърватия на 14 декември 1976 година, е основен стълб в отбратната на шампионите и е с основна заслужа за достигането на Левски до четвъртфиналите на турнира за купата на УЕФА през този сезон.

Томашич си партнира в центъра на защитата на Левски с друг национал на България Елин Топузаков.

Егати простотията!Стоичков съвсем ми падна в очите!Може и да е бил най-добрият ни футболист,но за треньор го нема никакъв!Как може да вземе тая маймуна в националния! :smt013 :smt013 Пък и като за капак некъв хърватин..... :smt067

06-01-2006, 19:28
Егати простотията!Стоичков съвсем ми падна в очите!Може и да е бил най-добрият ни футболист,но за треньор го нема никакъв!Как може да вземе тая маймуна в националния! :smt013 :smt013 Пък и като за капак некъв хърватин..... :smt067

Donqkyde sym syglasna. Stoichkov ne stava za trenior, ne zashtoto vzema chujdentzi v otbora.
I vse pak...jalko...Natzionalniq otbor na Bulgaria shte zapochne da se naricha Naturaliziraniq otbor na Bulgaria :(

ht_7j
06-01-2006, 19:32
Donqkyde sym syglasna. Stoichkov ne stava za trenior, ne zashtoto vzema chujdentzi v otbora.
I vse pak...jalko...Natzionalniq otbor na Bulgaria shte zapochne da se naricha Naturaliziraniq otbor na Bulgaria :(

Tova bqh az... :lol:

gigi_00
06-02-2006, 10:36
До някаде сте прави но нищо не пречи да играят двама чуждестранни футболисти (вече Българи)в нациналния !

Santino
06-03-2006, 13:21
Бихте ли престанали да говорите глупости?

Натурализирани футболисти има в повечето национални отбори - факт!

Вземете за пример Деко. Той е бразилец, но трудно е щял да намери място в националния отбор на кариоките. Заради това той играе за Португалия. Предполагам, че по португалските форуми също ломтят като вас, водени от някакво изопачено патриотично мислене. Деко е звезда, натурализирана, но това не му пречи да е един от най-добрите на планетата и да го обича цяла Португалия.

В случая Вагнер и Томашич ако играят добре за националния ни отбор, защо да не изживяваме с тях победите и загубите на лъвовете?

Радвайте се, че идват при нас, а не ние при тях.

ПП:Примери като горният колкото ви душа иска!

06-03-2006, 15:43
Бихте ли престанали да говорите глупости?

Натурализирани футболисти има в повечето национални отбори - факт!

Вземете за пример Деко. Той е бразилец, но трудно е щял да намери място в националния отбор на кариоките. Заради това той играе за Португалия. Предполагам, че по португалските форуми също ломтят като вас, водени от някакво изопачено патриотично мислене. Деко е звезда, натурализирана, но това не му пречи да е един от най-добрите на планетата и да го обича цяла Португалия.

В случая Вагнер и Томашич ако играят добре за националния ни отбор, защо да не изживяваме с тях победите и загубите на лъвовете?

Радвайте се, че идват при нас, а не ние при тях.

ПП:Примери като горният колкото ви душа иска!

Тва,че има натурализирани футболисти у 3-4 отбора не означава,че задължително и у нашия требва да има,нали?Аз лично не мога да приема,че България ще се представя от неква маймуна,па ако ще и Пеле да е!И кво,да не искаш да ми кажеш,че няма българи,които да знаместят подобаващо тия двамата,а?Да не би случайно тия да са най-добри у България?

06-03-2006, 15:46
До някаде сте прави но нищо не пречи да играят двама чуждестранни футболисти (вече Българи)в нациналния !

Пречи!България трябва да бъде представяна само от българи!Иначе не трябва да се казва "национален отбор на България",а "отбор на приматите играещи за България" или нещо подобно!И много те моля не бъркай понятията-тия двамата са БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ,НЕ БЪЛГАРИ!

Santino
06-03-2006, 21:00
Бихте ли престанали да говорите глупости?

Натурализирани футболисти има в повечето национални отбори - факт!

Вземете за пример Деко. Той е бразилец, но трудно е щял да намери място в националния отбор на кариоките. Заради това той играе за Португалия. Предполагам, че по португалските форуми също ломтят като вас, водени от някакво изопачено патриотично мислене. Деко е звезда, натурализирана, но това не му пречи да е един от най-добрите на планетата и да го обича цяла Португалия.

В случая Вагнер и Томашич ако играят добре за националния ни отбор, защо да не изживяваме с тях победите и загубите на лъвовете?

Радвайте се, че идват при нас, а не ние при тях.

ПП:Примери като горният колкото ви душа иска!

Тва,че има натурализирани футболисти у 3-4 отбора не означава,че задължително и у нашия требва да има,нали?Аз лично не мога да приема,че България ще се представя от неква маймуна,па ако ще и Пеле да е!И кво,да не искаш да ми кажеш,че няма българи,които да знаместят подобаващо тия двамата,а?Да не би случайно тия да са най-добри у България?
Да, не е задължително.
Но ако играят добре за представителният ни тим защо пък да не ги пуска Стоичков? Той си решава, ние не можем да му се месим.
На мен лично Вагнер не ми допада, но няма значение това. Не ми пречи, че е черен, аз не съм от КуКлуксКлан!

06-03-2006, 22:11
Бихте ли престанали да говорите глупости?

Натурализирани футболисти има в повечето национални отбори - факт!

Вземете за пример Деко. Той е бразилец, но трудно е щял да намери място в националния отбор на кариоките. Заради това той играе за Португалия. Предполагам, че по португалските форуми също ломтят като вас, водени от някакво изопачено патриотично мислене. Деко е звезда, натурализирана, но това не му пречи да е един от най-добрите на планетата и да го обича цяла Португалия.

В случая Вагнер и Томашич ако играят добре за националния ни отбор, защо да не изживяваме с тях победите и загубите на лъвовете?

Радвайте се, че идват при нас, а не ние при тях.

ПП:Примери като горният колкото ви душа иска!

Тва,че има натурализирани футболисти у 3-4 отбора не означава,че задължително и у нашия требва да има,нали?Аз лично не мога да приема,че България ще се представя от неква маймуна,па ако ще и Пеле да е!И кво,да не искаш да ми кажеш,че няма българи,които да знаместят подобаващо тия двамата,а?Да не би случайно тия да са най-добри у България?
Да, не е задължително.
Но ако играят добре за представителният ни тим защо пък да не ги пуска Стоичков? Той си решава, ние не можем да му се месим.
На мен лично Вагнер не ми допада, но няма значение това. Не ми пречи, че е черен, аз не съм от КуКлуксКлан!

Ма на мен ми пречи!У България има не повече от 2-3000(с туристи и тн) негъра!Не може един от тях е националния!

techCandy
06-04-2006, 01:11
Ма на мен ми пречи!У България има не повече от 2-3000(с туристи и тн) негъра!Не може един от тях е националния!
Хах скрий се, моля те :smt081 Кой го б0ли, на тебе какво ти пречи,
ако ти влизаше в компетенцията, щеше да си на мястото на Стоичков (добре, че не си), който и според мен не е най- добрия избор, но това е друга тема. Ти ли, лично ги брои, колко негри са в България? Защо да не може един от тях да е в отбора, защото ти ли казваш :lol:

Momchence
06-04-2006, 02:00
Ма на мен ми пречи!У България има не повече от 2-3000(с туристи и тн) негъра!Не може един от тях е националния!
Може може, следващия 3001 негър ще е сина ти :twisted: (не се надявай на жена)
Колкото по темата, няма лошо. Щом играят нека...така и така сме слабаци, и със и без тях се тая :smt005 Кфо се самозаблуждвате...94-та е една и неповторима....може би 2094 пак ;)

06-04-2006, 20:07
Ма на мен ми пречи!У България има не повече от 2-3000(с туристи и тн) негъра!Не може един от тях е националния!
Хах скрий се, моля те :smt081 Кой го б0ли, на тебе какво ти пречи,
ако ти влизаше в компетенцията, щеше да си на мястото на Стоичков (добре, че не си), който и според мен не е най- добрия избор, но това е друга тема. Ти ли, лично ги брои, колко негри са в България? Защо да не може един от тях да е в отбора, защото ти ли казваш :lol:
А ти да не би да си ги броил/а,а?И не може да има чужденци(още повече пък маймуни) в националния,щото това е НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ!В който трябва да има само българи!Тия чукундури не могат да кажат две думи на български пък ще ми представят България!

06-04-2006, 20:09
Ма на мен ми пречи!У България има не повече от 2-3000(с туристи и тн) негъра!Не може един от тях е националния!
Може може, следващия 3001 негър ще е сина ти :twisted: (не се надявай на жена)
Колкото по темата, няма лошо. Щом играят нека...така и така сме слабаци, и със и без тях се тая :smt005 Кфо се самозаблуждвате...94-та е една и неповторима....може би 2094 пак ;)
Ми ако майка ти е негърка може....

Santino
06-04-2006, 21:37
"С указ на Президента на Република България Георги Първанов..."

Госте, чети внимателно бе!

06-05-2006, 12:10
"С указ на Президента на Република България Георги Първанов..."

Госте, чети внимателно бе!

И?

Бозата
06-06-2006, 00:17
Аве чета Ви глупостите и направо се чуда що за хора сте повечето,Абе как може така да ревето все едно некой ви яде супата с вилица???Взели са българско гражданство пък и в защита сме трагедия да не говорим,за Валентин Илиев лелее тоя с Топчо как искате да се разбират :-k :-k Пример твоя приятел е цскар, а ти си от левски и стане ли дума за футбол почвате спора и се карате ;) така е и с двамата,дори и да казват,че не е така лъжат :---) А вижте колко по-добре ще е защитниците да са от 1 отбор,ще има разбирателство и синхрон :) Става въпрос за Томашич,почти цял полусезон игра на инжекций но търпя мъжки и се бореше със сърце ип душа и затова го уважавам =D> А колкото до Лусио ами момчета това е бразилец пък и ляв бек ако ми кажете някой добър евала :-k :-$ Да ама няма :roll: Тва е според мен даа сега ще кажете,че съм долен левскар и естествено,че ще ги подкрепям,ами да ЛЕВСКАР съм и кво от тва поне си казвам мнението и ги подкрепям, а не да ги хуля ами я си представете,ако всеки почне да ги хули,ами и те са хора ще се откажат и квоо пак остааме с :smt019 така,че стискам палци момчета и Bulgaria RullzZ!!!!

06-06-2006, 20:19
"за Валентин Илиев лелее тоя с Топчо как искате да се разбират Пример твоя приятел е цскар, а ти си от левски и стане ли дума за футбол почвате спора и се карате така е и с двамата,"-бе ти на колко си години?

"Става въпрос за Томашич,почти цял полусезон игра на инжекций но търпя мъжки и се бореше със сърце ип душа и затова го уважавам "-И?

" А колкото до Лусио ами момчета това е бразилец"-И?

"ляв бек ако ми кажете някой добър евала"-значи и Вагнер не е добър?Ми тогава що го взима вместо да сложи българин?

"Bulgaria RullzZ!!!!"-Bulgaria RullzZ!!!! или Internationalandia RullzZ?

Бозата
06-06-2006, 21:19
Аве лапе я се стегни ве ми тогава кой ше играе от ляво ве?Дойде Тиаго Силва всички радости ама не се получи,сега идва Лусио и всички почват се оплакват бе добреее само дето на Европейското ревахте,че Ивайло Петков от ляво буквално лазеше #-o Ами поне да се пробват кво пречи :-k АА и кво като се чужденци ВЗЕЛИ СА ПАСПОРТ И СА ВЕЧЕ БЪЛГАРИ ТАКА,че кво искате,а ??