PDA

View Full Version : Защо не мога да те забравя..



06-01-2006, 20:19
Защо ? Защо се питам аз от 2 месеца..2 месеца подложн на мъки, страдания и странни задаващи се въпроси. Защо толкова много те обичам, защо постоянно мисля за тебе. Нима за 2 месеца не можах да те забравя ? Нима съм те обичал толкова много ? Не отричам тези неща, не отричам, че не те обичах, обичах те с цялото си сърце. Давах всичко за теб - и душата ми, и надеждата, че ще видя отново твоето лице. Прибирам се с надеждата, че ще те видя, прибирам се с надеждата, че ще те вида по улицата, прибирам се с надеждата, че ще си отвърнала на майла ми..Задавам си аз този въпрос "защо направи така?". Два месеца, два месеца си задавам този въпрос..нима не бях достатъчно добър за теб ? Нима съжаляваш, че бяхме заедно 6 месеца? Нима не искаш да имаш нищо общо с мен ? Имам толкова много въпроси да ти задам..но вече нямам възможност..нямам възможност да те погледна в очите, да ти покажа колко много те обичам, колко много ми липсваш, колко много искам да ми дариш твоята любов и грижа - както преди. Искам отново да жадувам твоите устни, твоите ръце и твоето тяло..обичам те страшно много. Може би ти не ме обичаш така, както аз те обичам, но знай, че винаги ще те обичам. Ще те обичам докато съм жив. Ще се радвам отново да бъдем заедно...но знам, че е невъзможно..господи, прости ми, че те обичам толкова много. Просто ми и за това, че не бях до теб през повечето време..съжалявам :smt010 Дано някога разбереш, колко много те обичам

06-02-2006, 04:50
Ето, дойде новия ден и се сетих за теб мигновенно. Всеки ден се опитвам да се въздържам да не дойда до увас, да не ти пиша, но някой път няма да мога. Искам отново да почувствам твоята любов, кято ми даряваше преди..

Malko_kote
06-02-2006, 08:29
Tova koeto si napisal e razko6no, no...tezi 4uvstva koito si opisal, naistina li gi izpitva6?

Angel_Girl
06-02-2006, 08:33
Ei sajalqvam mnogo :? Znam, 4e v takiva momenti dumite nqmat stoinost, 4e nikoi ot nas nemoje da ti pomogne osven da ti vdahne malko sila i podkrepa.Neznam dali 6te ima o6te vazmojnost za vas, no ako ima vazpolzvai se dokato ne e stanalo naistina prekaleno kasno, a ako nqma prosto se opitai da q zabravi6 - izlizai, zabavlqvai se s ptiqteli i znam li pravi ne6to, za da ne misli6 za neq. Vse pak iskreno yi jelaq za vas vse o6te da ima vreme i da ne e kasno :)

Сънчо
06-02-2006, 08:35
Тъжно...но ще го преживееш...

Malko_kote
06-02-2006, 09:03
Az li4no iskam da razbera kakvo po-to4no e stanalo, za da ti dam nqkakuv suvet.

06-02-2006, 10:11
Чувствата са ми истински, нима без да ги изпитвам, ще ги напиша някога?

Нищо не е станало. Не съм изневерявал, всичко вървеше идеално и се разбирахме чудесно. Просто на последната ни среща, като я изпращах, тя просто се обърна и замина..без чао..без целувка..после ми затваря телефона, не го вдига, не отговаря на смс-ите.. :smt010

06-02-2006, 10:53
Zna4i izob6to ne moje6 da se svurje6 i da pogovori6 s neq?Am ima mn varianti za neinoto povedenie, smis moje da e namerila, drug da e razbrala ne6to za teb koeto ne i e haresalo i .n. Vuprosa e kak da se svurje6 s neq, za da pogovorite... :-k Mojebi trqbva da otide6 do tqh.da q potursi6 qnakde de ad znm no tqrbav da pogovorite i da q pita6 za6to se otnasq taka sprqmo teb.mn e stranno ...

