PDA

View Full Version : dale4...a v sa6tnost tolkova blizo...



06-01-2006, 17:05
Zdraveite.az sam edno momi4e na 13 godini i kato smeq da kaja vsi4ki tuk imam problemi,no ne iskam savet a iskam da spodelq.
predi okolo godina hodeh s edno mom4e J. predi go haresvah adski mn.no v posledstvie se zapoznah s edin negov priqtel R.v na4aloto go priemah prosto kato edin ot averite na gajeto mi no malko po malko po4nah da go haresvam J.razbra i me zarqza,no na men mi be6e vse taq.Pointeresuvah se za tel. na R i go namerih pisah mu sms no toi ne otgovori i taka v prodaljenie na 2-3 dena bqh izpadnala v mn tejka depresiq.Moje bi 6te6e da mi mine i sega 6tqh da sam zabravila vsi4ko,no edna ve4er polu4ih sms ot R.be6e tolkova hubavo razmenihme si mailite pisahme si i az ne samo si padnah po nego a go zaobi4ah kakto nikoi do togava.Po4nah da mu pi6a vseki den,v1preki 4e toi ne mi otgovarq6e vinagi.tolkova mn go obi4ah obikalqh daskalo s nadejdata da go vidq ostavah sled 4asovete pak po s16tata pri4ina.i taka minaha mesec-dva az ne prestavah da go obi4am.dori na koncerta na daskaloto toi be6e zastanal zad men i edva se zdarjah da ne se obarna i da kaja vsa6tnost kolko mn go obi4am 4e tova ne sa sms-i ot haresvane ili nqkakav flirt ami 4e go obi4am mn mn mn.no vmesto tova az stanah i otidoh da tancuvam s nadejdata 4e i toi izpitva ne6to i 6te doide pri men no ne stana.za6to li sam si mislela 4e 6te doide tolkova li sam bila glupava!!!varnah se sled malko no nego go nqma6e..be6e si tragnal.i v prodaljenie na nqkolko sedmici ne go bqh vijdala.za posleden pat go vidqh na 15ti uli .vidqh samo kak se smee s priqtelite si i posle zaminava.re6ih i az da si tragvam zagubila vsqkakva nadehda 4e moje pak da go vidq no tragvaiki si go vidqh pogledite ni se zasqkoha za sekundi posle toi si otmesti pogleda bez da kaje ni6to i zamina.a az dalgo sedqh i go gledah kak tragva nadolu po ulicata...i vapreki 4e be6e mn otodavna vse o6te kato zatvorq o4i vijdam negoviq pogled,usmivkata mu 4uvam smeha i stapkite mu po koridora.da mina mn vreme toi e mn dale4,no vsa6tnost e tolkova blizo..ei tuk v moeto sarce.i ne moga vse o6te da go iztriq ot nego ne moga da go zabravq ne moga da haresam drug..kamoli da se vlubq a ako primerno nqkoe mom4e mi privle4e pogleda i si stanem po blizki..sqka6 nqkakav strah pronikva v men i barzam kolkoto moga po barzo da se otdale4a ot dadenoto mom4e .nz dali e zaradi spomenite ili me e strah ..no ot kakvo :( R. milo obi4am te nikogo ne sam obi4ala pove4e ako go be6e prozrql 6te6e da me napravi6 nai 6astlivoto momi4e v cqlata galaktika,no ti predpo4ete da si tragne6 dori bez da kaje6 edno SBOGOM.da tajno mi e ..no ne moga da promenq ne6tata :smt010

viki91
06-01-2006, 17:24
Ой милата :cry: :cry: :cry: :cry: Трябва да си намериш ново момче и да забраавиш въпросния Р....:(

ht_7j
06-01-2006, 19:17
Pyrvata liubov ne se zabravq...
S vremeto shte mine...Imash vreme.
Uspeh :)

06-01-2006, 20:30
Ole Mili4kaaaa :shock:
Mnogo lo6o se e slu4ilo....ama az ne razbrah kude e zaminal?Nqkude da u4i li ili kakvo?
kakto ti kaza tuka nqma kakvo da ti pomognem ili da te posuvetvame,no vse pak kato spodeli6 ti olekva :wink:
Uspeh,i ne se ot4aivai-vremeto lekuva vsi4ko,makar i bavno :wink:

Sladkoto_Barbie
06-01-2006, 20:32
Izvinete ama tova otgore bqh az-zabravih da se regna :oops: