PDA

View Full Version : Priqtelskata lubov



LastWish
06-02-2006, 08:08
Molq za suvet...Imam edna mnogo dobra priqtelka,s koqto se razbirame mn dobre i koqto haresvam ne prosto kato priqtelka, a kato ne6to pove4e...NO tq haresva edno drugo mom4e,koeto si ima gaje(mislq 4e tozi problem 6te se izgladi sled vreme).Znam 4e ponqkoga lubovta i dobroto priqtelstvo po4ti se slivat...No vupreki tova molq ,ako nqkoi e imal su6tiqt problem ili prosto ima predlojenie da kazva...Za6toto vqrvam 4e sum sre6tnal perfectnoto za men momi4e, i ne znam kakvo da pravq... ](*,) :-s

Malko_kote
06-02-2006, 08:24
Predi vreme sre6tah edno mom4e.Edin moi pr me zapozna s o6te nqkolko mom4eta i vuprosnoto mom4e-Viki.Taka stanah mn dobra fr s vs osobeno s Viki :) Oba4e posle zapo4nah da proqvqvam interes kum nego.No toi...ima6e si gadje.Kum men se durje6e mn milo za vs si govorehme i zob6to obru6ta6e mi mn vnim.I az na nego mu pokazah po edin ili drug na4in 4e si padam po nego i toi na men(moje da se kaje).Sled tova toi zarqza gadjeto si, ne mi kaza 4e e zaradi men, a prosto si izmisli ne6to.Sled tova dulgo bqhme na polojenie-prosto fr.Postepenno namecite i zaka4kite se uveli4eha, dokato edin den ne6to se bazikahme s piqtelite mi i az bez da iskam se izpusnah i...toi ve4e be6e siguren.Po-kusno pres su6tiq den toi mi kaza 4e i toi izpitva su6tite 4uvstva kum men i az se raztupih :smt007 I taka vs se polu4i, a i sled tova mi kaza 4e e skusal s gadjeto si zaradi men ;) Ta moq suvet e da napravi6 su6toto, koeto i az napravih.Pravi i nameci zaka4ai se s neq, pravi i komplimenti i t.n.Sled tova ve4e vij dali tq 6te ti otvurne i ako go napravi pogovori s neq.Kaji i 4e durji6 na neq ne samo kato na fr a i ima ne6to pove4e...vlubil si se v neq.I tam i razkaji kolko e hubava v tvoito suznanie ili ne6to takova, ama da ima komplimenti i mili dumi zaduljitelno ;) I to tuka 6e mu doide kraq, ako tq izpitva ne6to kum teb 6e ti go kaje, ili 6e ti go pokaje, ot akde da zne 4ovek :smt016 I taka vs 6e se podredei, a a v drugiq variant, ako ti akje 4e si iska onova drugoto mom4e, nqma da se tormozi6, prosto en e poslednata i tolkova.Uspeh :!:

Angel_Girl
06-02-2006, 08:25
Zdravei!!! Moq savet e sledniq mislq 4e trqbva da podhodi6 takti4no i da oceli6 nai podhodq6tiq moment za da i obqsni6 4uvstvata si.Razkrii i 4uvstvata si, obqsni kakvo 4uvstva6 kam neqi 4e mislq4e tq e perfekna za teb, no i go kaji milo, s nejnost, s 4uvstvo, za da razbere, 4e tova, koeto izpitva6 kam neq ne e nqkoq pri6tqvka, a istinsko!!!

Nadqvam se da sa mi bila polezno pone malko :D

USPEH

Chiana
06-02-2006, 08:42
Ми то е ясно, отиваш и й го казваш... Ако тя не го е усетила вече. Щото тия неща се усещат

Сънчо
06-02-2006, 08:43
И аз се бях запознала с едно момче с което станахме страшно добри приятели,беше ми като братче...всичко беше повече от супер,но опитахме ли нещо повече и приятелството ни изчезна...сега неможем да се гледаме дори...
Не проваляй приятелството...само това мога да те посъветвам!

Malko_kote
06-02-2006, 09:01
Oburkahme momi4eto.Mila mojebi mom4eto s poslednoto menie e pravo, no puk ot druga strana...ti si vlubena v nego.Preceni po kakuv ot dvata na4ina pove4e go obi4a6.Toest privli4a li te ili go obi4a6.Preceni si i ako vs e prosto vle4enie po viziqta mu...mojebi trqa da opita6, no ako tvurde mn durji6 na nego kato fr ne pravi ni6to, 6oto ima opasnost da go zagubi6. :?

POLA^_^
06-02-2006, 09:04
трябва да помислиш внимателно дали връзката ти с това момиче е по-важна от вашето приятелство,защото ако стане нещо не се знае колко ще продължи(тийн любов все пак..) и при всички случаи приятлството ви вече няма да е същото!

