PDA

View Full Version : когато родителите решават кой да ти е приятел...



06-02-2006, 11:24
В училище нямаме първите 2 часа и исках да изляза навънка с една моя приятелка от класа. Ама майка ми ми забрани. Каза, че не иска да сме приятелки с нея и никъде няма да ходя с нея. Защо прави така? Понеже не харесва приятелката ми и ми забранява да се ввиждам с нея. Много обичам мама, но в такива моменти направо я ненавиждам....

Just_One_Girl
06-02-2006, 12:00
Спокойно, като е само една няма за какво да се притесняваш :) И мойта мама така не ми харесваше приятелите (ама нито един) известно време не ме пускаше да излизам и ми излизаше с номера: "Смени си приятелите и пак ще си говорим." На няколко пъти и обясних, че няма да успее да ме откъсне от тях и притръпна. Пък и не виждам кво лошо има, на фона на всички останали нашта компанийка сме си добри деца...
Та така де.. почти няма родители, които да харесват приятелите на децата си. Спокойно, ще свикне. Успех! :)

missito_
06-02-2006, 12:03
Поговори с нея,обясни и че не може тя да ти избира приятелите.Кажи и че дори и да не я харесва ти си си си я избрала за фр и намираш за добре да излизаш с нея.Попитай я дали нейните родители са и избирали приятелите и защо прави така. [-X

midnight...
06-02-2006, 15:10
понякога родителите са прави друг път - не, поговори с майка си и намерете решение :wink:

strawberry1988
06-03-2006, 01:47
mi pogovori s neq i signete do nqkuv konsensus,nqma smislu da sporite- i dvete ne pe4enite po toq na4in

06-03-2006, 08:02
често съм говорила с майка на тая тема. Но тя си остава непоколебима и постоянно се опитва да ме настрои срещу приятелката ми. Ест., че не може... нз какво да правя

teenkopele
06-03-2006, 12:45
понякога родителите са прави друг път - не, поговори с майка си и намерете решение :wink:

Съгласен съм с това мнение. :wink:

verdjitO
11-16-2008, 15:13
Да уе и аз съм така. :-x Все едно майка е мене, иска да решава кфи дрехи ще си купувам, с кой ще съм фр .. :x

OpenedSky
11-16-2008, 15:15
emi kazva6 i 4e izlzia6 s dr i tva e we ! kvo e tva da ti kazva s koi 6e izliza6 ... abe are molq ti se |-(

OpenedSky
11-16-2008, 15:15
emi kazva6 i 4e izlzia6 s dr i tva e we ! kvo e tva da ti kazva s koi 6e izliza6 ... abe are molq ti se |-(

mimsssssss
11-16-2008, 16:06
Поговори с нея,обясни и че не може тя да ти избира приятелите.Кажи и че дори и да не я харесва ти си си си я избрала за фр и намираш за добре да излизаш с нея.Попитай я дали нейните родители са и избирали приятелите и защо прави така. [-X

HePeAJIeH
11-16-2008, 16:36
Кажи на майка ти че приятелите ти не са дрехи-не може да излезете и да ги избирате коя е подходяща и коя не.А и освен това майка ти няма да е до теб цял живот че да ти казва кое е правилно кое не кой е подходящ и кой не.

summerlove66
11-16-2008, 17:00
И на мене ми се е случвало да ми каже "не ме кефи тва момиче не движи с нея" .. Ам не ми забранява да излизам .. Ем все пак мисли за твоето добро ;)

tItEufFf
11-16-2008, 17:15
И аз много се дразнех на моята.. Оказа се права в интерес на истината.. За всички хора, за които ме предупреди не беше сгрешила ... Затова и вече си имам едно наум като тя ми каже нещо за някой

UFOs
11-16-2008, 18:55
По добре слушай родителите си.Те знаят кой може да ти е добър приятел.Защото повечето родители не ги интересува какви са приятелите на децата им и след време тези деца пропадат или стават наркомани.За това подбирай добре приятелите си!

mimsssssss
11-16-2008, 19:15
По добре слушай родителите си.Те знаят кой може да ти е добър приятел.Защото повечето родители не ги интересува какви са приятелите на децата им и след време тези деца пропадат или стават наркомани.За това подбирай добре приятелите си!
e dobre nali momi4eto e po cql den s priqtelkata si a ne maika i .tui 4e maika i otkude znae koe e nai dobre i koq priqtelka kakva e?ai stiga glyposti misleli nai dobroto roditelite da mislqt go ,no v toq sly4ai neznaqt koe e.avtorkata predpolagam ne nosi harakteristiki na priqtelite si v djoba i maiak i da opredelq koq e dobra i koq ne :-x

nefchi_bs
11-18-2008, 18:24
Майка не ми е забранява да излизам с някои,казвала ми е не го/ч харесвам по-добре недей и до там...В повечето случай е права...След време се оказва,че този мои "приятел" е пълен изпадняк и по-добре да не се събирам с него,но аз сама си стигам до този извод..

Reed
11-18-2008, 18:43
По добре слушай родителите си.Те знаят кой може да ти е добър приятел.Защото повечето родители не ги интересува какви са приятелите на децата им и след време тези деца пропадат или стават наркомани.За това подбирай добре приятелите си!
e dobre nali momi4eto e po cql den s priqtelkata si a ne maika i .tui 4e maika i otkude znae koe e nai dobre i koq priqtelka kakva e?ai stiga glyposti misleli nai dobroto roditelite da mislqt go ,no v toq sly4ai neznaqt koe e.avtorkata predpolagam ne nosi harakteristiki na priqtelite si v djoba i maiak i da opredelq koq e dobra i koq ne :-x

Не е нужно да си по цял ден с човек,за да ти е ясно какъв е.
Можеш да го определиш по дрехите и ...абсолютно всичко..от едно 'здрасти' дори. може да ти стане ясно..особено за някво момиче
майка й знае кое е по-добре за нея
като малка и аз се сърдех,но сега осъзнавам,че са прави ;)

hard_techno
11-18-2008, 19:09
По добре слушай родителите си.Те знаят кой може да ти е добър приятел.Защото повечето родители не ги интересува какви са приятелите на децата им и след време тези деца пропадат или стават наркомани.За това подбирай добре приятелите си!

зле си братленце.......... или пропадат или стават наркомани :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: е тва несе определя главно от приятелите....брат :-x

UFOs
11-18-2008, 19:57
Имах в предвид,че може да излизаш с някакъв приятел и майка ти да ти каже: "не излизай с него не го харесвам".След време поне в повечето случаи въпросните нехаресвани приятели от майката пропадат.Или се пропиват,или почват дрогата,или стават простаци.
Родителите имат голям опит и знаят кое е най добре за теб (обръщам се конкретно към автора на темата) :)

balon4eee
11-18-2008, 20:22
Ми малко на бебешки работи ми намирисва :D Смисъл не е хубаво да сте такива мамини дечица ... Щом на тебе ти е кеф да си прителлка с нея не слушай мама какво ти говори . Конкретно за тоя случай разбира се :D

UFOs
11-19-2008, 12:24
Какво му е бебешкото?А ако баба ти каже да не излизаш с тоя и оня бабешко ли ще стане? :?