PDA

View Full Version : oburkana sym



BuBi008
06-02-2006, 06:43
абе 4естно да си кажа нямам кои знае какаv problem no prosto iskiam da se dopitm i do vas poneje se chuvstvam super oburkana ....
veche mi pisna ot ''liubov'' razocharovah se mnogog vednyj i moje da se kaje che sega me e strah pak da se otdam na qko chuvstvo ... abe to uj me e strah ama pak se butam v shamarite i pak sym s gadje ... a pak sym leko glupavichka i mai pochvam hlutvam .... to mi pisna vse as da buda naranqva .... i kakvo sega pak sym..... i kakvo da pravq... mi nqmam si na ideq?! eto sega si iama priqtel ama prochetoh v e-maila mu che vse oshte si pishe s bivshata mu priqtelka daje sa bili obsujdali i lichniqt ni jivot..... wow spored men tova ne e normalnu ... a i osuznah che e kazval absolutno sushtite neshta i na neq kakto sega na men kazva ....... a pak as si vaobrazqvah che sym edinstvenata ... wow ......i sega kakvo da ostana li s negu zashtoto toi vsusnost nishtu ne mi e napravil.... ili pyk prosto da zareja vsichki liubovni vruzi za izvestnu vreme i a se otdam na dietite si.....
[/code]

Вътьо
06-02-2006, 07:11
Мое мнение - зарежи го.

Spei64eto
06-02-2006, 07:48
намери си друг ... и никакви диети :twisted:

honey91
06-02-2006, 08:56
Мое мнение - зарежи го.
:!:

Malko_kote
06-02-2006, 08:57
Otnosno dietite, nqma lo6o stiga da ne prekalqva6.V smis te sa polezni do edno vreme ;) a otnosno mom4eto...mojebi tova momi4e-biv6ata mu e mn dobra fr, 6oto ina4e qnma lgika da spodelq takiva ne6ta s neq.A za milite dumi koito e govorel na neq, a sega govori na teb, mojebi tova mu e re4nika i za takava glupost ne moje6 da mu se surdi6.Mila, vij sa hubavo e da si vluben, hubavo e i da strada6 ot lubovta, po-gadno e kogato ne obi4a6 i nqma za koi da strada6, ili pone az taka go 4uvstvam. :!:

He3HauKa
06-02-2006, 09:00
Zareji go ! Moje bi oshtei ma chustva kam bivshata si i shte e mnogo po dobre da ti tragnesh ti,predi da si se privarzala ot kolkoto ,toi da te ostavi kogato si ludo vlubena :?

sladkoto_neli
06-02-2006, 14:49
и аз съм на мнение че трябва да го зарежеш.а колкото до страха да се влюбиш отново....и аз съм така чувствам че имам нужда да обичам обаче ме е страх от разочарованието накрая.зарежи го тоя и си намери някой който ще те оцени истински.

anitka_555
06-02-2006, 15:20
ako ne si prekaleno hlatnala 6te ti bade lesno da go zareje6 kakto vs kazvat,ama ako ima6 po-seriozni 4uvstva znai 4e horata si imat opredelen stil na govorene i tva 4e govori s teb kakto s biv6ata si ne tr te trevoji.a za dietite NE PREKALQVAI

ludamacka
06-02-2006, 16:34
6tom e kazval su6tite ne6ta na teb kakvito i na biv6ata si,izliza 4e toi te luje.puk i fakta 4e obsujda va6iq li4en jivot s neq ne6to [-X zareji go

Labelle
06-02-2006, 16:37
Хора не се ли научихте да не четете личната кореспонденция на приятелите си!!! За какво да го зарязваш? Да те е обидил с нещо? Да се е държал грубо? Да те те удрял? Да те е пренебрегвал? Ами докато се рожиш в личните му вещи ще се и съмняваш в него. Ревността убива всяка връзка - продължавай в същия дух.

Pussycatbitch
06-02-2006, 22:54
o q go zareji toq za kav se misli 4e e taka moe da te vrutka kusai kusai i ne se 4ydi 6ot taka 6e my suzdade6 izluzii 4e s 1 6trakvane na prustite si moje da te vladee...az li4no mn gi mraza takiva ne6tasni kyrvari det si mislqt 4e mogat da imat po 2 i pove4e na vednuj

strawberry1988
06-03-2006, 00:59
zareji go i se postarai da bude6 po tvurda a ne tolkova meku6ava,kakto se opi6va6.Uspeh mili4ka :D

CVETELLINA
06-03-2006, 06:52
ами най-добре е да поговориш с него,защото мисля,че още има чувства към бившата си приятелка...ако е така по-добре го зарежи.Може би нищо не ти е казал до сега,за да не те нарани,обаче си личи,че има нещо... :? А що се отнася до диетите ако мислиш,че имаш нужда добре,но не прекалявай :)
Ами успех :wink: