PDA

View Full Version : Вече е късно за нас...



POLA^_^
06-01-2006, 20:45
Защо не мога да спра да мисля за това,което изживяхме...За погледа ти,за думите ти,за чувството,което усещах,когато беше край мен..
Бях объркана...не осъзнавах какво имам.Бях наивна-вярвах на всички и всичко...на всички освен на теб,а ти беше единственото истинско нещо в живота ми,в мислите ми,в в душата ми,в умът ми..И досега не проумявам защо...как...Господи,какво съм си мислила...Как съм могла..Не знам!
Искам пак да усещам влюбеният ти поглед с цялото си същество.Искам да усещам ритъма на сърцето ти туптящо в едно с моето.Искам отново да виждам онези греещи очи...А дали не идеализирам?!Дали това,което съм мислила,че си не е само в съзнанието ми?!Може би,защото съжалявам за грешките си...за хилядите допуснати грешки...За всички прошки,които сме си давали един на друг през цялото това време...Може би,защото в теб винаги съм виждала една мечта....Но толкова си патих от наивността си,че не исках да повярвам в единствената истина-в теб...
Ах,ако можех само,ако можех!Ако можех да върна времето и да не допусна тези грешки,сега всичко щеше да е различно!Сега нямаше да се измъчвам...да се разкъсвам...да се мразя,дори!
А всички ми повтарят,че не ме заслужаваш,но не е вярно!Ти много се промени и може би точно това заслужавам...Заслужавам всяка лъжа,всяка лъжлива целувка,всеки грозен поглед.Заслужавам всичко това!
И ето ти отново ме подведе.Подаде ми пъка,а аз като мъченик се вкопчих в своя спасител..Не!Не ме оставяй отново да потъна в тази мъка,в тази река от сълзи...Не и този път!Не бих го понесла...
А дали не преувеличавам?!Но може ли да се преувеличи един влюбен,бял,чист поглед?!Можеш ли да изкривиш тръпката от близостта на любимото същество?!От усещането на ръцете му вплетени в косите ти?!От вкусът на устните му,когато те целува?!...Не!..Няма да мога и аз...Няма да мога да смачкам и да затворя в малка кутийка болката,с която ме съсипваш...мъката,която ми причиняваш..Сълзите,които роня за теб..За теб,моя любов...мое спасение....


П.С.Благодаря от сърце на всички,които загубиха от времето си и прочетоха това!

black_dimond
06-01-2006, 20:57
milichka iskrenno ti suchuvstvam i iskam da ti kaja che i az sum prejivqla neshto podobno i mnogo boli za tova se nadqvam da uspesy s vremeto da zabravish

strawberry1988
06-01-2006, 23:03
kofti rabota,no vru6tane nezad nqma

frozen
06-02-2006, 12:52
Когато обичаш някого, а той те нарани, те боли не само от факта, че по някакъв начин се е отнесъл зле, но и заради това, че не ти оправдава очакванията. Т.е. разочаровал те е по някакъв начин... Боли те да мислиш лошо за него, затова търсиш да го оправдаеш, приемаш себе си за виновна, само за да не обвиняваш него! Защото ти го обичаш, той е "идеалния", той не може да греши. Не ти се иска да си разрушаваш измислената представа за него, както сама си писала, и затова търсиш грешката себе си. Но... щом си написала това, този човек доста те е наранил.. Погледни на него, както би погледнала на всеки друг мъж, приеми вината му, позволи си да имаш по-реална представа за това как стоят нещата всъщност. А не само да тормозиш себе си и да оправдаваш него. Със сигурност не го заслужава! Освен да носиш своя си товар, това че го обичаш, да помъкнеш и неговия... Чист мазохизъм [-X
Докато мислиш така за него, ще даваш възможност да ти причиняват отново същото.. Отново и отново... Не го позволявай!

miss_hot_kiss
06-02-2006, 13:04
мила,много е красиво това,което си написала...сажалявам много за теб и това момче...ама явно е късно за вас :cry: горе главата и само напред...времето ще те излекува! :smt056

ludamacka
06-02-2006, 16:44
vremeto lekyva vsi4ki rani osven tezi,ostaveni ot lybovta

RoSsY88
06-02-2006, 16:54
Нали знаеш никога не е късно за нищо...по-добре късно отколкото никога...Знаеш ли като ме заряза и аз осъзнах това и мислих като теб,че съм загубила нещо супер ценно и всички ми казваха,че той не ме заслужава,но аз не мислех така...Болакат е голяма,времето болката ще отслабне,но няма да го забравиш...Живпта е гаден...НО може би някаде в бъдещето ти е писано да си с него...може би да...може би не...Никога не губи надежда като мен и не спирай да се бориш за любовта!!!

lina15
06-02-2006, 18:37
Айде кърпа :? =;

POLA^_^
06-02-2006, 20:42
Благодаря на всички за отделеното време и за мненията.Наистина ми дадохте сили!Най-вероятно сте прави.... :roll: :roll: :roll:

GHz
06-02-2006, 20:55
Да знаеш че за съгаление времето не лекъва винаги ами едно единствено нещо лекува и то е опита да се вдигнеш на крака по най-бързия начин и да мъ покажеш че Ти можеш да живееш и без него!Няма лошо плачи всяка нощо и аз го правя но се държа пред нея и си търси флиртчета това страшно разсеива и обудрява :)
Успех