Malko_kote
06-02-2006, 09:06
Opa samo da se popravq, dopusnala sum mn seriozna gre6ka.Napisala sum, oburkala sum se toest i sum napasala 4e ti si f a to ne si sory mn. :lol:

Ani_girl
06-02-2006, 09:07
AZ IMAM PODOBEN PROBLEM IMAM PRQTEL KOITO ME HARESVA .A AZ SI IMAM GADJE I MNOGO DURJA NA MOM4ETO S KOITO SUM.MOQT MNOGO DOBUR PRIQTEL KOITO ME HARESVA ISKASHE DA TRUGNEME I NEE6TO POVE4E OT TOVA .NO AZ MU KAZAH 4E PO DOBRE E DA SI OSTANEM PRIQTELI ZA6TOTO SPORED MEN AKO BESHE STANALO NE6TO MEJDU MEN I NE6GO NI6TO POVE4E NQMASHE DA E SU6TOTO DORI I MOJEBI 6TQHME DA SI RAZLAVIL PRIQTELSTVOTO. TAKA4E AKO TOLKOVA MNOGO DURJISH NA TOVA MOMI4E PO DOBRE NE6TATA DA SI OSTANAT TAKIVA KAKVITO SA ZA6TOTO SLED VEREME AKO SE POLU4I NE6TO MEJDU VAS SLED TOVA MOJE NIKOGA POVE4E DA NESTE TAKIVA PRIETELI I DORI I DA SE NZMARAZITE NEZNAM NO TOVA E MOETO MNENIE VSEKI SI IMA SOBSTVENO MNENIE TAKA4E POMISLI MNOGO DOBRE KAKVO 6TE E PO DOBRE ZA TEB I NEQ I DO KOLKO DURJISH NA TOZI 4OVEK 4AO 4AO PI4 I USPEH !!!!

06-02-2006, 09:17
Da to4no taka e :!: Prosto izqsni sus sebe si po kakuv na4in pove4e durji6 na neq :!:

eleto_ludo_dete
06-02-2006, 11:59
Ne6tata sa po-slojni ot kolkoto si misli6,za6toto tuk ne stava vapros samo za porednata svalka ,a ima i mn silini 4uvstva i priqtelstvo...
Predi dve godini moqt nai-dobar priqtel mi prizna neo4akavano 4e e vljuben v men.Az napravo otka4ih.Mnogo hora mi kazvaha ,4e reagiram strano,no az se po4uvstvah preddena,za6toto toi mi se e pravil na priqtel.Iskal e da bade po-blizo do men i kogato mu spodelqh za dr mom4eta sqka6 toi ne iska6e da mi pomaga.Ot tozi den az se sramuvah da go pogledna v o4ite dori....kakto i toi men.Sega sme samo na zdrasti,ot koeto me boli.....no pomni:Priqtelstvoto 4esto se prevra6ta v lubov,no lubovta rqdko stava priqtelstvo!!!!
POmisli si dobre

miss_hot_kiss
06-02-2006, 13:20
събери коража и й признай чувствата си :) ако те е страх да не се отдръпне от теб,значи не ти е била истинска прятелка,...все пак твойте чувства и до сега не са попречили на приятелството ви така че.. O:)
айде успех от мен:))

Chiana
06-02-2006, 13:26
Абе кво приятелство, той кат я харесва няма приятелство. За какво му е приятелка? Ади стига глупости. Той ши я гледа с отворена уста и ще му текат лигите и ще се ядосва, докато тя го гледа приятекси и му вика: аууу да знаеш какъв сладур си харесах, душкооо.... :-s

Chiana
06-02-2006, 13:27
Нз аз не бих искала най-добрия ми приятел вечер като си лъска и да си представя как ме праска отзаде :?

rali4ka91
06-02-2006, 13:48
Абе кво приятелство, той кат я харесва няма приятелство. За какво му е приятелка? Ади стига глупости. Той ши я гледа с отворена уста и ще му текат лигите и ще се ядосва, докато тя го гледа приятекси и му вика: аууу да знаеш какъв сладур си харесах, душкооо.... :-s
Точно така!

ludamacka
06-02-2006, 16:40
hm razbiram te.naistina mejdy priqtelstvoto i lybovta granizata e suvsem malka i kogato padne stava slojno :-k

FiRe_LaDy
06-02-2006, 20:09
Ami mnogo rqdno moje da ima priqtelska lubov mejdu momiche i momche.Az sym namerila takyv priqtel i moga da ti kaja,che e mnogo hubavo da imash pr ot drugiq pol,ot kogoto da iskash syveti za sebe si i t.n.Tova dali da si s neq ili ne mojesh da reshish samo ti.Preceni koe predpochitash lubov ili priqtelstvo.Lichno na men shte mi e trudno da izbera mejdu dvete,ako sym v takava situaciq.

HeCu®
06-02-2006, 20:21
ei, friend, po-dobre si zapazi priqtelstvoto, 6toto to sas sig 6te se zadyrji po-dylgo otkolkoto eventualnata vi liubov. :wink:

06-02-2006, 21:31
Chiana e prava to4no taka e, no ponqkoga nikoi osven teb ne moje da napravi po-dobriq izbor.Zavisi ot obstoqtelstvata.Preceni si.

ElinoR
06-02-2006, 21:50
Помисли за последствията !!!*
В момента аз ходя с най-добрият си приятел...И ам..с една дума..в някак си трудни моменти се страхувам не толкос,че ще загубя целувките,прегръдките и характерните неща-а от това,че ще загубя един от най-най-важните за мен хора,с който наистина мога да бъда себе си. :oops: :roll: :|
Извади си минусите и плюсовете от това ако тръгнето ко ще е...и ако не тръгнете ко...
Премисли как стоят нещата...след което се хвърли в океана от чувства и вълнуващи преживявания.
Аде УспеХ :wink: