PDA

View Full Version : Хора,в чужбина или не-помагайте за по-добро бъдеще



mnogomili4kata-sf
06-02-2006, 11:25
Моля,прочетете отвореното писмо до управниците на държавата ни в името на по-добър живот за децата ни и ако прецените го подпишете
http://www.zdrasti.net/bgmamma/

06-03-2006, 17:18
Blagodarq,maika mi go podpisaa1!!!!!!!!!

mnogomili4kata-sf
06-03-2006, 21:29
Blagodarq,maika mi go podpisaa1!!!!!!!!!

Чудесно,наистина трябва да се действа,крайно време е

Bamze
08-01-2006, 00:07
На 26.08.2006г. ще оправим алпинеума в западния парк - има нова тема по въпроса!

teenkopele
08-01-2006, 10:02
Подписах се. :wink:

niGGa
08-01-2006, 10:02
подписах

MiRaCuLiXbb
08-01-2006, 10:41
ДА ЖИВЕЙ ЧОВЕШКАТА ПРОСТОТИЯ!!! ОПАЗИ БОЖЕ, ВИЕ АКЪЛ ИМАТЕ ЛИ ВЕ!!!!
Кво подписвате всички като нищо не разбирате ве?!
Знаете ли кой ще вземе тия пари? Циганите. Май искате да съсипете съвсем държавата. Това го е праил някой глупак дето и идея си няма за какво иде реч.
ЕДИНСТВЕНИЯТ начин да се подпомогнат майките е да се намалят данъците за тях. Само така работещите семейства, !!българските семейства!! ще бъдат улеснени. А не да се дава директно кеш на някаква измет!
ПО ГОЛЯМА ГЛУПОСТ ОТ ТОВА НЕ БЯХ ЧЕЛ! Е такива неосведомени глупаци ще затрият България.

Човек
08-06-2006, 23:12
Моля,прочетете отвореното писмо до управниците на държавата ни в името на по-добър живот за децата ни и ако прецените го подпишете
http://www.zdrasti.net/bgmamma/
Ще те разочаровам, но това е политиката на управляващите ни - умишлено създаване на мизерни условия на живот, в следствие на което все повече българи да си тръгват от българия. Така остава само една маса от помаци и мангали, които лесно се манипулират и като им дадеш едно кебапче ще гласуват за този, който им го е дал. Води се геноцид срещу българския народ!!! Ако искате да живеете в България, а не в Булгаристан, както казват по новините на турски по "ТНТ"(Турска Национална Телевизия, aka: "БНТ"). Ако сте толкова заслепени от убещанията на политиците ни за розово бъдеше, по-добре още от сега си стягайте багажа за Турция! Гласувайте за "АТАКА"!!!

mnogomili4kata-sf
08-08-2006, 18:35
Що ме нападате бе...аз просто искам да помогна с нещо.Да накрам и хората да се замислят,че нещата не трябва да оставаме нещата просто така...не съм изразила някаква позиция...с всички ви съм съгласна,но все пак такива нещата не са в излишък...на никого не съм казал "Задължително го подпиши,иначе ще пукнеш" нали :smt013

Bamze
08-10-2006, 00:10
Ще си поговоря лично с тях!

"С уважение: НАСТОЯЩИТЕ И БЪДЕЩИ БЪЛГАРСКИ МАЙКИ
София, телефони за връзка 0899 100 331, 0888 236 359"

Bamze
08-10-2006, 00:15
Що ме нападате бе...аз просто искам да помогна с нещо.Да накрам и хората да се замислят,че нещата не трябва да оставаме нещата просто така...не съм изразила някаква позиция...с всички ви съм съгласна,но все пак такива нещата не са в излишък...на никого не съм казал "Задължително го подпиши,иначе ще пукнеш" нали :smt013

Споко пич! Само няма да здухваш! Това, което правиш е достойно и заслужава УВАЖЕНИЕ! Винаги така се получава - първо те нападат и то с все силя понякога!

=D> БРАВО НА ТЕБ !!! =D> ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИЯ ДУХ :!:

techCandy
08-13-2006, 21:56
Bamze, като цяло ме кефиш, но защо си неграмотен, не се обиждай...Пише
се случАй и Сдухавам :roll: Просто не мога да се стърпя
По- темата, подписах се

Bamze
08-14-2006, 14:37
Bamze, като цяло ме кефиш, но защо си неграмотен, не се обиждай...Пише
се случАй и Сдухавам :roll: Просто не мога да се стърпя
По- темата, подписах се

Благодаря ти, че ми показа правописните грешки! :)