RoSsY88
06-02-2006, 10:55
Ех,знам как се чустваш...затвори очи и си спомни всички хубави спомени с нея...искам да я запомниш с тези спомени цял живот,а не с болката дето ти причинява сега и с отношението си към теб в момента...а сега отвори очи,тя не е до теб...знам боли мн,но това е жестоката реалност вече не си с нея...Боли може и с години да я помниш,няма да я забравиш,но ще намериш по-добра.Не!Ти не губиш,а тя...Ся е време да ти вдъхна малко надежда...аз лично никога не съм имала надежда или става нещо или не,и може би трябва да се вярва в нещо,за да стане.Казваш,че е невъзможно да си с нея така...ех и аз казвам така за бившият си,но да ти кажя чесно няма невъзможни неща.Може да ти се стори нелепо,но след време сама ще те потърси като си осъзнмае грешката,но тогава ти едва ли ще я искаш пак...За тва не я търси,а си живей живота както преди да я срещнеш...усмихни се...с нея и без нея живота продължава.Успех

06-02-2006, 12:00
Не, не и не ! Живота може и да продължава за другите, но за мен не. Опитвал съм се да продължа, да се откъснея от спомените, но не мога. За два месеца от раздялата ни, нищо не можа д ми помогне. И времето, и излизанията, и тренировките, и фитнеса - всичко разтоварващо и несвързано с нея. Трудно е, трудно е да забравиш някого, който си обичал много. Трудно ми е и сега, трудно ми е от раздялата. Трудно е на сърцето ми, защото тя ми липсва. Трудно ми е, защото сега ми е много натоварено. Тя не е осъзнала явно, колко много я обичам. :smt011 Тя беше целия смисъл на живота ми. Смисъл, защото знаех, че ще видя отново лицето й, отново ще докосна устните й, ще получа нейната любов и грижовност...сигурно сега даже и не си спомня за мен, сега сигурно е с друг...тъжно е, тъжно е всичко за мен, защото няма вече човек до мен. Вече съм едно нищо.. :smt011 :smt010

slan4ice_
06-02-2006, 12:05
i az sam taka....3 meseca mu vqrvah,dadah mu vsi4ko koeto imah-sarceto si!!!!a toi e bil s o6te 2 momi4eta dokato e bil i s men....i s cqlata si naglost mi kazva 4e me obi4a i 4e mu bilo prazno bez men....znae6 li...ne se strahuvai :wink: i az obi4am mnogo silno i me4taq za pregradkite mu no vs 6te mine uspeh :idea:

miss_hot_kiss
06-02-2006, 13:18
наистина сажалявам много за станалото...може да е разбрала нещо..оххх,какви ги говоря,ти каза,че не си й изневерявал...виж,пич,явно тази не те заслужава,щом не ти вдига,не ти пише и нете е потърсила,значи или е охладняла към теб или си е играла с любовта ти към нея!сажалявам много,че ти о казвам,но...истината боли!остави я вече,знам,че е много трудно,аз съм била в подобно положение и те разбирам,но тя по тоя начин още и още си вдига акциите и един вид се базика с теб...не е разбрала явно,че за теб тя е била смисъла на живота ти,явно не е разбрала,че за теб всичко е било реално и истинско,а за нея може би е било игра :(
има иначе и друг вариянт-някои да ви е направил интрига-често се случва!ама все пак факта,че не иска да поговори дори с теб я прави страхлива,а ако наистина е станало така(че са ви праили интриги) и тя дори не те е попитала,а дирекно те е оставила...ясно показва,че ти няма доверие!а една връзка без доверие не може!затова не съжалявай!
успех и само напред!не се обръщай назад!!!

06-02-2006, 15:00
:smt010 where`d you go..you miss me so...

ludamacka
06-02-2006, 16:38
woooooow qvno mnogo q obi4a6

06-02-2006, 17:10
Не съжалявам за това, че обичам толкова много, съжалявам за това, че някой хора са страхливи и не могат да ми кажат истината.. :smt011

Angel_Girl
06-02-2006, 17:16
opredeleno mn q obi4a6 za tova q potarsi na vsqka cena i pogovori s neq dori i da ne se varne pri teb 6te razbere6 za6to se darji taka i kakva e pri4inata za va6ata razdqla

06-02-2006, 17:37
Опитвал съм се. Явно е казала на родителите си, че аз ако я потърся да кажат, че я няма, когато се обадя в тях, да казват, че я няма. Като й се обадя по телефона, да не ми вдига. Като й прата смс, да не ми отговаря...Не мога да си обясна защо ме измъчва така, нали бяхме заедно, трябваше да преодолеем заедно всичко, кеото се опита да ни раздели. Но тя явно не ми е вярвала, както казахте вие, и се е опитала да ме игнорира. Тя не ме помни вече, не ме помни..не помни и моментите, които бяхме заедно... :smt010

FiRe_LaDy
06-02-2006, 17:42
Otnachalo kato go chetoh mi se stori dori,che go e pisal priqelq mi(bivshiq).Rabotata pri nas beshe syshtata.Naistina e mnogo hubavo.Prosto nz kakvo da t eposyvetvam,poneje sym v sushtoto polojenie ....

Yanko_Lom
06-02-2006, 17:46
Znaesh li spored men ako iskash da si q vurnesh ili pone da se opitash napravi nehto neobiknovnenno za neq napravi tova neshto nestandartno neshto,koeto strashno mnogo shte q nakara da se zamisli neshto nestandartno POKAJI I ,CHE Q OBICHASH PO NESTANDARTEN NACHIN....

zaharcheto_f
06-02-2006, 18:00
Prosto ne moga da povqrvam 4e edno mom4e moje da izpitva takiva silni 4uvsva, takava bezrezervna i silna lubov!Jalko 4e momi4eto gubi takav stoinosten 4ovek.
Az sa6to skasah predi 2 meseca s moeto gadje.Az sa6to ne bqh izpitvala tova koeto 4uvsvah kam nego, i pri nas vsi4ko be6e super no prosto edin den kaza 4e trqbva da se razdelim, uverqvaiki me 4e nqma druga.A sled 3/4 dena ve4e be6e s druga...no jivota prodaljava prosto svikva6 s bolkata i zapo4va6 da se primirqva6...Nqma6 drug izbor...Pojelavam ti uspeh i da nameri6 momi4e koeto naistina te zaslujava

Nadelina
06-02-2006, 18:05
Ot lubov ne se umira...vqrno e boli mnogo...ama ne si edinstven...hilqdi hora izpitvat sashtoto .. ako te uspokoqva tfa po nqkakaf nachin...Btw naistina mnogo sujalqvam .. nikoi ne zaslujava da izpita podobna bolka :(

06-02-2006, 18:24
От любов СЕ умира. Умира се, защото нямаш човек до тебе. Умираш, защото тя вече не е с теб и дава любовта си на друг, а от това боли много. Знаеш, че повече няма да я имаш, знаеш, че повече няма да усетиш това чувство, кеото те пробожда, когато я целунеш, когато е в близост до теб...тя дарява любовта и грижовността си на друг, това ме боли повече от всичко. Знам също, че повече няма да я видя - от това също ме боли много.
Yanko_Lom - опитвал съм се, опитвал съм се подяволите. Правих какво ли не, за да й покажа, че я обичам и ценя повече от всичко на света. Затова, че тя е единствената за мен, затова, че тя никога няма да напусне мислите ми и сърцето ми. Затова, че винаги ще бъде там и ще я очаква всеки миг, всеки час да се върне и да каже 'Прости ми'
Винаги трепвам, когато получа смс с надеждата, че тя ще ми го е пратила..но вече губя надежда..

Nadelina
06-02-2006, 18:30
Mnogo pesimistichno si nastroen..sqkash samo ti obichash...ne badi egoist...ako q obichash tolkoa radvai se che e shtasliva .. az taka pravq..ili pone se staraq :( Gledai napred..zashtoto jivota ima smisal i bez neq...znam che e trudno..znam che e neponosimo da si bez neq...no nima si zaslujava?

06-02-2006, 18:35
Знам, че звучи егоистично, но какв ода направя като толкова много я обичам? Сега излизам..ще се натряскам и вече ще се опитам да не мисля за нея..нека само бъде щастлива..господи знай, че те обичам :smt010 винаги ще те обичам

06-03-2006, 17:41
Снощи се напих и спрях да мисля за нея..спрях да мисля поне за малко. Не ми пукаше тогава, но сега мисля още за нея, макар с 'избледнели' чувства. С един приятел сме в същото положение..нищо не ни помага :( ще си ги обичаме винаги и те ще ни останат в сърцата и винаги ще има място за тях там. Дано осъзнаят колко много ги обичаме, как не можем да дишаме без тях и как винаги ще ни липсват в живота ни.. :smt011

Mishlence
06-03-2006, 20:10
ami nali znae6-v jivota 4esto se slu4vat lo6i ne6ta,i nie ne mojem da napravim ni6to za da gi predotvratim.kvoto e pisano-slu4va se.ako naistina mn q obi4a6-bori se za neq.uspqva tozi-koito ima smelosta da opita.no ot druga strana-do sega ne si umrql bez neq,taka 4e ima na4in da q zabravi6.no kakvoto i pravi6 ti jelaq uspex :wink:

GHz
06-03-2006, 20:39
Съпричастен съм с теб точно този момент ми напомня на моята история абсолютно същото и едно нещо разбрах.............."НАМЕРИ СИ НЯКОИ КОИТО ДА ТЕ ЦЕНИ И ДА ЦЕНИ ТОВА КОЕТО ПРАВИШ ЗА НЕГО ДЕМЕК НАМЕРИ СИ МОМИЧЕ КОЕТО Е ВРЯЛО И КИПЯЛО И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НАД 18 :) ТОГАВА КАТО СРЕЩНЕШ ТАКЪВ ЧОВЕК ТОГАВА СЪЖАЛЯВАЙ И КАЗВАЙ ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ОТ ЖИВОТА''Горе главата!!!!!!!

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-03-2006, 21:54
A dali tfoita liuboma ima nqkakva druga pri4ina.. sujelqvam no naistina nqma kak da ti pomognem osven s uspokoeniq i nqkak si da razvedrim tazi situaciq .Ne misli6 li 4e sled kato taka si e trugnala bez ni6to nez duma dori .. zaslujava da strada6 vse o6te za neq .. ne misli6 li 4e tq ne moje da pritejava tolkova obi4 koqto ti i dava6.I za6to se sasipva6 zaradi neq ,za6to .. sled vreme 6te razbere6 4e e nqkakva gre6ka koqto si pravil imam predvid tova za 2-ta meseca 4e strada6 .4uiii nikoi ne moje da durji 4ustfata na nqkogo za sebe si ti podtiska6 svoite ,predpolagam se obvinqva6 a ne trqbva .. i az sum bila taka no nakraq vsi4ko stava nqna bezrazli4no nqkak pusto i nqma kakvo dr osven da usuznae6 4e si oburkal 4oveka na koito si podaril 4ustfata si ! haide uspokoi se i vij sveta e pred teb ,ne e bolka za umirane i men me e bolqlo i az sum iskala ne6ta koito gi nqma da se vurnat ,no uvi za tova puk idvat novi po-hubavi a ti s podtiskaneto na 4ustvata si moje da propusne6 nqkoq nova liubov i ne6to po-krasivo ot izjivqnoto :) gledai napred tova e istinata!

ani88
06-03-2006, 22:54
mnogo tyjna istoriq taq macka ne te zaslyjava no za sajalenie sarceto ne pita koga si izbira koi da obicha :(po dobre iztrii vsichko svarzano s neq iztrii email adresa snimki ako imash gi iztrii i se opitai s nqkvo xobi da se zanimavash za da ne mislish za neq opitai se da ne q sreshash za da mojesh da q zabravish.Nai dobre e da izlizash s nekoe drugo momiche to moje da ti pomogne da zabraish tova no e mn trudno.Vreme lekyva vsqka rana no trqbva dosta vreme da mine :(

faith girl
06-03-2006, 23:22
vie si mislite 4e 2 meseca e zle az sam tai ot 2 godini no ne hlen4a a se nau4ih da si jiveq s tova i ne pokazvam na drugite kolko mi e ma4no za nego.... :cry: